reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No ale dostalas skierowanie do szpitala? To czemu nie poszlas? Ginekolog z jelitamj przeciez nie pomoze, a i tak nie wiesz czy to jelita.
Nie poszłam bo mnie lekarz rodzinny nie poinformował nawet że mi dał takie skierowanie, wsadzilam to co mi dał do teczki i poszłam oddać mocz do badania, w samochodzie wielam od męża teczkę a tam skierowanie do szpitala. Kazał mi zrobić mocz, więc teraz się zastanawiam czy jechać do tego szpitala czy poczekać do jutra na wyniki
 
reklama
@Sylviia jak masz skierowanie to mimo wszystko bym pojechała do szpitala. Odbierz jutro wyniki i z tymi wynikami jedz. Zrobią Ci wszystkie badania, poleżysz ze 3 dni i będzie wszystko wiadomo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Doczytałam :) w międzyczasie zdążyłam powiesić pranie i co nieco podjeść ;)
Dotkass, kruszynka kawki na tarasie zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) od jakiegoś czasu tak nas właśnie ciągnie do domku pod miastem, mam nadzieje ze za kilka lat się spełni :)
AlexF ale Cię synek urządził :rofl:

Co do różnicy wieku u nas będzie 8 lat.. Na razie Młody ciągle się przytula i gada do brzucha i nie może się doczekać ale cała prawda wyjdzie później ;)
 
@asieek trzymam kciuki, by marzenie o domu za miastem się spełniło...to jest coś cudownego [emoji16]...u mnie roznica będzie 5 i 10 lat, a pomiędzy każda z dziewczynek 5 lat


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dotkass to za pięć lat bedziesz miała 5 10 15 :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:
Ja też myślę źe dogadali się to nie kwestia wieku a przynajmniej nie tylko ale też wychowania, zasad itp
Znajomi mają dwójkę dzieci, różnica 5 lat ale starsze ma ustąpić bo jest starsze, ma dać dobry przykład bo jest starsze, ma się zająć młodszym bo jest starsze.. Mlodszemu wolno dużo więcej bo... Jest młodsze.. Totalnie się z tym nie zgadzam :no:
 
Nie poszłam bo mnie lekarz rodzinny nie poinformował nawet że mi dał takie skierowanie, wsadzilam to co mi dał do teczki i poszłam oddać mocz do badania, w samochodzie wielam od męża teczkę a tam skierowanie do szpitala. Kazał mi zrobić mocz, więc teraz się zastanawiam czy jechać do tego szpitala czy poczekać do jutra na wyniki
ja bym pojechala, zapalenie pecherza jest dosc grozne, ja mialam w 23 tyg nie wiedzac o niczym zadnych objawow oprocz skurczy co 5-10 minut nie bolalo nic, ale stawiala mi sie macica regularnie skurcze mi tabletkmi rozgonili, porobili badania i wyszlo, ze zapalenie pecherza antybiotyk i do domu poszlam,
@Dotkass ty tez aparatka :)
 
Dziewczyny dziękuje za kciuki! Ja juz po wizycie. Zapytałam czy możemy płeć podejrzeć. Pani Doktor powiedziała, ze jesli sie dobrze ułoży to sie dowiemy.
Rozłożył nogi i chłopak!!!!! :D
Na 99,9% bedzie chłopak. Bardzo sie cieszę a narzeczony oszaleje :D
Tylko ze on chce niespodziankę. Jak bedzie pytał czy cos wiem to powiem ze wiem, podejrzewam ze nie wytrzyma :p
Ale sie cieszę!!!!!
Czyli przeczucia nie zawiodły. Nie ciągnie do słodkiego i włosy rosną jak szalone wszędzie.
 
Dziewczyny dziękuje za kciuki! Ja juz po wizycie. Zapytałam czy możemy płeć podejrzeć. Pani Doktor powiedziała, ze jesli sie dobrze ułoży to sie dowiemy.
Rozłożył nogi i chłopak!!!!! :D
Na 99,9% bedzie chłopak. Bardzo sie cieszę a narzeczony oszaleje :D
Tylko ze on chce niespodziankę. Jak bedzie pytał czy cos wiem to powiem ze wiem, podejrzewam ze nie wytrzyma :p
Ale sie cieszę!!!!!
Czyli przeczucia nie zawiodły. Nie ciągnie do słodkiego i włosy rosną jak szalone wszędzie.
Super, gratulacje ☺️ ciekawe czy narzeczony wytrzyma
☺️
 
reklama
Do góry