reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witam nowe lutoweczki :)
Umówiłam sobie wizytę u gin na.Czwartek Hurra !!! Ale się cieszę ze zobaczę maluszka
Dziewczyny pomożecie ?? Zrobiłam listę badań które chce zrobić coś jeszcze powinnam ??
1503656521-aaaaaa.jpeg



2nn343r88ara42op.png
 
Witam nowe lutoweczki :)
Umówiłam sobie wizytę u gin na.Czwartek Hurra !!! Ale się cieszę ze zobaczę maluszka
Dziewczyny pomożecie ?? Zrobiłam listę badań które chce zrobić coś jeszcze powinnam ??
1503656521-aaaaaa.jpeg



2nn343r88ara42op.png
Mocz? Glukoza? Mi kazali też zrobić na HIV i na zapalenia wątroby. A tsh ft3 i ft4 to chyba zesraw badań na tarczyce, powtórzyło się ;)
 
Cześć dziewczyny, przeżyłam noc i dziś mogę się ruszać, byle do przodu... Z każdym dniem bliżej do kresu tej nierównej walki z naturą!

Moja myśl: "jest, więcej nie" nic innego mój pękający od ciśnienia mózg nie wymyślił, pamiętam tylko, że płakałam....


Podobnie jak Ty mam całą wyprawkę po synku i cichą nadzieję, że będzie dziewczynka, żeby poszaleć z zakupami, choć mój gin w 12tc twierdził, że będzie chłopiec. A więc czekam na ostateczny werdykt ;)

Gotować to jeszcze mogę, ale wydumać co ugotować to już masakra. Gotuję, ale ogólnie denerwuje mnie, że żeby coś upichcić trzeba zrobić rozgardiasz na pół kuchni. Ja lubię szybkie roboty z ekspresowym efektem, a to 3 godz gotowania, godzinę sprzątania, 5 minut jedzenia...

Mój synek urodził się w 37tc, 55 cm i 3310 g jak na wczesniaczka to kawał chłopa, większy był od dziewczynek z sali obok urodzonych w terminie :)

Miłego dnia dziewczyny!
Moj sie urodzil 2 tyg przed terminem, ale wczesniej dostal sterydy na rozwoj pluc i jak lezalam w spitalu to juz ok 37tc mowili ze moze smialo wychodzic.

Cześć dziewczyny :-) nareszcie piątek :-) te co są na zwolnieniu ( bo co do reszty to nie mam watpliwosci) tez tak macie, że odliczacie do weekendu? Ja bardzo lubię nasze rodzinne weekendy nawet jak nic konkretnego nie robimy i z mężem w domu raźniej :-)

Jutro mam wizytę i zaczęłam schizowac, strasznie się martwię i wkrecam sobie różne rzeczy. Np. Dzisiaj się zwazyłam i waga stoi, moze w sumie kilogram przytyłam w ciąży, i najpierw się ucieszyła a potem przyszła myśl "Czego się głupia cieszysz a jak jutro się okaże, że to zly znak?" no i teraz czuje taki wewnętrzny niepokój :-(

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w sumie nie mam roznicy czy weekend czy nie, bo jak weekend to maz jedzie od rana na budowe a w tygodniu po pracy. Tez lubie te nieliczne dni kiedy jest w domu.
Co do tycia ja na razie 1kg na plusie. Moja gin mowi, ze tycie sie zacznie po 16 tygodniu.

Mój w ogóle nie rozumie hormonów w ciąży, mówi że zawsze taka byłam [emoji23]

Ja po prostu mam dość leżenia, czuję się dobrze i mogłabym dużo zrobić, a tu dupa, a on ma teraz wolne i łazi po domu, coś tam posprząta, coś ogarnie a mi się nóż w kieszeni otwiera jak widzę, jak to robi, najchętniej bym wstała i sama to zrobiła.. [emoji12] ostatnio dumny był z siebie bo pomalował dwie ściany w kuchni, ok fajnie, ale przy okazji upaćkał sufit i podłogę [emoji57]
Ja tez wole zrobic sama bo przy poprawianiu po moim jest wiecej roboty niz gdybym robila to od zera.

Podaj przepis na pasztet kobieto[emoji4]ale z instruktaż co i jak. Dzieki

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Juz sie robi. Wrzucam na przepisowy watek :)
 
Cześć Dziewczyny.

Od paru dni podczytywałam Was z ukrycia i zastanawiałam się czy utworzyć konto, zalogować się i się ujawnić ;-) Jestem dość zachowawczą osobą i na drugi dzień po każdym USG znów zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno wszystko ok. Stąd nawet obawa przed pisaniem na forum przyszłych mam.

Ok, ale w skrócie o mnie: mam na imię Agnieszka, 31 lat, pierwsza ciąża, termin na 24.02.2018, a więc teraz chyba 13tyd.+6

Robiłam już USG 11-14tydz. plus test PAPP-A. W USG wszystko ok, wczoraj miałam odebrać pappę i mi się ciśnienie podniosło, bo panie nie mogły znaleźć mojego wyniku.. Pani doktor przekazała wszystkie wyniki poza moim, więc ja już oczywiście wizja że coś jest nie tak i musi dłużej nad nim posiedzieć albo skonsultować. Historia ogólnie trochę dłuższa, ale finał taki że udało się dzisiaj rano odebrać wyniki i jest ok ;-)

No dobrze, nie rozpisuję się tylko jeszcze raz ze Wszystkimi witam :-)
Życzę Wszystkim spokojnych miesięcy ciąży i mało nerwów :-)
Witaj, zapraszamy! Chyba każda z nas gdzieś tam w środku jest ostrożna... Spokojnej ciąży :)
 
Obudziłam się dziś z okropnym bólem głowy i mdłościami :( Czuje się fatalnie. Od 9 mecze się z bólem głowy i chyba w końcu wezmę tabletkę przeciwbólowa :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry