reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

AlexF ja też mam problem z łożyskiem tez mega nisko, a w środę wizyta zobaczymy. W sumie ma czas jeszcze się podnieść oby. Trzymam kciuki.
Ja wczoraj cały dzień opiekowałam się 2 latką siostry. Małe to a mega zwiercone i podłe. Siostra ze swoją starsza była w szkole i na zakupach i do tego jeszcze mój tato leżący po tetniaku i udarze, którego ciągle coś boli i trzeba ruszać i masować. Powiem szczerze że ciężki dzień i jeszcze mi coś chyba zaszkodziło bo jakaś biegunka mnie męczyła i padam wcześniej wczoraj.
A w mocy przed 4 pobudka na siku i do rana snu brak. I na deser oko mi spuchło jakaś krosta sobie dojrzała na powiece.
Mimo wszystko dziewczyny udanego dnia wszystkim życzę. U mnie jeszcze dziś ma być gorąco

f2w3skjol4llo8s8.png
a to nie jęczmien na tym oku bo jak spuchlo to moze to to. jesli jeczmien to pocieranie cieplym zlotem np. obraczka pomaga
 
reklama
Kochane wybaczcie, nie jestem w stanie was prawie wogole czytac. Jesteśmy z moim zalatani od wczoraj i telefon w użyciu rano przy kawie i w toalecie Hehehe.

Dzisiaj nad ranem obudziłam się z opuchnietymi dłońmi I tak mam do teraz. Odrazu poleciałam do laboratorium zrobić mocz bo to przecież nie czas na opuchlizne jeszcze. Tak bardzo się martwię. A jeszcze te klucia w podbrzuszu od prawie dwóch tygodni. Mam złe przeczucia...

Na pewno wszystko będzie dobrze. Może jakaś mała infekcja się przyplątała.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Ja też chciałam mieć małą różnicę wieku, ale najpierw się przeprowadziliśmy, zmieniliśmy otoczenie i musieliśmy się nieco "ustawić", potem prawie rok się nie udawało, potem strata... i tak w sumie wyjdzie 3,5 roku różnicy (rocznikowo 4). Powiem Wam, strata choć wiadomo, ciężka rzecz, sporo mnie nauczyła w kwesti postrzegania i oceniania świata i planowania wszystkiego...
Ja mam 3 braci i siostrę, siostra 4 lata starsza, bracia 14, 16 i 17, ale mamy taki średni kontakt, wszyscy porozrzucani po Polsce i Szwecji.
Mój synek też poszedł dziś pierwszy raz do przedszkola, wcześniej chodził do żłobka a teraz miał 2 tygodnie przerwy więc już nie mógł się doczekać. A mama oczywiście przeżywa ;)
Życzę Wam miłego dnia, ja wracam do kartonów ;)
 
Dzień dobry :)
Pogoda kiepska.
Ja juz po pobraniu krwi na cytomegalie, teraz zmierzam do pracy i 8 godzin przede mną. Po pracy zobaczę czy bede na siłach ale chciałabym podjechać do jakiegoś centrum handlowego moze do h&m po te spodnie ciążowe, bo wczoraj byłam w galerii mokotow ale w h&m nie ma działu ciążowego :/
Dzisiaj druga noc na nowym miejscu. Testowaliśmy druga kanape do spania :p jedna za twarda a ta za miękka. Obudziłam sie o 4:30 i tak juz nie spałam do rana, potem moze 6-6:30 pol godziny i tyle.
Czuje juz ruchy coraz wyraźniej :)) właściwie od 2 tygodni czuje łaskotanie, a co jakis czas mini kopniaczek :)
 
Powodzenia wszystkim dziś wizytujacym!
Ale się nakrecilam na poznanie płci. Zaczęłam rozmyślać czy nie iść na dodatkową wizytę...
 
Po pracy zobaczę czy bede na siłach ale chciałabym podjechać do jakiegoś centrum handlowego moze do h&m po te spodnie ciążowe, bo wczoraj byłam w galerii mokotow ale w h&m nie ma działu ciążowego :/

Ja te jeansy ciążowe w H&M trafiłam na wieszakach z przecenami/wyprzedażą. Więc spójrz może też tam :)
 
reklama
Dzień dobry laski. Ja się wczoraj wyłączyłam bo tak mnie głowa bolała ze byłam nieprzytomna całe popołudnie i wieczór przeleżałam dziś już jest lepiej ale pospalam do 9 :)
Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry