reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Lejla.jm nie wiem czy to Cie uspokoi ale ja wizyte mialam w piatek i mowilam swojemu o kluciu ale ja mialam z lewej strony brzucha i w okolicy jajnika lewego najmocniej. Kazal zwiekszyc magnez i sie nie martwic bo to delikatne skurcze sa ale akurat mnie klulo jak u niego bylam. Zbadal i powiedzial ze jest wszystko dobrze tylko Aspargin forte brac i jakby bolalo mocniej to nospe.
 
reklama
Hmmm tez mnie kłuje po prawej stronie...tez się zastanawiałam co to, tłumacze sobie, ze może zrosty po CC po tej stronie są większe i bardziej ciągną


16ud3e3kpztre1wh.png
Ja jestem po naturalnych porodach, ja mam naprawdę amnezje I nie pamiętam czy tak było w poprzednich ciążach. Nie wiem jakieś schizy mam ciągle I się stresuję że coś jest nie tak. Gorzej niż w pierwszej ciąży. Najlepiej jakbym wizytę u gina miała co tydzień hehe
 
Ja jestem po naturalnych porodach, ja mam naprawdę amnezje I nie pamiętam czy tak było w poprzednich ciążach. Nie wiem jakieś schizy mam ciągle I się stresuję że coś jest nie tak. Gorzej niż w pierwszej ciąży. Najlepiej jakbym wizytę u gina miała co tydzień hehe

Ja tez bardziej schizmie w tek ciąży, może ze względu na wiek...na to ze po dwóch CC, nie mam pojęcia, ale uwierz nie jesteś w tym sama [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dziewczyny czy Wy też macie takie zawroty głowy? Ja praktycznie za każdym razem jak wstaję to muszę się czegoś złapać bo kręci mi się w głowie...
 
Ja tez mam zawroty glowy. Jak leze to nie moge wstac od razu tylko najpierw musze chwile posiedziec, a potem powoli niczym siedemdziesiecioletnia staruszka powolutku powstac :)
Dotkass dawaj mi tu szybko przepis na gulasz! Ale tak jak chlop krowie na rowie zebym nie spieprzyla nic :)
U mnie dzis szalu ni ma. Warzywa na patelnie z ryzem i piersi z kurczaka.
A na jutro kupilam watrobke :)
 
Cześć dziewczyny również chciałabym dołaczyć do Waszego grona zastanawiamłam sie czy do lutowych mam czy styczniowych na początku mialam termin na 5 lutego teraz wychodzi bardziej 28 stycznia:) ale wolałabym dołączyć do was :)
Więc mam na imię Magda mam 31 i to moja pierwsza ciąża jestem z woj. lubelskiego :) Miłego popołudnia dziewczyny :)
 
reklama
Dawno się nie udzielałam,choc czytam was regularnie.wiec postanowiłam ze coś napisze.Mnie całkowicie opuściła energia, od kilku dni tak mam.Najlepiej walnelabym się do łóżka i przespala kilka dni.
Mialam ambitny plan zrobienia ogórków na zime półtora tygodnia temu kupiłam ogórki.niedługo same się ukisza w lodówce,albo dostaną nóg i z niej wyjdą.
Któraś pisał a o promocji w rosmanie ja zaopatrzylam się w masło do ciała palmers
polecam super jest i oliwka bebydrem dla ciężarnych.ostatnio tak wywaliło mi brzuch i zaczynam regularnie go smarowac.
Zazdroszcze obiadów u mnie pomidorowka.
 
Do góry