reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ktoras jeszcze chce byc w tabelce? Napiszcie do mnie priva lub w watku "tabelki" wpiszcie swoje dane jakie chcecie umiescic w tabelce.
Ilosc danych jest dobrowolna i jak czegos nie chcecie podawac to nie ma zadnego przymusu. Niezbedne minimum to tylko termin porodu.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Czy wy juz macie te poduszke w ksztalcie c? Bo ja pierwszy raz w ciazy i tak sie zastanawiam czy lepsza c czy u? Kurcze niech ktos doradzi cos bo chcialabym zamowic mam nadzieje ze dzieki temu mniej beda plecy bolaly jak bede wstawala
 
Pranie i składanie ubrań jeszcze ogarniam ale podziwiam że wam się chce prasowac zawsze miałam z tym problem prasuje tylko w ostateczności :)
Co do lenia i braku Energi też tak mam ale i tak jest o niebo lepiej niż w pierwszym trymestrze
Pranie uwielbiam i składać i segregować, wieszac i zwieszac tylko nie prasuje. Te czynność wykonuje przed założeniem ubrania ewentualne dzień przed i to tylko to co jest potrzebne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wy juz macie te poduszke w ksztalcie c? Bo ja pierwszy raz w ciazy i tak sie zastanawiam czy lepsza c czy u? Kurcze niech ktos doradzi cos bo chcialabym zamowic mam nadzieje ze dzieki temu mniej beda plecy bolaly jak bede wstawala
Mam C, dzis przyszła. Na razie jestem zachwycona, ale zobaczę jak bedzie po nocy :)
 
Czy wy juz macie te poduszke w ksztalcie c? Bo ja pierwszy raz w ciazy i tak sie zastanawiam czy lepsza c czy u? Kurcze niech ktos doradzi cos bo chcialabym zamowic mam nadzieje ze dzieki temu mniej beda plecy bolaly jak bede wstawala
Osobiscie mam poduchę rogala, umieściła jej fotke w wątku z zakupami...rogal jest ok, spełnia swoje zadanie tylko mąż narzeka, że przytulic się do mnie nie mozna normalnie, bo zabunkrowalam się w tej poduszce[emoji4].

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja znowu nie mam apetytu w ogóle od samego początku. Najpierw mdłości, później zaparcia, następnie i jedno i drugie :D a teraz w 2 trymestrze to jakoś nie wszystko nadal mi pasuje, np pierś z kurczaka dalej mnie odrzuca i w sumie jestem głodna ale nie wszystko mogę przełknąć. Schudlam juz 2 kilo i jakoś nie przybieram. :/
 
Cześć dziewczyny czytam was regularnie ale do tej pory się nie ujawnialam. Wynika to z tego, że w tym roku już na dość zaawansowanym etapie straciłam ciążę. Mam termin na 28.02 ale wg us przesunął się na 18. Mam dwie córki Zuzie 10 lat i Helenke 8 lat i jestem z tych mam które łapią się już na darmowe badania prenatalne . Jestem na zwolnieniu bo ciążę znoszę bardzo źle nadal nieustannie mnie modli i wymiotuje . Pozdrawiam was serdecznie.
 
Dziewczyny, czy którejś z Was pogorszyła się też morfologia? U mnie zanizona hemoglobina, erytrocyty. Tsh wzrosło do 2.97 mimo brania leku :(
Wizyta jutro I chyba oszaleje do 14.00....
 
reklama
Do góry