reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@luandzia1 muszę zgodzić się z @Leila.jm, jeśli do jutra nie będzie zmiany idź do lekarza...nie koniecznie ginekologa, możesz nawet do internisty, byle by wszystko zostało sprawdzone

Ja Kochane, leżąc już w łóżku żegnam się na dziś. Dobrej nocy [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
I ja się żegnam. Do jutro brzuchatki.
Przespanej nocy wszystkim życzę

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Mavika- wlasnie jutro pogadam z gin czy nie zrobic jednak badania na cukrzyce. Wczesniej glukoza z krwi wyszla ok. I mowil mi ze teraz sie nie robi tej po obciazeniu,dopiero pozniej, ale w pierwszej ciazy mialam cukrzyce ciazowa wiec wolakabym sie chyba upewnic czy na pewno wszystko jest ok. Jak nie to pomierze glukometrem tesciowej cukier, bo czesto na czczo mialam dobry a po posilku skakal niemilosiernie.
 
Ostatnia edycja:
Zaparcia to jeszcze ,ale to sikanie? Chyba jakby uciskalo to byłoby parcie na pęcherz? Boję się że coś się dzieje...
Idź lepiej do lekarza, bo my możemy tylko gdybać.
Ja tak mam jak mam za dużo ruchu. Ale chyba wszysko ok.


No musimy, musimy ale lepiej żeby to jednak nie był tłuczcz :)


Mnie właśnie też tego chłopa za chrzestnego brak...


Nie musi być rodzina ale takich bliskich przyjaciół też raczej nie mamy...


Moje dzieci będą miały wybór. To że będą ochrzczone nie znaczy że później nie mogą wierzyć w innego Boga albo w ogóle nie wierzyć. Ja w sumie nigdy nie byłam wychowywana w jakiejś mega wierze. Chodziłam na religię i na te wszystkie rekolekcje, ale z czasem jak zgłębiłam temat, to przestałam wierzyć. Mam na temat wiary swoje zdanie i jednak jestem ateistką. Nie wierzę w Boga, nie chodzę do kościoła, święta mogłyby dla mnie nie istnieć. Ale wiem jaki jest świat i nie chcę żeby moje dzieci czuły się inne. Jak dorosną do własnego zdania, na pewno nie będę im niczego narzucać nawet, jeśli zechcą wstąpić do zakonu :)


A może problem z cukrem się zaczyna? Co lekarz na to?



Ooo nie drobniutka na pewno nie jestem :D Prawie 70kg przy 168cm wzrostu :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mogę spać, od dwóch godzin...
Ale nie ma tego złego, przynajmniej Was nadrobiłam;)

Po wizycie Ok, córcia potwierdzona, waży 150 gram:) Lekarz ostudził trochę mój zapał do porodu SN. Czasu sporo jeszcze zostało, więc zobaczymy jak to będzie.

@Mamazbb gratuluje córeczki, reakcja rodziny bardzo przykra... sama nie wiem jakbym zareagowała na takie komentarze.

@Miś-owa co to za rodzina/znajomi, którzy nie potrafią dzielić Waszego szczęścia??? Ja eliminuje ze swojego otoczenia toksycznych ludzi i bardzo Ci to polecam.

@izabelaaa masz absolutnie fantastycznie malowanego kota :)! Brzuch tez super;)

Ja swoją drugą córkę, tak jak pierwszą zamierzam ochrzcić. Nie uważam bym je pozbawiała wyboru, bo z kościoła katolickiego mogą w dorosłym życiu wystąpić. Jesteśmy po ślubie kościelnym, natomiast z samym kościołem czuje się coraz mniej związana niestety...

No i nie wiem co miałam dalej napisać;)

Mam nadzieje, że śpicie lepiej niż ja;)!
 
Mąż lat 37. Wchodze juz zla do lazienki, że tak dlugo w wannie siedzi, a mi chce sie siku. A ten nogi na ścianie, nos zatkany i nurkuje... W tym wieku juz chyba lepiej jakby konia walil:D
Leje!!![emoji23] Weszłam tu o tej porze, bo miałam koszmar i nie mogę zasnąć. Dzięki za poprawienie humoru :D

Ritta2014 ja też właśnie wyeliminowałam i takich którzy mieli mnie w dupie albo odzywali się tylko jak coś chcieli. No i nie został mi nikt [emoji14]

Właśnie mi się przypomniało że znajoma teraz pod koniec ciąży wylądowała w szpitalu bo właśnie jej się mocz zatrzymał dlatego koniecznie trzeba to sprawdzić!
 
reklama
Dzień Dobry Pysie,

ależ naskrobane. Uśmiałam się z rana. Zwłaszcza z tego nurkowania.

Dziękuję za rady, tak macie rację. Staram się to robić lecz nie wszystkich da się tak łatwo odciąć. Więcej czasu i energii dajemy tej ciut dalszej rodzinie, dalszej A jak bliskiej.

Mnie dziś też zbudził ból gardła. Suchość. Zwykła landrynka do ssania. Polecam.

A co do objawów luandzi polecam iść do internisty... mi tak się objawiała infekcja dróg moczowych. Z tą różnicą, że nie po kropelce, a wiadrami bo parcie miałam dopiero gdy pęcherz był maks pełen i czułam dyskomfort w podbrzuszu przy siusianiu i przed.

Miłego dnia ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry