reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@mavika wrzucaj przepis na wątek o gotowaniu, uwielbiam pasztet, a gołąbki uwielbiam. Muszę zrobić któregoś dnia

@ana. moje w domu siedzą, a obiad mam gotowy w sumie na dziś, oprócz zupy

@Ogien121212 cholera wie jak...od kilku dni próbuje się zabrać za mycie [emoji6]

@Leila.jm zadzwoń, żeby się uspokoić


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny :)

Moja koleżanka ostatnio urodziła 3 dziecko, poród trwał 4 minuty [emoji16]

Co do rozmiarów to ja mam kilka ubranek rozm 50 od szwagierki bo ona miała wczesniaka, więc zacznę kupować chyba od 56. Ale oczywiście jeszcze nie teraz... wszyscy mi odradzaja i ja też jakoś jeszcze nie mam parcia. Oczywiście wszystko przez internet kupię bo jak wyślę męża do sklepu to może się to skończyć rozwodem [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Narazie gin nie odbiera. Co do wyprawki, to nie mam żadnych pozostałości po dzieciach oprócz niezniszczalnego lezaczka Fisher price, który do tej pory stoi w pokoju i był jeszcze do nie dawna używany przez moją pieciolatke która lubiła uciąć sobie w nim drzemke na siedzaco. Reszty się pozbylam więc trzeba będzie wszystko I dla mnie i dla dziecka. Nawet nie pamiętam co dla siebie potrzebuje. Wcześniej czytałam o tym, z drugim dzieckiem byłam na bieżąco więc pamiętałam a teraz jakoś mi się nawet czytać nie chce. I wogole mnie to bardziej wszystko przeraża...
 
Hej Dziewczyny.
My już po śniadaniu. Trzeba się pomału ogarniać i jechać dokończyć zakupy szkolne dla Zuzy. U nas dzisiaj na obiad grillowana ryba, pieczone ziemniaki i surówka z sałaty lodowej i papryki.
Moja Zuzanka urodziła się w 36 tyg. Miała 52cm i 3300 ;) Pewnie gdybym doniosła ja do terminu miałaby ze 4kg. Ciekawe jak będzie teraz :)
Do tej pory nie kupiłam nic dla maluszka, chociaż coraz bardziej mnie kusi. Jedyne co mam to wózek gondole i łóżeczko :p
Miłego dnia :tak:
 
Cześć dziewczyny, przeżyłam noc i dziś mogę się ruszać, byle do przodu... Z każdym dniem bliżej do kresu tej nierównej walki z naturą!
Jak się urodził mój syn to pomyślałam prawie tak samo
emoji14.png
"O Boże jaki on piekny, ale nigdy więcej nie rodze" :D
Moja myśl: "jest, więcej nie" nic innego mój pękający od ciśnienia mózg nie wymyślił, pamiętam tylko, że płakałam....

ja jak bedzie chłopak bede szczesliwa, bo płec nie wazna, aby zdrowe bylo wiadomo, ale wtedy ominie mnie szał zakupowy :p i troche bedzie mi żal, bo wszystko mam, a z tym zwlekaniem, by starac sie o nastepne to mi niestety po pierwszym zajeło az 12 lat :( no tak los sie potoczył i tak to u nas było podobnie praca, brak mieszkania i mysli no mamy czas przeciez, a potemprzyszedł kryzys w małżeństwie i po kryzysie decyzja, kolejne dziecko, bo czas leci, a po kolejnym dziecku to jeszcze jedno, no bo czas leci :p
Kurcze co tam na obiad rodzicie? ja nie mam pojecia jedyne co mi swita to znowu jakas zupa i moze placki ziemniaczane.
Podobnie jak Ty mam całą wyprawkę po synku i cichą nadzieję, że będzie dziewczynka, żeby poszaleć z zakupami, choć mój gin w 12tc twierdził, że będzie chłopiec. A więc czekam na ostateczny werdykt ;)
Hejo .

Mowicie o takich pysznosciach i z checia bym zjadla :) ale jakby ktos to ugotowal
emoji12.png

Nienawidze gotowania ...bleh...na sama mysl mam ciarki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gotować to jeszcze mogę, ale wydumać co ugotować to już masakra. Gotuję, ale ogólnie denerwuje mnie, że żeby coś upichcić trzeba zrobić rozgardiasz na pół kuchni. Ja lubię szybkie roboty z ekspresowym efektem, a to 3 godz gotowania, godzinę sprzątania, 5 minut jedzenia...

Mój synek urodził się w 37tc, 55 cm i 3310 g jak na wczesniaczka to kawał chłopa, większy był od dziewczynek z sali obok urodzonych w terminie :)

Miłego dnia dziewczyny!
 
Dzień dobry Dziewczyny :)

Moja koleżanka ostatnio urodziła 3 dziecko, poród trwał 4 minuty [emoji16]

Cudo rozmiarów to ja mam kilka ubranek rozm 50 od szwagierki bo ona miała wczesniaka, więc zacznę kupować chyba od 56. Ale oczywiście jeszcze nie teraz... wszyscy mi odradzaja i ja też jakoś jeszcze nie mam parcia. Oczywiście wszystko przez internet kupię bo jak wyślę męża do sklepu to może się to skończyć rozwodem [emoji23]
Ja też nic nie kupuję, raz że mam po synku rzeczy, a dwa że jakoś jeszcze nie czuję tego klimatu... A na zakupy zawsze masz czas, tym bardziej, że przez neta kupisz wszystko :)
 
Mój syn urodził się 37 tyg. 3320 I 53 cm, córka 37,5 tyg 3150 i 51cm. Nie ukrywam że te 3 tygodnie wcześniej mogłabym I teraz urodzić, żeby dziecko było mniejsze i nie męczyć się tak w 9 miesiącu.
 
Cześć dziewczyny :-) nareszcie piątek :-) te co są na zwolnieniu ( bo co do reszty to nie mam watpliwosci) tez tak macie, że odliczacie do weekendu? Ja bardzo lubię nasze rodzinne weekendy nawet jak nic konkretnego nie robimy i z mężem w domu raźniej :-)

Jutro mam wizytę i zaczęłam schizowac, strasznie się martwię i wkrecam sobie różne rzeczy. Np. Dzisiaj się zwazyłam i waga stoi, moze w sumie kilogram przytyłam w ciąży, i najpierw się ucieszyła a potem przyszła myśl "Czego się głupia cieszysz a jak jutro się okaże, że to zly znak?" no i teraz czuje taki wewnętrzny niepokój :-(

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry