reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja jutro zaczynam 18 tc, a polowkowe 27.09 mi zrobi. Ale chyba itak wybiorę się do innego gin na sami usg na lepszym sprzęcie dla mojego spokoju

f2w3skjol4llo8s8.png

Moja gin ma dobry sprzęt, ale jak sama mówi jest położnikiem a nie specjalista od usg, dlatego tez na każdej wizycie podglądamy, ale jeśli chodzi o kwestie bardziej szczegółowych badań typu prenatalne czy połówkowe sama poleca specjalistów od tego. Ja idę do tego co mi prenatalne robił [emoji6]


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Dziewczyny, jestem wycięta z życia. Codziennie boli mnie głowa, ciśnienie w okolicach 90/60. Macie jakieś sposoby na migreny? Dotkass, seks nie pomaga [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jestem wycięta z życia. Codziennie boli mnie głowa, ciśnienie w okolicach 90/60. Macie jakieś sposoby na migreny? Dotkass, seks nie pomaga [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hahaha...(to z seksu [emoji12])...niskie ciśnienie bardzo...mówiłaś lekarzowi? Może jesz coś czym sobie obniżasz? Czosnek, cebula, czereśnie, mięta (nie pamietam co jeszcze)...jeśli boli głowa sprawdź ile pijesz najlepiej wody, może to być kwestia za małej ilości, powietrze, choćby 15 min na świeżym powietrzu, jeśli to migrenowy ból to tylko i wyłącznie cisza i przyciemnione okna, mało światła i koniecznie świeże powietrze


85993e3koj7clzdz.png
 
Położyłam się już do łóżka...wykończona, plecy czuje tak mocno, ze kręgosłup najchętniej bym wyjęta i sobie naprostowała, po czym włożyłabym z powrotem. Ogórki zrobiłam (nie dużo- 8 słoików, może dorobię w przyszłym tygodniu jak mi się będzie chciało) miałam pomoc, Emcia pomagała mi upychać w sloikach ogórki i marchewkę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To wina hormonów.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Oj to na pewno...u nas kobiet to zreszta zawsze jest wina hormonów, nawet jeśli nie do końca to i tak wina hormonów [emoji12]..a jak zawini facet to zawsze wina jest faceta, a zaraz potem naszych hormonów [emoji23]


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Do góry