reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2018

Straaaasznie mnie odrzucilo od ryby, tak jak uwielbialam, tak teraz patrzeć nie mogę... Tylko z rybami tak mam, ciekawostka....
Mnie też. Choć raz jadłam śledzia i az pastę z makreli sobie zobiłam. Ale generalni wolę coś innego niż ryby.


Mysiaka gratulacje!!!!


Powiem wam,ze tak sie wczoraj wymeczylam na tym weselu. Plecy okropnie bolaly a potem i brzuch ciagnal. Zwinelismy sie szybko bo po 22, ale sam slub byl o 13,wiec to i tak dla mnie bylo dlugo. Moje dziecko za to wyszalalo sie na calego. O 24 bylismy juz w domu. A dzis wstalam i czuje sie jakbym wczoraj wypila morze alkoholu. Do tego kostki mam spuchniete :( nie zauwazylam zeby wczesniej cos takiego sie dzialo. Co na to pomoze?

Tak to jest w naszym stanie. Ja zawsze z imprez wychodziłam ostatnia a teraz pierwsza. Wczoaj posiedzielismy z rodzinką, bo mój mąż miał urodziny, zrobiłam mu takie mini przyjęcie. Wypiłam jednego 0,33 Lecha free z limonką i nie wiem jak to możliwe, ale czułam się pijana. A ja głowę do alkoholu mam raczej mocną nomalnie, pewnie poświadomość.


Bożesz Ty mój, jak Ty wytrzymalas ta muzykę na maxa...chyba, że lubisz. Mnie denerwuje jak TV w domu włączą glosniej. Łapie się, że czasami mam ochotę posiedzieć samej w ciszy i spokoju. Będzie mały, będzie cisza. I wreszcie zaczęła się szkola[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jestem przeszczęśliwa że młody zaczął przedszkole. Odliczam godziny do poniedziałku :) Ale 5 mies spokoju i od nowa :)


Dziewczyny jestem załamana! Tak długo udawało mi się trzymać z wagą, 25 sierpnia było 68,4kg a dziś wchodzę a tu 70! :O Mało nie spadłam z tej wagi! Od dziś powrót do treningów. Choć mój brak siły mnie przeraża, trening dla ciężarnych a ja już na rozgrzewce maiłam dość...
 
reklama
@AlexF gratuluje, a to nie za wczesnie na połówkowe?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziś zaczęłam 20tc i myślałam, że może będzie chciał mi zrobić już usg połówkowe, ale jednak nie i za miesiąc zrobi, choć tak jak pisałam dokładnie posprawdzał maluszka. Serduszko czterojamiste, pęcherz jest, żołądek jest... Narazie wygląda, że jest ok. No i zapomniałam napisać Wam, że łożysko podniosło się, ale jest na przedniej ścianie, więc chyba dlatego mam tak dziwnie z tymi ruchami... Musimy czekać co będzie dalej

mavika myślałam, że tylko ja czuję się jak pijana po powie bezalkoholowym:p
 
@Chrząszczyk ja tez lubię czasem posiedzieć w ciszy, jak jestem sama w domu lubię jak coś "gada", choćby tv czy radio. Przy dziewczynkach wyznawałam raczej zasadę naturalnych odgłosów domu, czyli jeśli w ciągu dnia miały drzemkę nie zasłaniałam okien i rozmawialiśmy tak jak normalnie. Wtedy łatwiej było w nocy, bo dziewczynki rozgraniczały sen nocny- gdzie było ciemno i cicho od snu dziennego (czyt. drzemek) [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Chrząszczyk ja tez lubię czasem posiedzieć w ciszy, jak jestem sama w domu lubię jak coś "gada", choćby tv czy radio. Przy dziewczynkach wyznawałam raczej zasadę naturalnych odgłosów domu, czyli jeśli w ciągu dnia miały drzemkę nie zasłaniałam okien i rozmawialiśmy tak jak normalnie. Wtedy łatwiej było w nocy, bo dziewczynki rozgraniczały sen nocny- gdzie było ciemno i cicho od snu dziennego (czyt. drzemek) [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dokładnie tak jak Ty. Musze mieć włączone tv mimo, że nie oglądam ale przynajmniej nie ryczy mi to pudło. Ignaś jak ogląda bajkę to zawsze musi podglosnic, bo twierdzi, że mu przeszkadzamy rozmawiając. Do innego pokoju nie wyjdzie, bo nie lubi siedziec sam. Jak mały się pojawi to na palcach chodzić nie będziemy. Ale nie pozwolę na to żeby się wykłucali między sobą.[emoji4]a potrafią o byle pierdołę.[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AlexF no właśnie, najchętniej jednak robią po skończonym 21 tyg...na kiedy masz termin? Ja mam na 8.02 a zaczęłam 18 tc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
TP w pierwszej wersji 30.01 a teraz to tak 26/28 stycznia. Dziś kalkulator internetowy pokazuje 19t0d czyli zaczynam 20 tydzień, choć według mojego gina we wtorki zaczynam kolejny tydzień...
 
A ja dzis zaczelam 19 tydzien ale nie wiem kirdy bedzie polowkowe. Mialam w sumie nadzieje ze w piatek na wizycie mi zrobi, a jak nie to on i tak ustali jakis termin. Wiecie a moj lekarz nie robi USG 3d a marzy mi sie takie polowkowe. Zastanawiamy sie wlasbie czy na polowkowe do innego lekarza nie pojdziemy
 
@Chrząszczyk to u nas identycznie, Amelia podglasnia, bo za "glosno" rozmawiamy (czyt. rozmawiamy) i Ona nic nie słyszy. Ja rozpoczęłam 18 tc w piątek a połówkowe mam dzień po Tobie [emoji6]

@AlexF U mnie roznica pomiędzy OM a USG jest dwudniowa wiec nie wiele




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jutro zaczynam 18 tc, a polowkowe 27.09 mi zrobi. Ale chyba itak wybiorę się do innego gin na sami usg na lepszym sprzęcie dla mojego spokoju

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Do góry