reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ok myślałam ze skończony 37 tydz. Moja Emcia urodziła się w 35 tyg i 5 dniu a nie ma kwalifikacji wpisanej jako wcześniak, choć cała opiekę przynależna wcześniakowi miała


16ud3e3kpztre1wh.png
To jestem zdziwiona, że nie jest zakwalifikowana jako wcześniak!!! Jej to przecież 36 tc dopiero.... Dziwne
 
reklama
Dzień dobry Pysie,

myślałam, że poniżej 35tyg to wcześniak. Gdzieś tak czytałam, że po uznaje się za donoszone.

Ja rodziłam się z wagą 4 kg. Nie taka mała byłam. Ale krótka.

A kysz złe myśli. Unikam czytania bo zawsze coś z tyłu głowy się urodzi.

Nerwowa od wczoraj jestem. Sąsiad kitowej muzyki słucha. Tylko łup łup. Nawet tv nie zagłusza. Totalny bez sens takie dźwięki.

Na Męża też nerwy mam. Wszystkie imiona odrzuca. Wychodzi, że sam chce i jej i jemu wybrać. Jakby mu nazwisko nie wystarczyło. Wydawało się to prostsze puki gin nie zasugerowała płci. I kontrolę chyba mieć chce całkowitą. Tylko tym torem idąc dzieciak będzie Gall Anonim.
 
Dzień dobry!

Moja waga od miesiąca stoi w miejscu. W ciąży póki co schudłam 3.5kg i jakoś nie mogę zacząć przybierać znowu. Pomimo, że nie wymiotowałam i tylko lekkich mdłości, od początku praktycznie nie mam apetytu na nic. Zachcianki to mam np. żeby zjeść pulpety albo pomidorową, i to max raz w tygodniu. I nie wiem, kiedy powinnam się zacząć martwić tą wagą? Brzuch mi powoli wychodzi, ale dziecko chyba zjada głownie mnie od środka ;)
 
Dzień dobry Pysie,

myślałam, że poniżej 35tyg to wcześniak. Gdzieś tak czytałam, że po uznaje się za donoszone.

Ja rodziłam się z wagą 4 kg. Nie taka mała byłam. Ale krótka.

A kysz złe myśli. Unikam czytania bo zawsze coś z tyłu głowy się urodzi.

Nerwowa od wczoraj jestem. Sąsiad kitowej muzyki słucha. Tylko łup łup. Nawet tv nie zagłusza. Totalny bez sens takie dźwięki.

Na Męża też nerwy mam. Wszystkie imiona odrzuca. Wychodzi, że sam chce i jej i jemu wybrać. Jakby mu nazwisko nie wystarczyło. Wydawało się to prostsze puki gin nie zasugerowała płci. I kontrolę chyba mieć chce całkowitą. Tylko tym torem idąc dzieciak będzie Gall Anonim.

A No widzisz, u mnie nie kwalifikują u AlexF tak...ja tez zawsze słyszałam i czytałam, ze medycznie wcześniak to dziecko urodzone przez 36 tc, po kwalifikuje się jako donoszone...nawet jak badania pappa robili i robili wywiad to pytali ile dzieci urodzonych przed 36 tc


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dzień dobry!

Moja waga od miesiąca stoi w miejscu. W ciąży póki co schudłam 3.5kg i jakoś nie mogę zacząć przybierać znowu. Pomimo, że nie wymiotowałam i tylko lekkich mdłości, od początku praktycznie nie mam apetytu na nic. Zachcianki to mam np. żeby zjeść pulpety albo pomidorową, i to max raz w tygodniu. I nie wiem, kiedy powinnam się zacząć martwić tą wagą? Brzuch mi powoli wychodzi, ale dziecko chyba zjada głownie mnie od środka ;)

Jeżeli lekarz nie widzi na razie nic złego to nie masz się martwić [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Chyba melisy sobie zrobię. Szarga mną aż się sama sobie dziwię. Czekać tylko aż wybuchnę :/
Ja ostatnio też mam nerwy na męża, jednego dnia coś mi powiedział, ja się obraziłam, on stwierdził że ja jego obrazilam, zaczęłam ryczeć, włos rozczochrany, wydarłam się na niego a on stwierdził że wyglądam jak z horroru o opętaniu [emoji23]
 
Ritta2014 Ze syn będzie duży to się spodziewałam bo przytyłam dużo i brzucho było wielkie Po porodzie było ok Na naastepny dzień do domu wyszłam Z córko to był szok ze ona taka duża A poród wspominam bardzo dobrze Pół godziny po poszłam sama pod prysznic [emoji4] Ja mam szerokie biodra i jak to lekarz powiedział jestem stworzona do rodzenia dużych dzieci hehe
Najgorsze to jest przenoszenie ciazy A u mnie to aż 10 dni było i w jednej i drugiej
Teraz będę prosić położna o masaż szyjki już jak skacze 38 tc


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ostatnio też mam nerwy na męża, jednego dnia coś mi powiedział, ja się obraziłam, on stwierdził że ja jego obrazilam, zaczęłam ryczeć, włos rozczochrany, wydarłam się na niego a on stwierdził że wyglądam jak z horroru o opętaniu [emoji23]

Mój najczęściej reaguje śmiechem mówiąc to te hormony już?

Ale wczoraj to się zezłościł tak na serio. O imiona poszło. Pierw akceptował no więc myślałam ok. A wczoraj wszystkie mu na nie. A sam nic nie proponuje tylko odrzuca. Dziewczynie on wybrał. Było ok. Puki gin nie obstawiła bardziej chłopaka i już mu się poprzestawiało, a mi włos się jeży.

Edytowałam chcąc coś dopisać i... skleroza. Nagły atak. Pfff. A już mam... jak mi opowiadano, że się pary o imię kłócą myślałam - co za bzdura. Tak się dogadujemy i miło i fajnie przy wybieraniu/myśleniu i masz teraz tą FAJNOŚĆ.
 
Ostatnia edycja:
Do góry