reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jestem...padam...najpierw u teściowej, potem wyprawka dla Amelii do szkoły, wszystko mamy oprócz butów i stroju na wf...jutro może uda mi się coś kupić...czwarta klasa a dzieciak cieszy się, ze hej...pamietam jak ja sie cieszyłam na nowy rok szkolny...nowy plecak, piórnik, zeszyty [emoji16]...a udało nam się tez odwiedzić moja Mamę na rehabilitacji, cieszę się, bo super wyglada i widać ze już coraz lepiej się czuje [emoji16]

Psie dziecię ♡♡♡ rozkosznie!
Też mam psieci :) Parkę.



Szmaragdowe? Kocham! Jesienią.

@Syla88 @kruszynka28 ja nie spałam w nocy przez prawie 4h.

Coś słabo ze snem w tym 2 trymestrze.

A tak wogole to WITAM :)

@Dotkass jak udaje Ci się wstawić buziaka? :)

Mam w telefonie w apce

A ja dziś w końcu znalazłam winko bezalkoholowe :D Zobacz załącznik 820217

Mow gdzie??? Tak mi się ostatnio wina chciało...nawet nie wiedziałam ze są bezalkoholowe [emoji15]

Czesc dziewczyny, na szczęście staram się czytać regularnie więc chyba jestem na bieżąco mniej więcej ;)

@Sylviia ja uwielbiam wino, brakuje mi tego smaku i planowałam zamówić przez internet kilka butelek, na urlop, ale nie zdążyłam. Ale na zimę kupię na pewno. Tylko ciężko niestety znaleźć wytrawne...

Co do ruchów to u mnie 15w4d i nieraz wydaje mi się, że czuję tego bąbla, ale nadal jest to zbyt rzadkie żebym miała pewność.

Jeśli chodzi o ubranka, to mi też trudno zapamiętać co do czego służy i jak się nazywa, ale mąż mnie pociesza, że się nauczymy. W ogóle, już miałam kilka momentów paniki, że my przecież nic nie wiemy o małych dzieciach, jak my to ogarniemy!! Ale on twardo stoi na stanowisku, że wszystkiego się nauczymy i damy radę :) staram się mu wierzyć...

A ja jestem już na urlopie i odpoczywam. To mój widok z sypialni przez najbliższe 2 tygodnie :D

1503838413-aaaaaa.jpeg
Cudnie... [emoji7]
Kurde nasz 2latek miał kleszcza :/ dzwonilismy na ip do szpitala i nie dają już profilaktycznie antybiotykow. Kazali skontaktowac sie z pediatra, ale on też pewnie nie biedzie chcial dac. Nie wiem co zrobic:/ kleszcza dam jutro do laboratorium
Spokojnie...po pierwsze się nie denerwować...długo siedział?

Widziałam, ze temat psi na tapecie...ja od urodzenia wychowywana wśród psów...miałam kiedy dalmatyńczyka (kupiłam go sobie za pieniądze, które dostałam na komunie) jaki on był mądry i cudny [emoji173]️...później już nasz wspólny pies labrador czarny (bardzo chciałam czarnego), teraz mamy suke (moja pierwsza w życiu, zawsze mieliśmy psy)...rasy kundel [emoji12]
1503863736-aaaaaa.jpeg
1503863741-aaaaaa.jpeg



16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Jestem...padam...najpierw u teściowej, potem wyprawka dla Amelii do szkoły, wszystko mamy oprócz butów i stroju na wf...jutro może uda mi się coś kupić...czwarta klasa a dzieciak cieszy się, ze hej...pamietam jak ja sie cieszyłam na nowy rok szkolny...nowy plecak, piórnik, zeszyty [emoji16]...a udało nam się tez odwiedzić moja Mamę na rehabilitacji, cieszę się, bo super wyglada i widać ze już coraz lepiej się czuje [emoji16]



Mam w telefonie w apce



Mow gdzie??? Tak mi się ostatnio wina chciało...nawet nie wiedziałam ze są bezalkoholowe [emoji15]


Cudnie... [emoji7]

Spokojnie...po pierwsze się nie denerwować...długo siedział?

Widziałam, ze temat psi na tapecie...ja od urodzenia wychowywana wśród psów...miałam kiedy dalmatyńczyka (kupiłam go sobie za pieniądze, które dostałam na komunie) jaki on był mądry i cudny [emoji173]️...później już nasz wspólny pies labrador czarny (bardzo chciałam czarnego), teraz mamy suke (moja pierwsza w życiu, zawsze mieliśmy psy)...rasy kundel [emoji12]
1503863736-aaaaaa.jpeg
1503863741-aaaaaa.jpeg



16ud3e3kpztre1wh.png
Krotko był, w ogole sie nie opil. Z objawami to bedzie slabo, bo 6dni temu był szczepiony. Jutro zadzwonie do pediatry.
 
Cześć dziewczyny, u nas niedziela rodzinna :D zdążyłam odpocząć, pobawić się z małym, pobyć z mężem i posprzątać pokój. Czuję się jakoś inaczej, jakby lepiej, bez szału, ale lepiej niż jeszcze 3 dni temu. Także po cichu mam nadzieję, że w końcu będzie lepiej, za chwilę zaczynam 19 tydzień więc przydałby się power drugiego trymestru :)
Dziś na placu zabaw pogadałam z dziewczyną z osiedla i opowiadała jak rodziła w 26tc:szok: co i jak było... Masakra! Dziewczyny nie potrafię jeszcze tak obcym ludziom swobodnie mówić o ciąży, mam poczucie, że ci co mają wiedzieć to wiedzą, a reszta jeszcze zdąży dowiedzieć się i skomentować...
Czesc dziewczyny, na szczęście staram się czytać regularnie więc chyba jestem na bieżąco mniej więcej ;)

@Sylviia ja uwielbiam wino, brakuje mi tego smaku i planowałam zamówić przez internet kilka butelek, na urlop, ale nie zdążyłam. Ale na zimę kupię na pewno. Tylko ciężko niestety znaleźć wytrawne...

Co do ruchów to u mnie 15w4d i nieraz wydaje mi się, że czuję tego bąbla, ale nadal jest to zbyt rzadkie żebym miała pewność.

Jeśli chodzi o ubranka, to mi też trudno zapamiętać co do czego służy i jak się nazywa, ale mąż mnie pociesza, że się nauczymy. W ogóle, już miałam kilka momentów paniki, że my przecież nic nie wiemy o małych dzieciach, jak my to ogarniemy!! Ale on twardo stoi na stanowisku, że wszystkiego się nauczymy i damy radę :) staram się mu wierzyć...

A ja jestem już na urlopie i odpoczywam. To mój widok z sypialni przez najbliższe 2 tygodnie :D

1503838413-aaaaaa.jpeg
Widok cudny!
A co do dzieciątka to każda z nas stojąc przed wyzwaniem macierzyństwa poraz pierwszy zmaga się dokładnie z tymi wszystkimi rozterkami co Ty i Mąż:) ja byłam przerażona!! Zielona jak trawa na wiosnę i jakoś samo z siebie wszystko przyszło i poszło. W drodze drugie u nas i panikujemy, że nic nie pamiętamy i jak to taką kruszynkę kąpać, ubierać, przewijać itp... o_O
Aaa czuję kopniaki
emoji16.png
emoji7.png
emoji175.png
Piękne uczucie! Gratuluję :)
Kurde nasz 2latek miał kleszcza :/ dzwonilismy na ip do szpitala i nie dają już profilaktycznie antybiotykow. Kazali skontaktowac sie z pediatra, ale on też pewnie nie biedzie chcial dac. Nie wiem co zrobic:/ kleszcza dam jutro do laboratorium
Nam pediatra wyciągnęła kleszcza i kazała obserwować i w razie czego zgłosić się. Nie dała nic profilaktycznie. No i 6 tygodni po zrobić badania w kierunku boleriozy, oczywiście na własny koszt...

Dobrej nocy brzuchatki :-) :)
 
reklama
Do góry