reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ciężko Was nadrobić. Mam nadzieję Nie straciłam nic prócz radości.

Ja skończyłam pierwszą papierową batalię. Jutro laba. Tak myślę.

To ile już chłopców i dziewczynek potwierdzonych? :)

Jak ja chcę chłopca...
 
reklama
@Dotkass no już. To będzie już 20 t i parę dni.

Moja ciąża jest już bardzo widoczna. I nawet chodzę już w spodniach i getrach ciązowych. Bylam w sobotę na imprezie prorodzinnej. I znajoma mówi do mojej szwagierki że "sobie dużo przytyłam" A szwagierka że co w tym dziwnego jak w ciąży jestem. Ponoć jej mina była nie zastąpiona. A tak na marginesie przytyłam 3,5 kg. Ale moja uroda jest taka że zaraz brzuch mi wywala na zewnątrz. Bratanek mojego to śmiał się że calgonu nie używałam i mi bęben wywaliło.
 
@Dotkass no już. To będzie już 20 t i parę dni.

Moja ciąża jest już bardzo widoczna. I nawet chodzę już w spodniach i getrach ciązowych. Bylam w sobotę na imprezie prorodzinnej. I znajoma mówi do mojej szwagierki że "sobie dużo przytyłam" A szwagierka że co w tym dziwnego jak w ciąży jestem. Ponoć jej mina była nie zastąpiona. A tak na marginesie przytyłam 3,5 kg. Ale moja uroda jest taka że zaraz brzuch mi wywala na zewnątrz. Bratanek mojego to śmiał się że calgonu nie używałam i mi bęben wywaliło.

Toś "najstarsza" tu chyba? :)
 
To na polowkowe też trzeba się umawiać do innego lekarza?? [emoji33]
Ja akurat polowkowe będę miała 27 września u swojego lekarza, a wizytę u niego 21 tydzień wcześniej. Musi się odkuc po urlopie[emoji38]w sumie mógł to wszystko załatwić 21 września. Trzyma się sztywno, że wizyta co 4 tyg., bo i ciągłość L4 trzeba zachować.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gosiuna:) mam to samo...3 kg na plusie, a od dwóch dni bęben mam taki, ze szok...wywaliło i o dziwo po całości, czyli prawie pod cycki, a nie tylko w okolicach macicy...taka moja uroda...zgaga tez chyba już zostanie ze mną do porodu [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ciężko Was nadrobić. Mam nadzieję Nie straciłam nic prócz radości.

Ja skończyłam pierwszą papierową batalię. Jutro laba. Tak myślę.

To ile już chłopców i dziewczynek potwierdzonych? :)

Jak ja chcę chłopca...
Może stworzymy wątek gdzie będziemy wpisywać plec maluszkow, ktorych się spodziewamy i ewentualne korygować zmiany gdyby się takowe pojawily[emoji38]?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry