reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja też jeszcze nie znam płci, ale jestem dopiero w 14tyg+5, więc nie wiem czy moja lekarka coś już dostrzeże na kolejnej wizycie ;)
A to ja już w 19 tyg ale mój lekarz wogole nic na temat płci nie mówił dopiero ostatnio zapytałam to powiedział że na polowkowych powie i że to nie jest najważniejsze tylko żeby było zdrowe no wiadomo ma rację ale niektórzy już dużo wcześniej mówią ☺️
 
Ja też nie znam płci a mamy 17t4d.
Wczoraj jak endo robiła mi usg brzucha to zapytała czy już znam płeć, powiedziałam, że nie, ale o jednym dziecku wypowiedziała się typowo w meskiej formie, nie wiem czy coś widziała czy to przypadek [emoji12]
Czyli jeszcze nas sporo co nie znamy płci ☺️ u ciebie to podwójna ciekawość ☺️ może przypadek że tak mówiła ja też odruchowo częściej mówię w męskiej formie o dziecku☺️
 
Dziewczyny w jakim sklepie lubicie robić zakupy? [emoji16]

Właśnie trafiłam na artykuł o babce, która nazwała syna Jeronimo Martin, bo lubi robić zakupy w Biedronce.... śmiać się czy płakać? [emoji85]
Też najczęściej biedronka czasem Auchan i jakieś osiedlowe sklepiki mięsne piekarnicze i warzywniaki ☺️
 
Cześć wszystkim :)
Zaglądam tu już chyba od ponad dwóch miesięcy i w końcu postanowiłam się przywitać. Mam 26 lat i termin porodu na 15 lutego. Dzisiaj właśnie zaczął się 16 tydzień, to moje pierwsze dziecko, więc jestem świeżakiem ;).
Witamy ja również świeżaj i bardzo pomocne są opinie dziewczyn doświadczonych ☺️
 
Dziewczyny w jakim sklepie lubicie robić zakupy? [emoji16]

Właśnie trafiłam na artykuł o babce, która nazwała syna Jeronimo Martin, bo lubi robić zakupy w Biedronce.... śmiać się czy płakać? [emoji85]
To mój syn zwie się Coccodrillo[emoji2]
Miałam nadzieję, że może po odstawieniu się poprawi... Zmiany na szyi są nie dość że mało urodziwe to bolesne.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć wszystkim :)
Zaglądam tu już chyba od ponad dwóch miesięcy i w końcu postanowiłam się przywitać. Mam 26 lat i termin porodu na 15 lutego. Dzisiaj właśnie zaczął się 16 tydzień, to moje pierwsze dziecko, więc jestem świeżakiem ;).
Witamy. Tez mam termin na 15 i zaczynam dzis 16 tc
 
Do góry