reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dotkass Ja tez poproszę przepis gulasz [emoji4]
U mnie dzisiaj leniwy obiad - wrapy z kurczakiem i jakaś sałatka do tego

Kruszynka Mi tez się kręci w głowie Ale jak stoję albo chodzę Dzisiiaj w. Sklepie tak strasznie mi się zakręciło ze myślałam ze upadnę ...

Miałam mieć wizytę z położna a nie miaalaam bo się okazało ze ktoś złe wpisał i jest nie dziś a jutro Wscieklam się trochę bo jutro pracuje i nie wiem jak mam wykabinowac żeby być na 13 w domu

Zjadłam przed chwila kanapeczki ze świeża bułeczko pomidorkiem i bazylio [emoji4]tak się zmęczyłam tym jedzeniem ze musiałam się położyć [emoji6]

Leila Ja mam USG połówkowe 22/09 Będzie to 20+4 tc
Ja tez mam schizy Staram się nie martwić ale poprostu się nie da Najbardziejj się stresuje Usg polpwkowym bo w tamtym roku właśnie na nim dowiedziałam się ze dzieciątku nie bije serduszko od 3 tygodni [emoji22]
Teraz mam detektor i codziennie go używam bo inaczej to bym chyba zwariowała



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam z nim już u psychologa i u logopedow. Wszystko gra wg nich. Może w przedszkolu coś podpowiedzą jeśli będzie dostawał od innych dzieci.
Mavika a czy w ogole ma problem z koncentracja czy tylko podczas czytania? Bawic sie potrafi dluzej jedna zabawka? Ciezko diagnozowac cokolwike na odleglosc tym bardziej ze jedyny symptom na jaki wskazujesz to brak skupienia uwagi podczas czytania. Tak przyszlosciowo zeby i takich sytuacji uniknac to czytanie mozna wdrazac juz od wieku niemowlecego. Wtedy dziecko traktuje to jako czesc codziennosci, latwiej tez kiedy dziecko widzi jak rodzice czytaja nie tylko dla niego ale dla siebie tez. Oki juz nic nie mowie. Ide sprzatac.
Tylko podpisać się pod tym co pisze Monisiek88 :) trudno tak radzić. Możesz jeszcze poszukać innego specjalistę, przykro mi to mówić ale w tym zawodzie, zresztą chyba jak w każdym, są lepsi i gorsi w swoim fachu... U mnie w mieście np na palcach jednej ręki policzyć można dobrych specjalistów w tej dziedzinie...
Dziewczyny czy Wy też macie takie zawroty głowy? Ja praktycznie za każdym razem jak wstaję to muszę się czegoś złapać bo kręci mi się w głowie...
U mnie narazie ok, ale w pierwszej ciąży miałam okropne zawroty głowy. Przez nie byłam uziemiona w domu bo nie byłam w stanie no jeździć samochodem.
Cześć dziewczyny również chciałabym dołaczyć do Waszego grona zastanawiamłam sie czy do lutowych mam czy styczniowych na początku mialam termin na 5 lutego teraz wychodzi bardziej 28 stycznia:) ale wolałabym dołączyć do was :)
Więc mam na imię Magda mam 31 i to moja pierwsza ciąża jestem z woj. lubelskiego :) Miłego popołudnia dziewczyny :)
Witaj!! Fajnie, że nasze obserwatorki ujawniają się! Mamy podobne terminy bo mi też przesunął się już na 26 stycznia i też miałam dylemat czy lutowka;)
Pisze pierwszy raz ale czytam regularnie. To moje pierwsze dziecko , mam 24lata ,jestem bardzo podekscytowana. [emoji3] od jakiegoś czasu często boli mnie kolano , stopy a dziś nie mogłam spać przez ból ręki jestem ciekawa czy któraś z was tez ma coś podobnego [emoji846]? Pozdrawiam i gratuluje wszystkim mamusia

PS. Tez nie cierpię składać ubrań [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj, i mamy kolejną ujawnioną lutówkę :) i bardzo dobrze :-) :)

