reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja się za polowkowe umowie za tydzień na koniec września właśnie.


Ja mam na razie 1kg na plusie ale brzuch zaczyna iść do przodu.
1503953899-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Spoko, nie gniewam się. Nie wiem co na to córka ale będę milczec
emoji40.png


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A więc niechaj zostanie to naszą tajemnicą jak ciocia lutówka zakodowała, że
dziewczyna jest chłopakiem:D

Mnie sie wydaje ze nie ma co tworzyc nowego tematu o plci wystarczy to podpiac pod ten o terminach porodu.ojjj i dobrej nocy wszystkim zycze
Myślę, że to dobry pomysł, żeby dołożyć do tabelki jeszcze jedną kolumnę, o ile nasza Paraplu zgodzi się na dodatkową robotę:)

Zjadłam, pękam. Następnym razem jak najdzie mnie na jedzenie w nocy to przypomnijcie mi, proszę, że mam wagę w łazience i, żebym z niej skorzystała, na pewno wtedy apetyt mój minie :o
 
Dzień dobry. U mnie po wizycie ok, dzidzia się nie ujawniła, w zamian za to pokazała nam środkowy palec (nie potrafię wstawić zdjęcia :( )
Mam 2,5 kg na minusie... mam jeść dużo owoców, brać witaminki, dostałam też coś na wymioty. Powinno się już teraz zacząć normować, jak nie to Pani doktor straszyła troszkę kroplówkami w szpitalu... oby nie!

Dzisiaj przewozimy wszystko do nowego domku, jak się uda to dzisiaj już tam śpimy :) intensywny dzień przede mną, trzymajcie kciuki :)
 
Dzień dobry. U mnie po wizycie ok, dzidzia się nie ujawniła, w zamian za to pokazała nam środkowy palec (nie potrafię wstawić zdjęcia :( )
Mam 2,5 kg na minusie... mam jeść dużo owoców, brać witaminki, dostałam też coś na wymioty. Powinno się już teraz zacząć normować, jak nie to Pani doktor straszyła troszkę kroplówkami w szpitalu... oby nie!

Dzisiaj przewozimy wszystko do nowego domku, jak się uda to dzisiaj już tam śpimy :) intensywny dzień przede mną, trzymajcie kciuki :)
Uparte te niektóre dzieci ☺️ gratuluję udanej wizyty.

Powodzenia z przeprowadzką, uważaj na siebie i zapamięta co się będzie śniło w pierwszą noc na nowym miejscu
☺️

Tymczasem u mnie śniadanko i do pracy rodacy. Dziś na szczęście wraca już koleżanka z urlopu, będzie lżej☺️
 
Dzień dobry,

Słoneczko od rana swieci...jemy śniadanie i lecimy na zakupy z dziewczynkami, jeszcze bity do szkoły muszę kupić Amelce

@AlexF moj gin tez ma usg i zawsze podglądamy Maluszka, ale na prenatalne i połówkowe zapisuje się do osoby, która ma certyfikat- moja niestety nie ma

@Monisiek88 mi jest obojętne, jeśli tak wolicie, podepniemy pod dotychczasowy wątek [emoji6]
[emoji16]

@mavika gdzie ten brzuch??? Nie widzę...cholera chudzinko Ty [emoji6]

@kruszynka28 gratuluje udanej wizyty...udanej przeprowadzki [emoji16] mam nadzieje, ze wymioty mina po tym co dostałaś...Buziam

Miłego dnia Brzuchatki moje Kochane [emoji182]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dobry ;)

@mavika Twoja figura na koniec pewnie powie? Ciąża jaka ciąża? Bocian przyniósł, coś po mnie widać?

Laska czy jak niektórzy wolą... Łaska.
Bo taka figura to musi być łaską.

Mnie nie obdarzono. Choć nie dużo brakło... poszłam za Mamą nie Tatą. Ten do dziś je, a jakby wyrzucał.

@kruszynka28 nic, a nic na plus? Ciągle wymioty czy też stres?

@AlexF jestem za. Tylko czy nasza @Paraplu ma czas? :) @Paraplu czy bycie w tabeli to to samo co dostanie się do WZ. Nie widzę siebie niestety.
 
reklama
Do góry