reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Zaparcia to jeszcze ,ale to sikanie? Chyba jakby uciskalo to byłoby parcie na pęcherz? Boję się że coś się dzieje...

Jeśli się martwisz, zapisz się do lekarza, niech zerknie i zleci badania.


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Dziewczyny mam taki problem dotychczas miałam cały czas parcie na pęcherz w nocy regularnie się budzilam z tego powodu. Od dwóch dni nie mogę się wysikac chodzę do ubikacji ale normalnie parę kropli . Mam też zaparcia pomimo tego że wcześniej wszystko było jak w zegarku. Nic mnie nie boli ani nie piecze , ale brzuch mam jak balon. Staram się dużo pić i nic. Strasznie panikuje.
Podstaw sobie coś pod nogi na kibelku, wiaderko czy miednicy, tak żeby kolana były wyżej, to pomaga w przypadku każdego wyprozniania. Poza tym mi się dzisiaj tak zrobiło od po południa właśnie, że mam parcie na pęcherz a siku mało idzie. Może to macica naciska.. Nie wiem
 
reklama
Do góry