Dziewczyny ja siebie nie poznaję, zawsze w ruchu, zawsze w biegu, mąż czasami krzyczał, żebym chwilę usiadła, a teraz czuję się jak kupa:( nic mi się nie chce, na nic nie mam siły, zawsze kładłam małego spać i w 2 godziny wyrabiałam się ze wszystkim, a teraz aż żal:( z synkiem w 15tc dostałam mocy i mogłam góry przenosić, a dziś zaczęłam 18tc i jest porażka :( nawet mój mąż wczoraj powiedział, żebym nie martwiła się bo pierwszą ciążę przetrwaliśmy to i tą przetrwamy, też mu z tą ciążą ciężko:(
 
@izabelaaa zaraz podeśle na prv...uwielbiam wątróbkę drobiowa z jabłkiem...mniam

@Izula85 zaraz na prv

@Magda_Lena86 witaj [emoji16]

@Kasada ja tez gadam tylko o tym ze ogórki na zimę muszę zrobić, a nawet jeszcze ich nie kupiłam...postanowiłam ze najpóźniej w przyszłym tyg muszę zrobić, bo jeszcze zaplanowałam sok pomidorowy zrobic i na grzyby się wybrać, może są: a muszę zrobić w occie i ususzyć by na święta do pierogów i kapusty były

@Minia86 myśle ze kto miał się ujawnić się ujawnił...później i tak w razie gdyby co to będziemy dodawać do WZ, ale skoro wolicie możemy poczekać do czwartku- piątku

@Paula220992 witaj, mnie boli kolano, ale to dlatego, ze przestałam ćwiczyć, a w styczniu miałam naderwane więzadło przednie krzyżowe w kolanie o tylko wzmacnianie mięśni jest w stanie ból zniwelować i ustabilizować nogę

A ja z zamiarem umycia okien położyłam się na kanapę i zasnęłam- dopiero się obudziłam i jestem nie przytomna [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio zrobiłam sobie zastój w składaniu ubrań.masakra później to wszystko poskładać .jak córeczka jeszcze nie była mobilna udawało mi się to jeszcze poprasowac i ułożyć w piękną kosteczke a teraz wrzucam jak leci
Ja też oddaje głos na dotkass
 
Pranie i składanie ubrań jeszcze ogarniam ale podziwiam że wam się chce prasowac zawsze miałam z tym problem prasuje tylko w ostateczności :)
Co do lenia i braku Energi też tak mam ale i tak jest o niebo lepiej niż w pierwszym trymestrze
 
Kasada ja tez gadam tylko o tym ze ogórki na zimę muszę zrobić, a nawet jeszcze ich nie kupiłam...postanowiłam ze najpóźniej w przyszłym tyg muszę zrobić, bo jeszcze zaplanowałam sok pomidorowy zrobic i na grzyby się wybrać, może są: a muszę zrobić w occie i ususzyć by na święta do pierogów i kapusty były

to już moje drugie podejście do zrobienia ogorkow.Uwiwlbiam paprykę marynowana na ostro;) też obiecuje że zrobię chociaż kilka sloiczkow i pewnie na obiecankach się skończy i zostaną tylko kupne .:(
 
@Syla88 czytasz w moich myślach, miałam go założyć [emoji12]prośba, aby wrzucać tam tylko przepisy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

O, to super, że się przyda :) Ja już kilka ładnych dni temu miałam założyć, ale się wstrzymałam, bo to byłby trzeci wątek w ciągu dnia i byście pomyślały, że jakaś nawiedzona jestem :D
 
reklama
O, to super, że się przyda :) Ja już kilka ładnych dni temu miałam założyć, ale się wstrzymałam, bo to byłby trzeci wątek w ciągu dnia i byście pomyślały, że jakaś nawiedzona jestem :D

Hahaha...możemy się narazie wstrzymać z zakładaniem nowych wątków...na zw będziemy tez jakieś zakładały


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry