reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dzień dobry!

Ja mam dwoje młodszego rodzeństwa, różnica lat nie taka duża, ale jako że większość dorosłego życia spędziłam na obczyźnie, to teraz jakoś ciężko mi na nowo dobry kontakt złapać. Z mężem chcemy mieć co najmniej dwoje dzieci, ja nawet mogłabym i pięcioro, ale że nas życie tak poukładało, to trochę na to za późno. Póki co niech się pierwsze urodzi, potem zobaczymy :)

@Syla88 Ja kupowałam w Blue City albo na reducie, nie pamiętam bo to po dwóch stronach ulicy jest, ale było bardzo dużo przecenionych ciążowych rzeczy.
 
reklama
@Dotkass @Agirka11 @Antimatter dzięki, to dzisiaj tam się wybiorę i mam nadzieję, że coś upoluję, bo już w dresach chodzę :D wszystkie spodnie miałam takie bardzo dopasowane, że nawet po najedzeniu mnie cisnęły, ale teraz to już dziecka nie chcę spłaszczać :p poza tym boli :p
@taśka mnie też wczoraj bolała głowa wieczorem, ale to tak co 2-3 dzień mam pulsujący ból, ze schylanie, wstawanie i ogólnie poruszanie nie jest łatwe. Mówiłam wczoraj na wizycie Pani Doktor o tych migrenach, powiedziała, że hormony w ciąży i że to normalne, chyba, że by były bardzo uciążliwe, że tabletka nie pomaga, do tego wymioty i inne dolegliwości to wtedy do lekarza. A tak to co nam pozostaje, jakoś wytrzymywać.
 
Słuchajcie, a jak macie jakieś kłucia/ciągnięcia w podbrzuszu to od razu bierzecie no-spę, czy czekacie parę godzin i jak nie przejdzie to dopiero wtedy?
Kłuje mnie dzisiaj od rana w okolicy jajnika i nie wiem czy brać czy czekać aż przejdzie.. Nie jest to jakiś bardzo mocny ból i tak się zastanawiam ;)
 
Słuchajcie, a jak macie jakieś kłucia/ciągnięcia w podbrzuszu to od razu bierzecie no-spę, czy czekacie parę godzin i jak nie przejdzie to dopiero wtedy?
Kłuje mnie dzisiaj od rana w okolicy jajnika i nie wiem czy brać czy czekać aż przejdzie.. Nie jest to jakiś bardzo mocny ból i tak się zastanawiam ;)

Ja od razu nie biorę. Jak mnie coś ciągnie, czy kłuje to próbuję przeczekać i zawsze przechodzi. Pytanie tylko jak bardzo Cię to boli. Czy ten ból nie daje Ci się skupić na zwykłych czynnościach i cały czas o nim myślisz?
To jest taki mój wyznacznik bólu głowy. Jeśli tylko leżę i cierpię to biorę. A jak boli, ale jak się zagadam to zapominam o bólu to przetrzymuję. Ale ja ogólnie nie lubię brać tabletek i staram się unikać.
 
Witajcie Dziewczyny :)
Fajnie że u wielu z Was będzie mała różnica między dzieciaczkami. U nas będzie to aż 8lat. Przyznaje się że przez bardzo długi czas nie chciałam kolejnego dziecka i w sumie byliśmy przekonani że Zuza będzie jedynaczka. Jednak po tylu latach coś nas ruszyło i stwierdziliśmy że będziemy żałować że nie zdecydowaliśmy się na drugie dziecie:biggrin2: Całe szczęście że poszło sprawnie i już wszyscy nie możemy doczekać się Zosi ❤
My dzisiaj mamy godzinę integracyjną w szkole a w poniedziałek rozpoczęcie roku. Moja mała dziewczynka idzie do pierwszej klasy,ach :)
Powodzenia dla wszystkich dziewczyn które mają dzisiaj wizyty :biggrin2: Ja na swoją muszę poczekać do7 września .
Uciekam na zakupy a potem na chwilę do pracy ;)
Miłego dnia :happy:
 
Ja od razu nie biorę. Jak mnie coś ciągnie, czy kłuje to próbuję przeczekać i zawsze przechodzi. Pytanie tylko jak bardzo Cię to boli. Czy ten ból nie daje Ci się skupić na zwykłych czynnościach i cały czas o nim myślisz?
To jest taki mój wyznacznik bólu głowy. Jeśli tylko leżę i cierpię to biorę. A jak boli, ale jak się zagadam to zapominam o bólu to przetrzymuję. Ale ja ogólnie nie lubię brać tabletek i staram się unikać.

No właśnie ja mam podobne podejście jak Ty - jeśli nie trzeba to staram się nie brać żadnych tabletek. Ból nie jest jakiś mocny, po prostu czuję kłucie co parę/paręnaście minut.
Poczekam :)
 
No właśnie ja mam podobne podejście jak Ty - jeśli nie trzeba to staram się nie brać żadnych tabletek. Ból nie jest jakiś mocny, po prostu czuję kłucie co parę/paręnaście minut.
Poczekam :)
Mnie wczoraj ciągnęło w prawym boku, bardziej w prawej pachwinie pół dnia. Jak podnosiłam nogę i opuszczałam to czułam najbardziej. Podejrzewam, że po "przytulaniu" się pojawiło. I przeszło samo, dziś już dobrze :)
Wszystko tam mocno ukrwione, więc raz tak boli, raz tak... ale przechodzi :)
 
Słuchajcie, a jak macie jakieś kłucia/ciągnięcia w podbrzuszu to od razu bierzecie no-spę, czy czekacie parę godzin i jak nie przejdzie to dopiero wtedy?
Kłuje mnie dzisiaj od rana w okolicy jajnika i nie wiem czy brać czy czekać aż przejdzie.. Nie jest to jakiś bardzo mocny ból i tak się zastanawiam ;)
Ja staram się przeczekać. Tydzień temu przy odnawianiu mieszkania szarpnelam się z komoda i bolało mnie bardzo podbrzusze to wtedy wzięłam nospe fortei lezalam i plulam sobie w brodę. To był jedyny raz kiedy brałam w tej ciąży. Staram się unikać lekarstw od zawsze. I wydaje mi się, że są mega skuteczne kiedy już biorę.
Synek miał a raczej ma problemy logopedyczne i 2 logopedow powiazalo teproblemy z zażywaniem nospy w czasie ciazy.
 
reklama
Oj to nie jęczmień na oku. Od kilku ładnych miesięcy miałam taką dziwna kostkę. Nie bolała, nie przeszkadzała tylko była. A teraz postanowiła zaszaleć, a co w ciąży można. Ja powoli za pierogi się biorę. Będziemy z syniem mieli co jeść przez kilka dni.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Do góry