reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mój to się śmiał, że to męski zestaw (czytaj chłopak)
:)

No widzisz, a tu okazuje się, ze lamie wszystkie stereotypy, nawet do mojej gin się wczoraj śmiałam, ze w tej ciąży wszelkie przesady odnośnie płci u mnie można wyrzucić do kosza [emoji12]


85993e3koj7clzdz.png
 
Dzień dobry, ja właśnie wychodzę z łóżka :)
Swieci słoneczko wiec wybiorę się do kumpeli na wieś.
Dziś mi się śniło ze wszystkie rzęsy zgubiłam [emoji15]
Miłego dnia dziewczęta [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, przepraszam ze tak malo sie udzielam ostatnio ale tez przeprowadzka, cale pakowanie, ciagly remontem i nerwy z tym zwiazane zabieraja mi caly czas...obiecuje ze jak juz bede na swoim to bede sie wiecej udzielac.

Wlasnie czekam na wizyte, mam nadzieję ze bedzie ok:) w ogole przez te 3tyg przybralam 2,6kg[emoji50] musze sie jakos pilnowac :) ale ostatnio mam taki apetyt ze ciągle jestem głodna...

Miłego dnia kochane!!!!!!

uwo9s65gu1738u3h.png
 
reklama
@Miś-owa ja mogłabym w tej ciąży jajka na okrągło jeść, a to na twardo, a to jajecznicę, omleta, pastę jajeczna...[emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kurczę, a mnie jak na początku odrzuciło od jajek (po botwince z jajkiem, którą zjadłam w pracy ;) ) to do dzisiaj mnie trzyma :-D Nie zjadłam ani jednego jajka od tego czasu, nie licząc tych w cieście na naleśniki itp. ;)

W ogóle to jakoś ciężko u mnie z apetytem, tzn. jestem normalnie głodna co te 2-3 godziny, ale na nic nie mam ochoty. Choć z lekką nadzieją muszę napisać, że od paru dni baardzo powoli się to zmienia ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry