reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
No to dziewczyny życzę Wam, żeby na najbliższych wizytach maluszki współpracowały i odsłoniły swoje wdzięki i byście mogły powoli kolekcjonować wyprawkę ;-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@martula1985 węszę w tym artykuł sponsorowany, a jeśli nie to płakać płakać. Wcześniej pisałam, że rodzice nadając imię nie chcą skrzywdzić dziecka ale w sumie jak to ocenić?

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim :)
Zaglądam tu już chyba od ponad dwóch miesięcy i w końcu postanowiłam się przywitać. Mam 26 lat i termin porodu na 15 lutego. Dzisiaj właśnie zaczął się 16 tydzień, to moje pierwsze dziecko, więc jestem świeżakiem ;).
Witaj:)
Dzięki dziewczyny za przepisy na zapiekankę coś tam wymodze.
Kurczę tak czytam was ze przed 20tyg to jeszcze mało znacie płeć ja mam wizytę 9.09 w moje urodziny;) miałam nadzieje ze poznam płeć, a tu nic pewnego widzę, to będzie końcówka 17tyg .ostatnio z synem tez sie dowiedziałam dopiero w21 tyg . Bo nie chciał współpracować, mam nadzieje ze tym razem już sie dowiem prędzej, jak wcześniej nie miałam parcia na płeć tak ostnio mi sie marzy dziewczynka, moze dlatego ze każdy mi mówi "macie dwóch chłopców to teraz dziewczynka pewnie będzie "no myśle fajnie by było, ale to nie od nas zależy.
 
Hej. Wczoraj bylam na wizycie u gin. Naczekalam sie okropnie. Plci nie poznalam . Mam nadzieje, ze na polowkowym sie dowiem. Ogolnie wszystko ok. Maluszek rosnie. Popytalam lekarza o cukier. Jako ze mialam w pierwszej ciazy powinnam przejsc znow na diete cukrzycowa, co moze pomoc w tej kwesti zeby teraz cukrzyca sie nie pojawila. Dodatkowo spowolni przyrost wagi. Zrobie test z obciazeniem glukozy jeszcze na czasie. Wczoraj mierzylam cukier, bo tesciowa pozyczyla mi glukometr i poki co jest ok.
 
Witaj:)
Dzięki dziewczyny za przepisy na zapiekankę coś tam wymodze.
Kurczę tak czytam was ze przed 20tyg to jeszcze mało znacie płeć ja mam wizytę 9.09 w moje urodziny;) miałam nadzieje ze poznam płeć, a tu nic pewnego widzę, to będzie końcówka 17tyg .ostatnio z synem tez sie dowiedziałam dopiero w21 tyg . Bo nie chciał współpracować, mam nadzieje ze tym razem już sie dowiem prędzej, jak wcześniej nie miałam parcia na płeć tak ostnio mi sie marzy dziewczynka, moze dlatego ze każdy mi mówi "macie dwóch chłopców to teraz dziewczynka pewnie będzie "no myśle fajnie by było, ale to nie od nas zależy.
Ja już znam płeć :) ostatnią wizytę miałam dokładnie tydzień temu i okazało się, że będzie córka. Chociaż lekarz kazał się wstrzymać z zakupem różowych ciuszków do potwierdzenia płci na badaniach połówkowych.
 
@martula1985 tak, tez o tym czytałam...wiesz moja córka jak byla młodsza na wujka Romana mówiła Rossman [emoji23][emoji23][emoji23]

@Sarenkaa91 witaj, gratulacje

Ja właśnie się obudziłam...podpalanym jeszcze, ale musiałam Emci jabłuszko obrać i przy okazji sama zjadłam [emoji12]
Pora teraz na kawę [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry