reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dzień dobry,

Dziś pobudka przed 7:00, dodatkowo Emcia się budziła u kilka razy spacerowałam z sypialni do Niej do pokoju, w końcu się poddałam i zabrałam dziecko do nas do łóżka.
Zapowiada się znów dziś piękna pogoda, zatem dzień jak codzień i pranie już się pierze, znów będzie pięknie schło i pachniało lasem i świeżym powietrzem- jak ja to kocham [emoji7]

@taśka cieszę się, ze plamienie ustało [emoji16]

@serena22 a czemu nie mówicie? Gorzej będzie jak brzucha do końca ciąży Ci nie wywali i dowiedzą się jak urodzisz, bo i takie przypadki bywają [emoji12]

@Minia86 super z taka lista [emoji16]...co do cukrzycy, koniecznie idź do lekarza, z cukrzyca nie ma żartów, a w ciąży szczególnie

@Shemshi mi tez wydaje się, ze macica jakoś "stoi w miejscu" [emoji6], a pewnie wydaje się, bo już się człowiek przyzwyczaił i jak rośnie to już to jest takie naturalne

@Ogien121212 to artystyczna rodzinkę macie [emoji12] u mnie R- Skorpion, Ja- Wodnik, Amelka- Byk, Emma- Ryby, a teraz będzie albo Wodnik, albo Koziorozec (chociaż liczę, ze dociągnę jednak do drugiej połowy stycznia) [emoji6]...tak wiec u mnie mieszanka wybuchowa [emoji23]

@Saraaaa już nie pamietam kto był wpisany a kto nie, jeśli nie będziesz mogła się dostać na WZ daj mi wtedy znać na prv- dodamy

@marudka przeczytam, najpierw tylko przebrnę przez to co mecze teraz, przeczytam trzy kolejne, które do mnie krzyczą z polki, a później będę musiała zamówić kolejne książki i na pewno kupię i ta [emoji6]...sen okropny, miałam ostatnio...moja Mama jest Baran [emoji6]

@AGruszi a czemu aż dwa miesiące do l4? Przypomnij, bo zapomniałam a chyba pisałaś

@Zuz.a jest wątek Lista Wyprawkowa od wczoraj istnieje...kilka sztuk kupiłabym tez mniejszych mimo wszystko. Dziecko
może być powyżej 60 cm ale chudziutkie i spokojnie wejdzie wtedy w 56 cm

@DorciaMamaOlka ostatnio pisała, tez Ja nawoływałam, jest ok

@Leila.jm a ile wczoraj wypiłaś wody? Stężenie moczu jak i zapach wynika często (aczkolwiek nie zawsze) z ilości wypitych płynów

Miłego dnia, lecę robić śniadanko [emoji182]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Zuz.a jest wątek Lista Wyprawkowa od wczoraj istnieje...kilka sztuk kupiłabym tez mniejszych mimo wszystko. Dziecko
może być powyżej 60 cm ale chudziutkie i spokojnie wejdzie wtedy w 56 cm

Rzeczywiście zajrzałam przed chwilą, bo myślałam, że to tylko do szpitala wyposażenie :) wydrukuję i będę kompletować niebawem, dzięki wielkie :)
Boje się że jak wpadnę na zakupy to się nie będę mogła powstrzymać, chociaż póki nie znam płci to jakoś jeszcze mnie nie do końca ciągnie do tego.
 
Witajcie!
Strasznie dużo do nadrobienia miałam :-) Wczoraj robiłam ketchup z dyni i nadrabialam towarzyskie zaniedbania :-)
Czy te z Was które biorą lub brały Duphaston zauwazyly problemy z cerą? Próbuje z czymś innym niż ciąża powiązać wypryszczenie na czole, szyi i skroniach :-(
Fajny pomysł z listą. Po tylu latach pozapominalam co trzeba :-)
 
Jestem i zyje.
Przepraszam ale brak czasu u mnie do poludnia ogarniam w domu potem musze jechac na dzialke bo tam mam kury kaczki i kroliki i do tego porzadki musze tam zrobic. Na dzialce obiad potem troche gramy w chinczyka z synem i jest wieczor do domu spac.
Tyle tego teraz mam bo syn ma jutro 12 ste urodzinki a w sobote mu je odprawiam.
A do tego tesciu wyjechal i musze dzialke ogarnac ze zwierzyna.
Rok szkolny zaraz bedzie to moze sie poluzni mi troszke.
 
