reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witajcie!
Strasznie dużo do nadrobienia miałam :-) Wczoraj robiłam ketchup z dyni i nadrabialam towarzyskie zaniedbania :-)
Czy te z Was które biorą lub brały Duphaston zauwazyly problemy z cerą? Próbuje z czymś innym niż ciąża powiązać wypryszczenie na czole, szyi i skroniach :-(
Fajny pomysł z listą. Po tylu latach pozapominalam co trzeba :-)

Ja od tygodnia znowu biorę i nic takiego nie zauważyłam. Niestety jest to u Ciebie związane z ciążą i hormonami. Każdy inaczej reaguje na dawki hormonów, którymi raczy nas nasz organizm. To jest loteria. U mnie cera bardzo się poprawiła. Nie wiem czy można coś z tymi wypryskami zrobić niestety. Ja wypryski z boków twarzy miałam nieraz przed ciążą i ewidentnie związane to było z hormonami, nic nie byłam w stanie z tym cholerstwem zrobić. Samo mijało wraz z kolejną fazą cyklu.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

@marudka ja też jestem baranek i mam identycznie z metamorfozami ;-)

@Zuz.a aż tak się maluch kryje? :-) zastanawiam się, czy to naprawdę zależy od "upartosci" i krycia się malucha czy lekarzom też nie za bardzo zależy, bo to moja druga ciąża a lekarz prawie na każdej wizycie kiedy już bylo można określić płeć potwierdzal mi czy nic się nie zmieniło i nigdy nie usłyszałam, że dziecko się kryje. Nie wiem czy ja mam takie szczescie, że.dzieci współpracują czy mój lekarz jest uparty i probuje do skutku?

@kruszynka28 własny taras na którym będę mogła usiąść rano i wypić kawke to moje WIELKIE marzenie[emoji7] [emoji7] [emoji7] mam nadzieję, że.to kwestia kilku lat dla mnie


Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Zuz.a aż tak się maluch kryje? :-) zastanawiam się, czy to naprawdę zależy od "upartosci" i krycia się malucha czy lekarzom też nie za bardzo zależy, bo to moja druga ciąża a lekarz prawie na każdej wizycie kiedy już bylo można określić płeć potwierdzal mi czy nic się nie zmieniło i nigdy nie usłyszałam, że dziecko się kryje. Nie wiem czy ja mam takie szczescie, że.dzieci współpracują czy mój lekarz jest uparty i probuje do skutku?

Prowadzący trochę uparty jest, ostatnio mnie długo katował, dwie wizyty temu powiedział 'jest szansa że będzie chłopak", a wcześniej na genetycznych Pani dr powiedziała że nie wiadomo, może dziewczynka bo nic konkretnie nie pokazuje, chociaż były robione od razu jak tylko można było więc mogło rzeczywiście nie być widać nic.
Problem w tym że nadal mam tyłozgiętą macicę i badania przez brzuch są naprawdę męczące, oby się naprostowało wszystko i może się dowiem. A pech kolejny jest taki, że spaceruje przed wizytą (idę do lekarza 40 min) i jem słodkie, ale zawsze jak o tym pamiętam to okazuje się że jest opóźnienie i trzeba na miejscu czekać 30-40 minut, a słodyczy już nie ma ;)
A na każdej wizycie dostaję conajmniej 3 zdjęcia, czasem nawet 1-2 z 3d :)
 
ana. ja mięso mielone robię tak jak do spaghetti w sosie pomidorowym, na dnie układam makaron rurki, albo watażki, a jeśli mam to cannelloni upycham mięsem...na koniec odrobina sosie beszamelowego (albo bez) i posypuje serem

Ja uciekam na drzemkę, pranie już rozwiesiłam...a pozniej pójdę za pomysłem kruszynki i z kawka i książka na leżaczek na taras [emoji12]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Dotkass może może :) chociaż w poprzedniej ciąży był jeden chłopak a wyglądałam dużo dużo gorzej, tzn te same miałam objawy ale bardziej nasilone. Więc dalej obstawiam parkę [emoji1]

@ana. Ja kiedyś robiłam taka zapiekankę - warzywa na patelnie mrożone, na to mięso podsmażone z pomidorami i cebulą, na to beszamel i ser żółty. Taka wariacja na temat lazani ;) w piekarniku 20 minut ale dobrze żeby ostygła a później jeszcze raz podgrzać przed podaniem, wtedy jest taka ścięta i się nie rozpada :)
 
Ja od tygodnia znowu biorę i nic takiego nie zauważyłam. Niestety jest to u Ciebie związane z ciążą i hormonami. Każdy inaczej reaguje na dawki hormonów, którymi raczy nas nasz organizm. To jest loteria. U mnie cera bardzo się poprawiła. Nie wiem czy można coś z tymi wypryskami zrobić niestety. Ja wypryski z boków twarzy miałam nieraz przed ciążą i ewidentnie związane to było z hormonami, nic nie byłam w stanie z tym cholerstwem zrobić. Samo mijało wraz z kolejną fazą cyklu.
Miałam nadzieję, że może po odstawieniu się poprawi... Zmiany na szyi są nie dość że mało urodziwe to bolesne.
 
reklama
Do góry