reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ale napisałyście od wczoraj. Coraz ciężej doczytać tyle stron. Co do ubranek jestem za kooeryiwum body. Ja jeszcze oajace uwielbialam, tylko rozpiac włożyć całego malucha i gotowe. Jak sobie przypomnę ze mój szkrab miał tylko 1850 i 49 cm to jakoś tak. To był pierwszy dzidziuś i dałam rade z takim maleństwem. Kilka miesięcy zajęło mu dojście do rozm. 56. Dziewczyny na sali 2 szpitalu tylko z podziwem patrzyły jak ja się za takie maleństwo zabieram, a dla mnie był taki normalny przecież.
Powiedzcie dziewczyny jak nabrać sił i chęci na mycie okien. Masakra od początku ciąży niemyte, a jakoś tak zebrać się nie mogę.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Hejo .

Mowicie o takich pysznosciach i z checia bym zjadla :) ale jakby ktos to ugotowal [emoji12]
Nienawidze gotowania ...bleh...na sama mysl mam ciarki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana. No coś w tym jest 1 poród maasakra ponad 20h Naaszcescie dostałam epidural wiec nie bolało Syn 4310

Drugi Od dojechania do szpitala ( słabe skurcze) do urodzenia niecałe 2 h Chciallam zastrzyk przeciwbólowy Pielegniaarka po niego poszła ale jak wróciła córka już się urodziła :) Parte trwały 7 minut Wiec poród bez żadnego znieczulenia
Córka 4510
Córka i syn urodzeni 10 dni po terminie


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
nie wiem czy to reguła, ale gdzies czytałam, ze kazdy kolejny porod jest lżejszy i kazde kolejne dziecko jest wieksze statystycznie, tak mi mowil ginek, ale chyba chcial pocieszyc, albo mówil to co chciałabym usłyszeć, ze przy kolejnym porodzie bedzie juz lzej, moze dlatego tez że wiesz co cie juz czeka., znasz ten bol itd.

Nie chce Cie rozczarowac ale to zadna regula :)
Co prawda sporo kobiet ma tak, ze drugi jest szybszy ale nie jest to zasada.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
a dzisiaj jak sie czujesz? ogladalam cos wczoraj w lozku lezac na lewym boku zabolam mnie brzuch i zrobila mi sie taka kulka twarda, macica chyba, bo dziecko to napewno nie,, jakbym byla wyzej w ciazy to bym pomyslala no dziecko pupcia sie wypielo, ale to bylo dziwne, bo tylko taka gulka jedna, smiesze musialam wstac pochodzic i jakos minelo.
Ile ty tej nospy zjadlas? moze lepiej zadzwon do ginek lub umow sie dzis na wizyte dla świętego spokoju.
Pisałyscie cos o linea negra ja mam juz od jakichś dwoch tyg, ale w ostatniej ciazy miała bardzo wyrazna i po porodzie dlugoooo mi schodziła myslalam, ze tak zostanie, wiec mozliwe, ze sie pojawia na tym etapie nie za wczesnie najwidoczniej.
Ja ciuszki trzymam po młodszym synku miałam w głowie po porodzie, że chce jeszcze jedno, gdy tylko ujżałam małego podczas cesarki złapało mnie za serce i pierwsza mysl jaka mnie naszła to była
"o Boze jaki on piekny, pragne jeszcze jedno :) i tak zostało mi :) mam tylko nadzieje, ze przy kolejnym porodzie nie wpadnie mi do głowy taka mysl już.
Wózek wszystko mam a jak bedzie dziewuszka to czekac mnie bedzie wymiana garderoby na róz:) co bardzo mnie ucieszy :D
Wczoraj wzięłam 3 razy po dwie nospy. Dzisiaj obudziłam się I było ok, minęła godzina i znowu kłucie w miejscu prawego jajnika, bardzo nieprzyjemne, nie kluje cały czas tylko raz na jakiś czas np 3-4 razy pod rząd tak paskudnie zakłuje. I trochę znowu zaczyna się jakby rozpychanie w macicy I zaraz mam ciśnienie na pęcherz. Wogole wydaje mi się że ruchy poczułam wczoraj i dzisiaj ale nie jestem pewna. Zapomniałam już jak te ruchy na początku wyglądają.
Wzięłam z rana Magnez I dwie nospy I za jakieś dwie godziny zadzwonie do gina.
 
A w ogóle dziś postanowiłam sobie zrobić blachę pasztetu bo już mi głupio ciągle go kupować :)
to swietnie, uwielbiam pasztety domowe nie kupuje w sklepach juz od x czasu robie tez warzywne zawszemyslalm ze są bleee i kiedys sprobowałam mi zasmakował.
@Paraplu tak wlasnie myslalam, że to nie do konca, dlatego pisze, ze chyba mówił to co chciałabym usłyszec :) gdybym miala za sobą z 4 porody mogłabym cos powiedziec, a tak dwa to nie mam na sobie przykładu
choc u mnie pierwszy syn @Izula85 3.700 urodzony 3 dni przed terminem a drugi 3.900 tez przed terminen 4 dni. a porody pierwszy nieciekawy rozcinane krocze i mialam miec kleszczowy, a drugi tez z bolami, ale sie skonczylo na cesarce, bo tez problem z wypchnieciem, drugi porod w wodzie, było miło i przyjemnie na poczatku :p
@Ogien121212 nie wiem co na lenia, ale ja tez dzis wstalam z wielka ochota na wielkie porzadki, ale na checiach sie skonczylo, wczoraj umylam jedno okno, jakos tak ogarnia mnie słomiany zapał w tej ciązy
@Leila.jm jasne zadzwon nie zwlekaj lepiej
 
Dzień dobry.
Kruszynka28 jak samopoczucie? Mam nadzieje, że lepiej.

Leila.jm mnie w tej ciąży bardziej brzuch boli, w pierwszej przeszło z końcem pierwszego trymestru. Czasem w nocy sie budzę i muszę wziąć nospe. Daj znać co powiedział lekarz.
Chyba poprosze o zwolnienie wcześniej niż planowałam.

Mavika śliczny kombinezon, na jaki rozmiar się zdecydowałaś?

Któraś ma dzisiaj wizytę?

Miłego dnia:)
 
reklama
Izula85, jak samopoczucie po porodzie przy tak dużych dzieciach? U nas w regionie mam wrażenie, ze pierworódki z dziećmi od 4kg maja CC.
 
Do góry