Witajcie!
Strasznie dużo do nadrobienia miałam :-) Wczoraj robiłam ketchup z dyni i nadrabialam towarzyskie zaniedbania :-)
Czy te z Was które biorą lub brały Duphaston zauwazyly problemy z cerą? Próbuje z czymś innym niż ciąża powiązać wypryszczenie na czole, szyi i skroniach :-(
Fajny pomysł z listą. Po tylu latach pozapominalam co trzeba :-)
Biorę Duphaston 3x1, problem mam z cerą na brodzie, nadmiernym owlosieniem twarzy [emoji37] i głos mi się obniżył. Ale czy to od tego czy z racji ciąży to nie wiem
 
Biorę Duphaston 3x1, problem mam z cerą na brodzie, nadmiernym owlosieniem twarzy [emoji37] i głos mi się obniżył. Ale czy to od tego czy z racji ciąży to nie wiem

Od duphastonu raczej nie...dupek ma progesteron, a u Ciebie objawy jakby więcej testosteronu było, może jednak chłopaki [emoji12]


85993e3koj7clzdz.png
 
Dzień dobry,

Dziś pobudka przed 7:00, dodatkowo Emcia się budziła u kilka razy spacerowałam z sypialni do Niej do pokoju, w końcu się poddałam i zabrałam dziecko do nas do łóżka.
Zapowiada się znów dziś piękna pogoda, zatem dzień jak codzień i pranie już się pierze, znów będzie pięknie schło i pachniało lasem i świeżym powietrzem- jak ja to kocham [emoji7]

@taśka cieszę się, ze plamienie ustało [emoji16]

@serena22 a czemu nie mówicie? Gorzej będzie jak brzucha do końca ciąży Ci nie wywali i dowiedzą się jak urodzisz, bo i takie przypadki bywają [emoji12]

@Minia86 super z taka lista [emoji16]...co do cukrzycy, koniecznie idź do lekarza, z cukrzyca nie ma żartów, a w ciąży szczególnie

@Shemshi mi tez wydaje się, ze macica jakoś "stoi w miejscu" [emoji6], a pewnie wydaje się, bo już się człowiek przyzwyczaił i jak rośnie to już to jest takie naturalne

@Ogien121212 to artystyczna rodzinkę macie [emoji12] u mnie R- Skorpion, Ja- Wodnik, Amelka- Byk, Emma- Ryby, a teraz będzie albo Wodnik, albo Koziorozec (chociaż liczę, ze dociągnę jednak do drugiej połowy stycznia) [emoji6]...tak wiec u mnie mieszanka wybuchowa [emoji23]

@Saraaaa już nie pamietam kto był wpisany a kto nie, jeśli nie będziesz mogła się dostać na WZ daj mi wtedy znać na prv- dodamy

@marudka przeczytam, najpierw tylko przebrnę przez to co mecze teraz, przeczytam trzy kolejne, które do mnie krzyczą z polki, a później będę musiała zamówić kolejne książki i na pewno kupię i ta [emoji6]...sen okropny, miałam ostatnio...moja Mama jest Baran [emoji6]

@AGruszi a czemu aż dwa miesiące do l4? Przypomnij, bo zapomniałam a chyba pisałaś

@Zuz.a jest wątek Lista Wyprawkowa od wczoraj istnieje...kilka sztuk kupiłabym tez mniejszych mimo wszystko. Dziecko
może być powyżej 60 cm ale chudziutkie i spokojnie wejdzie wtedy w 56 cm

@DorciaMamaOlka ostatnio pisała, tez Ja nawoływałam, jest ok

@Leila.jm a ile wczoraj wypiłaś wody? Stężenie moczu jak i zapach wynika często (aczkolwiek nie zawsze) z ilości wypitych płynów

Miłego dnia, lecę robić śniadanko [emoji182]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dwa miesiące do L4 bo zaczęłam pracę w urzędzie i mam tak jakby okres próbny do 31 października, zdaje egzamin i dopiero umowa na czas nieokreślony więc pasuje wytrzymać ;) niestety trochę się to wszystko skomplikowało z tą pracą jak tydzień po
rozpoczęciu zrobiłam test ciążowy :p
 
Jestem i zyje.
Przepraszam ale brak czasu u mnie do poludnia ogarniam w domu potem musze jechac na dzialke bo tam mam kury kaczki i kroliki i do tego porzadki musze tam zrobic. Na dzialce obiad potem troche gramy w chinczyka z synem i jest wieczor do domu spac.
Tyle tego teraz mam bo syn ma jutro 12 ste urodzinki a w sobote mu je odprawiam.
A do tego tesciu wyjechal i musze dzialke ogarnac ze zwierzyna.
Rok szkolny zaraz bedzie to moze sie poluzni mi troszke.
Ooooo, 12 lat temu o podobnym czasie rodziłysmy. Mój syn tez skończył 12 lat lecz w poniedziałek, 28.[emoji4]
Dzień dobry,

Dziś pobudka przed 7:00, dodatkowo Emcia się budziła u kilka razy spacerowałam z sypialni do Niej do pokoju, w końcu się poddałam i zabrałam dziecko do nas do łóżka.
Zapowiada się znów dziś piękna pogoda, zatem dzień jak codzień i pranie już się pierze, znów będzie pięknie schło i pachniało lasem i świeżym powietrzem- jak ja to kocham [emoji7]

@taśka cieszę się, ze plamienie ustało [emoji16]

@serena22 a czemu nie mówicie? Gorzej będzie jak brzucha do końca ciąży Ci nie wywali i dowiedzą się jak urodzisz, bo i takie przypadki bywają [emoji12]

@Minia86 super z taka lista [emoji16]...co do cukrzycy, koniecznie idź do lekarza, z cukrzyca nie ma żartów, a w ciąży szczególnie

@Shemshi mi tez wydaje się, ze macica jakoś "stoi w miejscu" [emoji6], a pewnie wydaje się, bo już się człowiek przyzwyczaił i jak rośnie to już to jest takie naturalne

@Ogien121212 to artystyczna rodzinkę macie [emoji12] u mnie R- Skorpion, Ja- Wodnik, Amelka- Byk, Emma- Ryby, a teraz będzie albo Wodnik, albo Koziorozec (chociaż liczę, ze dociągnę jednak do drugiej połowy stycznia) [emoji6]...tak wiec u mnie mieszanka wybuchowa [emoji23]

@Saraaaa już nie pamietam kto był wpisany a kto nie, jeśli nie będziesz mogła się dostać na WZ daj mi wtedy znać na prv- dodamy

@marudka przeczytam, najpierw tylko przebrnę przez to co mecze teraz, przeczytam trzy kolejne, które do mnie krzyczą z polki, a później będę musiała zamówić kolejne książki i na pewno kupię i ta [emoji6]...sen okropny, miałam ostatnio...moja Mama jest Baran [emoji6]

@AGruszi a czemu aż dwa miesiące do l4? Przypomnij, bo zapomniałam a chyba pisałaś

@Zuz.a jest wątek Lista Wyprawkowa od wczoraj istnieje...kilka sztuk kupiłabym tez mniejszych mimo wszystko. Dziecko
może być powyżej 60 cm ale chudziutkie i spokojnie wejdzie wtedy w 56 cm

@DorciaMamaOlka ostatnio pisała, tez Ja nawoływałam, jest ok

@Leila.jm a ile wczoraj wypiłaś wody? Stężenie moczu jak i zapach wynika często (aczkolwiek nie zawsze) z ilości wypitych płynów

Miłego dnia, lecę robić śniadanko [emoji182]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry moj mały sie obudzil po 22ciej jak mama chciała sie polozyc i tak sobie gadał w lozeczku do północy, a teraz odsypia :/ Koszmary w nocy męczą jakies pajaki mi sie snily brrr
Co tu na obiad? macie jakis przepis na zapiekanke z miesem mielonym? zjadlabym taka zapiekaneczke, a jak nie to chyba zrobie krokiety, bo pomysłu znowu brak:(
 
Do góry