reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Shemshi,dlatego ja nie współżyje bo się boję bólu brzucha i plamienia, po stosunku przez 3 dni bolał mnie brzuch więc zrezygnowałam ze współżycia miesiąc temu.Mąż to rozumie.
Ja Ciebie rozumiem. No mi chyba byłoby ciężko zrezygnować, ale jeśli takie plamienie będzie za każdym razem to nie wiem czy psychicznie wytrzymam. No zobaczymy jak to będzie. Fizycznie mam ochotę, ale teraz to przyznam że trochę się boję choć na szczęście brzuch mnie nie boli. Mój mąż też by zrozumiał :)

@Dotkass no właśnie mam bardzo niskie ciśnienie [emoji14] ale spróbuję trochę, mam nadzieję że tego nie zwymiotuje ;)
 
reklama
Paraplu gratulacje dobrze że lekarka nie bagatelizuje Dotkass gratulacje ! U mnie też dwie córci teraz niby ma być chłopiec co mnie trochę przeraża bo z dziewczynami już wiem jak jest. Mąż mi odebrał dzisiaj wyniki pappy i po badaniu krwi ryzyko trisomi 21 wynosi 1do 3500 więc Nifty odpuszczę. Ktoś mnie pytał o te omdlenia i wymioty mam tak cały czas i dlatego nigdzie nie chodzę myślałam że wytrzymam w kościele ale chyba jeszcze nie.


16ud3e3kpztre1wh.png
[/QUOTE]
 
reklama
Do góry