reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Kochane wybaczcie, nie jestem w stanie was prawie wogole czytac. Jesteśmy z moim zalatani od wczoraj i telefon w użyciu rano przy kawie i w toalecie Hehehe.

Dzisiaj nad ranem obudziłam się z opuchnietymi dłońmi I tak mam do teraz. Odrazu poleciałam do laboratorium zrobić mocz bo to przecież nie czas na opuchlizne jeszcze. Tak bardzo się martwię. A jeszcze te klucia w podbrzuszu od prawie dwóch tygodni. Mam złe przeczucia...
 
Witam się i ja:)

Dziecko w przedszkolu, mąż w pracy, a ja zamierzam zabrać się za odgruzowywanie domu po 4 miesiącach niemocy ciążowej;)

@AlexF nie martw się na zapas. Ja tez czułam ruchy, później ustały na kilka dni, we wtorek byłam na wizycie i wszystko Ok:) Jeszcze mamy czas na konkretne kopniaczki:) W każdym razie powodzenia na wizycie;)

@mavika bierzesz magnez?

@Leila.jm Zdrowka, trzymam kciuki, żeby wszystko było Ok.
 
Witam obudzona przez męża w sposób zagrzewający do walki w dzisiejszym dniem [emoji12]

@mavika mimo łykania magnezu lewa ręka mi potrafi zdretwiec, w poprzednich ciążach tez tak miałam, ale i nogi mi dretwialy...tak sobie myśle, ze skoro magnez łykam to może za mało potasu...muszę wspomnieć o tym mojej gince. Nic Jej ostatnio nie mówiłam, bo dopiero co się zaczęło

Miłego piątku Kochane [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O widzisz ja też tyle magnezu lykam że niedobory nie przyszły mi na myśl nawet


Moje dziecko poszło pierwszy raz do przedszkola dziś!
1504248038-aaaaaa.jpeg
 
Dzień dobry dziewczyny :-) Milego dnia wszystkim i samych pozytywnych wieści dla wizytujących. @AlexF będzie dobrze, zanim się obejrzysz zobaczysz malucha i znowu wróci spokój ;-)

Ja pewnie na weekend zniknę z forum bo jadę na zjazd rodzinny. Mam czwórkę rodzeństwa: 3 braci i siostrę. Między nami jest duża różnica wieku. Siostra jest starsza o 16 lat, bracia o 11 i 10 a ostatni brat z którym tak naprawdę się wychowywałam jest młodszy ode mnie o 2 lata. Z tymi starszymi kontakt na równi mam powiedzmy, że od studiów, ale zawsze czuję się jednak, że mi "rodzicują". Kocham ich wszystkich bardzo i nie zamieniłabym tego układu na inny a jednak chce, żeby córka miała towarzyszą zabaw i intryg w zbliżonym wieku, tak jak ja młodszego brata :-)


Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane wybaczcie, nie jestem w stanie was prawie wogole czytac. Jesteśmy z moim zalatani od wczoraj i telefon w użyciu rano przy kawie i w toalecie Hehehe.

Dzisiaj nad ranem obudziłam się z opuchnietymi dłońmi I tak mam do teraz. Odrazu poleciałam do laboratorium zrobić mocz bo to przecież nie czas na opuchlizne jeszcze. Tak bardzo się martwię. A jeszcze te klucia w podbrzuszu od prawie dwóch tygodni. Mam złe przeczucia...
Moja znajoma też miała tak że czuła wyraźne ruchy a później długo nic i nic i poszła do gina a okazało się że maluch zmienił pozycje i nadal się ruszał tylko był głębiej więc nic nie czuła. Nie masz się co martwić! :)
 
@AlexF powodzenia na wizycie, myśle, ze nie masz się czym martwić...ja ostatnio tez nie czułam ruchów, a wczoraj wieczorem jak Mała zaczęła szaleć to już po całości [emoji2]

@mruczka24 powodzenia na wizycie, masz racje jak jest co robić czas szybciej leci...pamietam jak mi się dłużył w pierwszej ciąży, w drugiej i w tej leci duzi szybciej, dziewczyny mi zapełniają czas [emoji6]

@Leila.jm musi być dobrze, ale fakt porób badania, oby to nie było zatrucie (choć tez wydaje mi się, ze jeszcze za wczesnie)

@Ritta2014 powodzenia w ogarnianiu, ja tez od kilku dni zaczynam wreszcie coś w domu ogarniać...muszę teraz, bo od listopada- grudnia znów pewnie nie będę w stanie

@mavika widać, ze jest pełen entuzjazmu, dodatkowo koszulka z superbohaterem doda mu odwagi [emoji2]

@Dott30 fajnie tyle rodzeństwa...ja jestem jedynaczka i mimo, ze blisko wychowywałam się z cioteczna siostra to jednak nie to samo co rodzone. Cieszę się, ze my będziemy mieli duża rodzine. Miłego spotkania [emoji6]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzie dobry
@AlexF na poczatku z ruchami tak jest ,gorzej jakbys byla w bardziej zaawansoanej ciazy to jest powod do niepokoju, ja tez czulam pare dni temu, a od dwoch dni nic i wiem ze to nie powod do zmartwien ,bo fasolinka jeszcze mala, duzo spi.... A po za tym masz dzis wizyte, obejzysz sobie maluszka na usg:) bedziesz spokojniejsza.
@mavika zuch chłopak :)
@Dotkass masz racje mi sie ostatnia ciaza dluzylaaaa okropnie, a ta jakos siup i juz zaraz polowka mam nadzieje tylko, ze druga polowa mi zleci tak samo szybko :)
Trzymam kciuki za wizyty wasze
 
reklama
AlexF ja też mam problem z łożyskiem tez mega nisko, a w środę wizyta zobaczymy. W sumie ma czas jeszcze się podnieść oby. Trzymam kciuki.
Ja wczoraj cały dzień opiekowałam się 2 latką siostry. Małe to a mega zwiercone i podłe. Siostra ze swoją starsza była w szkole i na zakupach i do tego jeszcze mój tato leżący po tetniaku i udarze, którego ciągle coś boli i trzeba ruszać i masować. Powiem szczerze że ciężki dzień i jeszcze mi coś chyba zaszkodziło bo jakaś biegunka mnie męczyła i padam wcześniej wczoraj.
A w mocy przed 4 pobudka na siku i do rana snu brak. I na deser oko mi spuchło jakaś krosta sobie dojrzała na powiece.
Mimo wszystko dziewczyny udanego dnia wszystkim życzę. U mnie jeszcze dziś ma być gorąco

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Do góry