reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja też idę tam gdzie na prenatalnych. A że do mojej gin idę dopiero 29 września to będę mógła sprawdzić co u Bożydara słychać.

Są dziewczyny wcześniej niż ja. Ja mam termin 06.02 z tym że moje dzieci rodzą się po terminie.
 
reklama
Może stworzymy wątek gdzie będziemy wpisywać plec maluszkow, ktorych się spodziewamy i ewentualne korygować zmiany gdyby się takowe pojawily[emoji38]?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Poczekajcie...na dniach otwieramy WZ tam możemy utworzyć osobny temat


85993e3koj7clzdz.png
 
Ja też idę tam gdzie na prenatalnych. A że do mojej gin idę dopiero 29 września to będę mógła sprawdzić co u Bożydara słychać.

Są dziewczyny wcześniej niż ja. Ja mam termin 06.02 z tym że moje dzieci rodzą się po terminie.

Ja mam termin na 8.02 ale moja gon kazała się umówić na koniec września początek października, wiec tak tez zrobiłam [emoji6]

A i już mam uzgodnione, ze będziemy planować poród najprawdopodobniej w drugiej połowie stycznia, ci nie zmienia faktu, ze lutowka się będę czuła zawsze [emoji12]


85993e3koj7clzdz.png
 
@Dotkass gratuluję dziewczyny :) mnie też przeczucie zawiodło, no co zrobić. To ciekawe co piszesz, o tym odczynie w pochwie itp. Bo to przecież między innymi wynika z diety. I moja dieta to była taka właśnie ewidentnie na chłopaka. Ale to teoria mojego dziadka
emoji14.png
a w zasadzie jakichś naukowców.

A jeśli chodzi o mięśniaka to dobrze, że wyjaśniły się chociaż przyczyny bóli. A co może się dziać po 20 tyg? Jakiego rodzaju problemy?

@AnnWiO witaj :)

@Paraplu gratuluję super szyjki
emoji14.png
a mi nikt nie podał w cm, mówią tylko, że bardzo długa ;) chociaż zaraz poszukam, może na genetycznym coś takiego było... Z tym płynem to nie mam pojęcia o co chodzi ale mam nadzieję, że będzie ok :)

@AlexF mądra z Ciebie kobieta. Wszystko co piszesz jakoś tak podnosi mnie na duchu :) że będzie dobrze, że można normalnie...
Dziękuję, nie wiem co powiedzieć yyy tzn napisać... Ja po prostu podchodzę racjonalnie do życia, a przynajmniej staram się... Jest mi bardzo miło. Heh wiesz ja pracuję z ludźmi z różnymi problemami, i mój zawód wymaga pewnych predyspozycji, może to to:) a normalnie można zawsze, wystarczy po swojemu, tak szczerze ;)

AlexF nawet mi nie mow. Okropna jestem. Staram sie powoli przesuwac palcem po telefonie teraz. Niestety tak jest to umieszczone ze naprawde latwo cos przypadkiem wcisnac. Eh.
Luzik, wiesz okazało się, że ja pocisnęłam litetówką Miś-owej, taki polonista ze mnie:D i też uważam jak mogę, ale mój telefon żyje własnym życiem poprostu, a na laptopa nie mam czasu o_O

Prostuje. U mnie nie ma samych chlopcow. Najstarsze moje dziecko to córka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to przepraszam, musiałam coś źle zrozumieć, albo przekręcić... I tak dorobiłam Twojej córce sprzęciocha :) mam nadzieję, że nie gniewasz się, ale fopa:oops:

To na polowkowe też trzeba się umawiać do innego lekarza??
emoji33.png
Zależy do jakiego lekarza chodzisz. Bo mój ma dobre usg w gabinecie i za każdym razem mam usg i normalne i prenatalne i połówkowe, ewentualnie idę na dodatkową wizytę jak za wcześnie jest na któreś ważne badanie, ale wtedy kasy nie bierze ode mnie dodatkowej.

Dziewczyny padam na twarz i zgłodniałam pierwszy raz w tej ciąży idę na nocne jedzenie. To chyba przez to, że dziś z synkiem mieliśmy bardzo dużo ruchu bo on też jadł jak szalony :D dobrej nocy :*
 
Dziękuję, nie wiem co powiedzieć yyy tzn napisać... Ja po prostu podchodzę racjonalnie do życia, a przynajmniej staram się... Jest mi bardzo miło. Heh wiesz ja pracuję z ludźmi z różnymi problemami, i mój zawód wymaga pewnych predyspozycji, może to to:) a normalnie można zawsze, wystarczy po swojemu, tak szczerze ;)


Luzik, wiesz okazało się, że ja pocisnęłam litetówką Miś-owej, taki polonista ze mnie:D i też uważam jak mogę, ale mój telefon żyje własnym życiem poprostu, a na laptopa nie mam czasu o_O


Oj to przepraszam, musiałam coś źle zrozumieć, albo przekręcić... I tak dorobiłam Twojej córce sprzęciocha :) mam nadzieję, że nie gniewasz się, ale fopa:oops:


Zależy do jakiego lekarza chodzisz. Bo mój ma dobre usg w gabinecie i za każdym razem mam usg i normalne i prenatalne i połówkowe, ewentualnie idę na dodatkową wizytę jak za wcześnie jest na któreś ważne badanie, ale wtedy kasy nie bierze ode mnie dodatkowej.

Dziewczyny padam na twarz i zgłodniałam pierwszy raz w tej ciąży idę na nocne jedzenie. To chyba przez to, że dziś z synkiem mieliśmy bardzo dużo ruchu bo on też jadł jak szalony :D dobrej nocy :*
Spoko, nie gniewam się. Nie wiem co na to córka ale będę milczec[emoji40]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry