reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dzień dobry,

Powiem Wam, ze się wyspalam...zaraz zwlekam się z łóżka pod prysznic i na dół na śniadanko...dziś...szef kuchni proponuje jajecznicę na masełku [emoji67]‍[emoji505][emoji12]

Późniejsze plany...pranie (na okrągło, wiec w sumie nie nowość), ale w związku z tym, ze pogoda dziś znów zapowiada się piękna- pobycze się na leżaczku na tarasie i może uda mi się wreszcie dobrnąć do końca książki, która mecze...już czekają na mnie moje kochane kryminały i to trzy...biografia chyba nie dla mnie [emoji432]

Wszystkich wizytującym, jeśli takie dziś są- powodzenia

A każdej z osobna bardzo przyjemnego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Minis86 Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]

@Ritta2014 super, ze plec potwierdzona i wszystko dobrze [emoji16]

@martula1985 Hahaha...dobre, mi się śniło, ze byłam w pracy, tak chyba sama nie wiem w odwiedziny i mimo, ze były drzwi z pomieszczenia do pomieszczenia to były jeszcze okienka i ja tymi oknami przechodziłam, a ciężko mi było, bo już duży brzuch miałam (tak czułam, ale nie było go widać [emoji15])...a to biuro to jakiś stary magazyn był (na pewno nie moja cudowna firma [emoji23]... na ból gardła syrop z cebuli






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mavika to zaszalałaś:p A tak serio tez miałam moment, ze myslalam, że jestem sama, ale minął:)!

@martula1985 dziewczyny już polecały wodę z wodą utlenioną do płukania gardła. Warto spróbować.

@Minia86 Wesoło masz z mężem :D
Zawsze uważnie dobieralam znajomych bo nie umiem utrzymywać znajomości tylko dla zasady. Ale i to wąskie grono mnie zawiodło więc wolę nie mieć wcale niż nieszczerych
A ja stoję w kolejce po 500 plus...
 
reklama
Cześć dziewczyny . Jeszcze raz bardzo dziękuję. Wczoraj wieczorem/ w nocy zmusilam się i wypiłem... nie wiem ile ale bardzo dużo. Poszłam spać, w nocy popuscilo i zaczęłam sikac . Nie boli i nie piecze zobaczymy co z tego będzie teraz wypiłem dużą szklankę wody z cytryną. Wyekspediuje córki do teściów do jutra i mam zamiar odpoczywać, mąż jutro obiecał wziąć wolne bo mamy 15 rocznicę ślubu, więc w razie czego będzie pod ręką. Zawiozę też mocz do badania ogólny i posiew. Milego i spokojnego dnia.
 
Do góry