reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam się. Zaraz rozpoczęcie roku szkolnego mojego zerówiaczka. Jak ja wam zazdroszczę takiego niskiego ciśnienia. Ja ciągle mierze i zapisuje bo mi to niestety nadciśnienie grozi. W pierwszej ciąży przez to mały się za wcześnie i za mały urodził. Po 20 tc chyba zaczyna bardziej skakać a u mnie już zaczyna wiec chyba tylko dopegyt mi pozostanie. Zobaczymy co powie lekarz w środę. Ok lecę się zbierać w tą deszczową pogodę

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Zapisałam się na połówkowe 20.09. Będzie to 20 tydzień i 4 dzień. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze widoczne w tym tygodniu. Jak myslicie??
 
O grzybach i wątróbce słyszałam i akurat przestrzegam. Grzyby ciężkostrawne, nie jest to dla mnie też jakiś smakołyk, więc odstawiłam ;)
@Zuz.a kiedy będziesz sprawdzała płeć? :) Mamy bardzo podobne objawy, ja będę miała chłopca. Ciekawe jak będzie u Ciebie.

Musiałam się powoli odgrzebać, cały weekend nie było czasu zajrzeć i troche trzeba było nadrobić :)
Podglądamy na każdej wizycie, bo lekarz ma najlepszy sprzęt w okolicy, ale nie chce się ujawnić. Albo 11.09 na kolejnej wizycie albo połówkowe na które planuje się zapisać po skończonym 20 tyg jak radziła mamaginekolog. Pewnie znając mojego lekarza zdążę mieć jeszcze wizytę kontrolną przed :)
Mam nadzieję że ja też chłopca zobaczę, bo jakoś tak zwracamy się nawet do brzucha jak do chłopca od początku ;)

Dziewczyny jestem załamana! Tak długo udawało mi się trzymać z wagą, 25 sierpnia było 68,4kg a dziś wchodzę a tu 70! :O Mało nie spadłam z tej wagi! Od dziś powrót do treningów. Choć mój brak siły mnie przeraża, trening dla ciężarnych a ja już na rozgrzewce maiłam dość...

Nie ma się co przejmować, a z jaką startowałaś? Jaki trening dla ciężarnych robisz?
Odpaliłam w piątek GymBreak dla ciążówek i cały weekend mięśnie ud nie pozwalały mi się schylić :D ale dobrze byłoby się poruszać, brakuje mi tego bardzo :)
 
Cześć dziewczyny :-) ja juz po zjeździe rodzinnym, jak zawsze było bardzo intensywnie więc teraz trzeba się zregenerować :-)

Chyba uratowało mnie to, że był weekend bo inaczej bym Was nie nadrobiła.

@przyszlamama1 ja jestem umowiona na polowkowe 02.10 a to będzie jeszcze wcześniej bo 20+1, ale tak zauwazylam, że mój lekarz zawsze wybiera dolną granicę widełek, więc myślę że powinno być ok.

@Monisiek88 ja nieśmiało też już zaczynam się cieszyć urokami drugiego trymestr. Mdlosci w końcu przestały mnie męczyć od kilku dni i oby tak zostało. Za to powoli brzuch zaczyna przeszkadzać i czuję już synka, wieczorami daje nieśmiało o sobie znać :-D to mnie bardzo uspokaja.

@ pyzunia86 powodzenia na wizycie i oby torba się nie przydała dzisiaj.

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musiałam się powoli odgrzebać, cały weekend nie było czasu zajrzeć i troche trzeba było nadrobić :)
Podglądamy na każdej wizycie, bo lekarz ma najlepszy sprzęt w okolicy, ale nie chce się ujawnić. Albo 11.09 na kolejnej wizycie albo połówkowe na które planuje się zapisać po skończonym 20 tyg jak radziła mamaginekolog. Pewnie znając mojego lekarza zdążę mieć jeszcze wizytę kontrolną przed :)
Mam nadzieję że ja też chłopca zobaczę, bo jakoś tak zwracamy się nawet do brzucha jak do chłopca od początku ;)



Nie ma się co przejmować, a z jaką startowałaś? Jaki trening dla ciężarnych robisz?
Odpaliłam w piątek GymBreak dla ciążówek i cały weekend mięśnie ud nie pozwalały mi się schylić :D ale dobrze byłoby się poruszać, brakuje mi tego bardzo :)
Startowałam z 67,4. Dziś już jest 69, zapomniałam żeby się nie ważyć po obzarstwie dzień przed...
Ćwiczę to co mi wpadnie q oko na YouTube. :)
 
Startowałam z 67,4. Dziś już jest 69, zapomniałam żeby się nie ważyć po obzarstwie dzień przed...
Ćwiczę to co mi wpadnie q oko na YouTube. :)

To startujemy z podobnej wagi, ale teraz to każdy dzień inaczej, mimo tego że ważę się zawsze rano to jednak przez kłopoty żołądkowe waga czasem potrafi mnie przerazić :D
Niestety dostałam paczkę ciastek owsianych z Ikei które są tak dobre że mogłabym zjeść całe naraz :(
 
reklama
Do góry