reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mavika wszydtkiego nalepszego. Tylko na te kolache seksi sie ubierz bo to w koncu rocznica hehe.
A co do stanikow to ja juz mie mialam w czym chodzic a moja mama kupila nowe i wymyslila zebym tylko przymierzyla czy chce takie. No i jak zmierzylam to juz nie zdjelam hehe tak wiec dostaly mi sie. Ale tez nie chcialam kupowac dwa razy tylko te do karmiebia od razu bo szkoda mi kasy dwa razy. A co do spodni to nie moglamznrzc bic co by mi odpowiadalo za mnjej niz 100zl. Wiec przerobilam swoje no i oczywiscie powiem Wam leza jak ulal hehhe
 
reklama
Zmeczylam się sprzątaniem, chwilka przerwy się należy ;)
Mavika najlepsze życzenia! :)
Pyzunia super wieści :tak:
Dotkass myślisz ze tak już trafisz z rozmiarem?
 
@pyzunia86 super, super i jeszcze raz super [emoji2]

Tak te pizzę robicie, chyba namowie R, żeby zrobił, nas w domu pizzę robi zawsze R- jest rewelacyjna

@Monisiek88 super, ja kupiłam, nie mam żadnych spodni, które mogłabym przerobić, ale spoko po porodzie jeszcze trochę je ponoszę ze względu na bliznę [emoji12]

@asieek zdecydowanie...do karmienia kupuje bawełniane, są elastyczne i się rozciągają i dostosowują do piersi. Takie same kupowałam z Emcia i byłam zadowolona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry! Witam się po weekendzie :)

Ja tez bym z chęcią coś poćwiczyla bo już w głowę w domu dostaje [emoji12] Macie jakieś sprawdzone ćwiczenia? Nie ukrywam ze trochę boje się na własna rękę wybierać, nie chciałabym zaszkodzić maluszkowi. Zdaje się ze Lewandowska miała jakaś płytę z ćwiczeniami, czy któraś z Was miała dostęp do niej? Może poza tym, ze już wyskakuje z lodówki to rzeczywiście coś mądrego ułożyła [emoji85]
Ja chodzę na zajęcia dla brzuchatek na siłowni. Bardzo sobie chwalę. Co do pani L. nie znam jej ćwiczeń, ale ja jej za bardzo nie ufam... no i zawsze dużo lepiej mi się ćwiczyło w grupie niż samej. Na pewno kupię piłkę do domu, bo jest super!

i chciałam się Wam wyżalić, bo odebrałam wyniki pappa i wygląda na to, że lekarz, który robił usg źle wprowadził moje dane do systemu i wyszedł mi nieprawidłowy wynik.... w opisie początkowym, tam, gdzie jest taka jakby metryczka z wywiadu mam, że " dziecko lub płód z aberracją chromosomową w wywiadzie trisomia 21" czyli tak jakbym była w ciąży/urodziła dziecko z trisomią 21?????
Ja to tak zrozumiałam i moja ginekolog prowadząca też. Generalnie była zaskoczona, jak jej pokazałam wyniki, bo inne parametry mam dobre, usg dobre, a tu taki wynik..... ryzyko podstawowe: 1:89, skorygowane 1:289....

złapałam rano mega doła, potem trochę mnie ginekolog pocieszyła, że to musi być jakiś błąd, no ależ kuźwa nie po się płaci chyba tyle kasy za badania, że tak łatwo błąd popełnić? Jestem w kropce, chyba muszę jeszcze raz iść do lekarza od usg, żeby to wyjaśnił? Mam nadzieję, że nie będę musiała powtarzać całych badań....:hmm::no:
Bardzo mi przykro, że się tak stresujesz, ale najlepiej zadzwonić, wyjaśnić. Błędy się zdarzają niestety, nie myli się ten kto nic nie robi... Oby się to wyjaśniło jak najszybciej.

Odzwyczailam się od ćwiczeń. Nie lubię ale ćwiczę bo to mi pomaga siebie akceptować. To co mówicie że mogę dziś na rocznicowa kolację z mężem iść do restauracji? ;)
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Za mną natomiast pierwsze noce z poduszką do spania i stwierdzam, że jest rewelacyjna. Tylko ta poduszka to taki antyseks totalny, więc na razie będę używać, gdy męża nie ma w domu. A, no i brzuch mi wychodzi powoli :) Jest bardzo nisko, i dlatego nie bardzo zmienia mi sylwetkę, ale już wyraźnie widzę, że jest. Waga póki co jednak wciąż -3.5kg i jakoś nie chce za bardzo ruszyć.
 
