reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja w pierwszej ciąży dziwiłam się że włosy mi nie odrastają po depilacji, urodziłam syna.Teraz rosną jak szalone,płci nie znam jeszcze,marzę o córci.
 
Cześć dziewczyny :)
U nas wszystko dobrze
Urlop w Pl super mija Dzieciaaki mega zadowolone My zreszto tez :)
No i najważniejsze
Miałam dzisiiaj USG Wszystko jest super Termin znów się przesunął nas 04/02 Dzidzia wazy 200g No i przeczucie nas nie zawiodło Będzie CHŁOPIEC [emoji173]️[emoji173]️ Przesady jednak nie u każdego się sprawdzają Ja jem codziennie słodycze i to dużo S. Włosy wcale szybciej mi nie rosną [emoji6]
Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze Odezwę się w następnym tygodniu jaak już będziemy w domku


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@Syla88 gratuluje synusia:)!
5 lat to jeszcze nie jest duża różnica, ale wydaje mi się, że 10-latek z 19-latkiem nie maja ze sobą wiele wspólnego jednak. Ja mam siostrę, dzielą nas 2 lata i do dziś jest mi jedną z najbliższych osób. Dorastając byłyśmy na podobnych etapach, miałyśmy wspólne tematy do rozmów i podobne rozterki. Tego bym właśnie chciała dla moich córek.
 
to szukaj szukaj sprzetu, bo bedziesz pstrykac malej kruszynce w lutym :) takim maluchom najłatwiej robic, caly czas spia, mojemu robilam ostatnio do 2 mcy, ja tez apatarka i od niecalych dwoch lat juz niestety nie pstrykam tak namietnie, bo nie mam czasu,a lubie plener, fotografowac nature ,ptaki owady itd. wiec witaj w klubie i nie łam sie jak kochasz fotografie to wrocisz do tego na pewno.
Muszę, muszę coś ze sobą zrobić bo jednak dwa lata bycia w domu uwstecznia :(

@ana. życzę, żeby marzenia się spełniły:)
Ja tez mieszkam z wyboru poza miastem i nie wyobrażam sobie inaczej.

@AlexF kreatywnego masz synka:D Ja nie czułam się na siłach, żeby mieć dzieci z małą różnica wieku. Szczerze powiedziawszy zanim mała poszła do przedszkola, to byłam pewna, ze zostanie jedynaczką, tak mi dała popalić.

@Dotkass jak Twoje dziewczynki się dogadują? My chcieliśmy różnice maks. 5 lat, żeby dzieci miały ze sobą dobry kontakt.

@AnnWiO Odstawiłam duphason 3 tygodnie temu, dopiero przez Twój wpis uzmysłowiłam sobie, ze moja cera wróciła do formy. Wcześniej miałam wyprysk na wyprysku, fatalnie to wyglądało. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych problemów z cerą, ale lekarstw nie brałam...

@gosiunia:) Potwierdzasz te zasady:)? Ja jestem bardzo ciekawa jak to będzie z dwójką, już się nie mogę doczekać:)!
Ja nie wiem czy czuję się na siłach. Jak pisałam wcześniej życie zdecydowało za nas... Poza tym przyświeca mi myśl, żeby nie siedzieć w domu długo, moja Mama ma nas troje rocznikowo co 4 o 3 lata i ponad 10 lat była w domu :szok: a my mamy nadzieję, że odbębnię te kilka lat, dzieci pójdą do przedszkola, a ja będę mogła wrócić do pracy i do normalnego życia
Witam nowe mamusie;)!

@AlexF też odkładam ambitniejsze plany zawodowe, tak to jest chyba, ze coś za coś... Jesteśmy w jednym wieku, uważam, ze jeszcze sobie odbijemy;)
Ja właśnie zawodowo parłam do przodu, a teraz to wszystko zostawiłam bo chcę ogarnąć dzieci i wtedy działać, w moim zawodzie powrót np na rok do pracy jest bezsensem, a że chcę ją zmienić to już wogóle nie byłoby jak pomyśleć o drugim Bobo, a choć w pierwszej ciąży zarzekałam się, że nigdy więcej to jednak bardzo chcemy, żeby nasz syn miał brata lub siostrę! Ale wiesz my już będziemy działać zawodowo, dzieci będą odchowane, a niektóre dziewczyny będą dopiero decydować się na kolejne dzieci lub nie zdążą się zdecydować. Jakoś damy radę, każdy planuje pod siebie, a że my takie kamikdze jesteśmy to już nam nikt nie przegada :D

Dotkass dzięki, Ty to potrafisz podnieść na duchu i postawić do pionu jednocześnie :p

Sylviia ja bym pojechała, chociażby po to, żeby sprawdzić, dziwię się, że rodzinny nic o tym nie powiedział bo może dał skierowanie w razie pogorszenia, a tak to jakaś masakra...

Dziewczyny dziękuje za kciuki! Ja juz po wizycie. Zapytałam czy możemy płeć podejrzeć. Pani Doktor powiedziała, ze jesli sie dobrze ułoży to sie dowiemy.
Rozłożył nogi i chłopak!!!!! :D
Na 99,9% bedzie chłopak. Bardzo sie cieszę a narzeczony oszaleje :D
Tylko ze on chce niespodziankę. Jak bedzie pytał czy cos wiem to powiem ze wiem, podejrzewam ze nie wytrzyma :p
Ale sie cieszę!!!!!
Czyli przeczucia nie zawiodły. Nie ciągnie do słodkiego i włosy rosną jak szalone wszędzie.
Gratuluję małego mężczyzny w brzuchu :)
Ja w pierwszej ciąży dziwiłam się że włosy mi nie odrastają po depilacji, urodziłam syna.Teraz rosną jak szalone,płci nie znam jeszcze,marzę o córci.
W pierwszej rosły jak szalone i jest syn. Teraz pomaluśku, ledwie odrastają i też marzę o córci :D
Cześć dziewczyny :)
U nas wszystko dobrze
Urlop w Pl super mija Dzieciaaki mega zadowolone My zreszto tez :)
No i najważniejsze
Miałam dzisiiaj USG Wszystko jest super Termin znów się przesunął nas 04/02 Dzidzia wazy 200g No i przeczucie nas nie zawiodło Będzie CHŁOPIEC [emoji173]️[emoji173]️ Przesady jednak nie u każdego się sprawdzają Ja jem codziennie słodycze i to dużo S. Włosy wcale szybciej mi nie rosną [emoji6]
Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze Odezwę się w następnym tygodniu jaak już będziemy w domku


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Gratuluję syna!!

Jej jakiś armagedon chłopaków na forum! :biggrin2:
 
@Izula85 gratuluje [emoji6]

@Ritta2014 mam znajoma, która ma trójkę rodzeństwa i o dziwo z siostra najmłodsza dogaduje się najlepiej (roznica jest coś koło 7-9 lat bodajże)...roznica to jest 27 lat [emoji12]...moj R ma brata przyrodniego starszego od naszej Amelki o 3 mce [emoji23], co za tym idzie moj teściu w tym samym roku został jednocześnie ojcem po ra drugi i dziadkiem po raz pierwszy [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Co do różnic wiekowych, to ja mam jednego brata w wieku 36 lat, ja 28 i młodszy brat 16. Między braćmi 20 lat różnicy i wiecie co.. Niektórzy to nam zazdroszczą, że mamy ze sobą takie super kontakty, jeden za drugim w ogień by wpadł. Zawsze chciałam mieć też siostrę, ale tych moich dwóch braci to za nic w świecie bym nie zamieniła ☺️ uprzedzajac pytania, mama miała 43 lata jak urodziła trzecie dziecko☺️ była to najpiękniejsza wpadka jaka mogła się zdarzyć :tak:
 
Do góry