Dzień dobry! Witam się po weekendzie :)

Ja chodzę na zajęcia dla brzuchatek na siłowni. Bardzo sobie chwalę. Co do pani L. nie znam jej ćwiczeń, ale ja jej za bardzo nie ufam... no i zawsze dużo lepiej mi się ćwiczyło w grupie niż samej. Na pewno kupię piłkę do domu, bo jest super!

Bardzo mi przykro, że się tak stresujesz, ale najlepiej zadzwonić, wyjaśnić. Błędy się zdarzają niestety, nie myli się ten kto nic nie robi... Oby się to wyjaśniło jak najszybciej.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Za mną natomiast pierwsze noce z poduszką do spania i stwierdzam, że jest rewelacyjna. Tylko ta poduszka to taki antyseks totalny, więc na razie będę używać, gdy męża nie ma w domu. A, no i brzuch mi wychodzi powoli :) Jest bardzo nisko, i dlatego nie bardzo zmienia mi sylwetkę, ale już wyraźnie widzę, że jest. Waga póki co jednak wciąż -3.5kg i jakoś nie chce za bardzo ruszyć.
A ja znów wolę ćwiczyć sama w domu. Z resztą nie mam nigdzie blisko zajęć dla ciężarnych a że auta brak to nie uśmiecha mi się pół dnia stracić na to.
 
@pyzunia86 super, super i jeszcze raz super [emoji2]

Tak te pizzę robicie, chyba namowie R, żeby zrobił, nas w domu pizzę robi zawsze R- jest rewelacyjna

@Monisiek88 super, ja kupiłam, nie mam żadnych spodni, które mogłabym przerobić, ale spoko po porodzie jeszcze trochę je ponoszę ze względu na bliznę [emoji12]

@asieek zdecydowanie...do karmienia kupuje bawełniane, są elastyczne i się rozciągają i dostosowują do piersi. Takie same kupowałam z Emcia i byłam zadowolona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O, to jest myśl - kupić już teraz stanik do karmienia. Moje piersi od jakiegoś tygodnia tak bolą przy dotyku jakby miały eksplodować. I też już koniecznie muszę się rozejrzeć za nowymi stanikami, więc rady doświadczonych koleżanek są na wagę złota!
W ogóle bardzo się cieszę, że jestem z Wami, bo tyle ciekawych rzeczy mogę się dowiedzieć :). Fajnie, że dzielicie się doświadczeniem.
 
Dzień dobry! Witam się po weekendzie :)

Ja chodzę na zajęcia dla brzuchatek na siłowni. Bardzo sobie chwalę. Co do pani L. nie znam jej ćwiczeń, ale ja jej za bardzo nie ufam... no i zawsze dużo lepiej mi się ćwiczyło w grupie niż samej. Na pewno kupię piłkę do domu, bo jest super!

Bardzo mi przykro, że się tak stresujesz, ale najlepiej zadzwonić, wyjaśnić. Błędy się zdarzają niestety, nie myli się ten kto nic nie robi... Oby się to wyjaśniło jak najszybciej.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Za mną natomiast pierwsze noce z poduszką do spania i stwierdzam, że jest rewelacyjna. Tylko ta poduszka to taki antyseks totalny, więc na razie będę używać, gdy męża nie ma w domu. A, no i brzuch mi wychodzi powoli :) Jest bardzo nisko, i dlatego nie bardzo zmienia mi sylwetkę, ale już wyraźnie widzę, że jest. Waga póki co jednak wciąż -3.5kg i jakoś nie chce za bardzo ruszyć.
Hehe, mam takie same odczucia co do poduszki ciążowej :-D. Jest rewelacyjna i super się na niej śpi, ale ja najpierw układam się w ramiona męża, a jak już naprawdę idziemy spać to wtedy ją biorę i odpływam :). Fakt jest taki, że biedak ma teraz mniej miejsca, ale tak mu się spodobała, że sam by taką chciał :-D
 
@mavika Myślę, że to kwestia bardzo indywidualna :) Mnie zdarzało się biec na trening i z powrotem i oprócz treningów zaliczać 10km biegu, bo akurat biegać lubię sama. Ale w ciąży biegać mi nie wolno :( Na szczęście mam blisko do siłowni, gdzie są zajęcia. W domu oczywiście też można, kwestia preferencji :)
 
reklama
Właśnie zjadłam zupę ogórkowa...miałam na nią ochotę, bo dawno nie jadłam, ale nawet nie zdawałam sobie sprawy, ze aż tak bardzo mi się jej chciało [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry