reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dorcia ja jestem w szpitalu kochana od srodu wyskoczylo mi cisnienie i plamilam maluchy rosna jak na drozdzach zobaczymy czy jutro mnie wypuszcza czy nie.
Pisalam do Ciebie na priv jakis czas temu nie odpisalas niestety.
A pozatym oddzywalabys sie czesciej!!
 
reklama
Hej dziewczyny. U nas dzis deszczowo...co do imion to dla dziewczynki Nela a dla chlopca to metlik..Szymon lub Tymek mi sie podoba...ale w sumie dla chlopca nie mam pewnego typu:)

juz cos wyczuwam po lewej stronie podbrzusza takie jakby rozciaganie z bulgotkami...moze to tylko ruchy jelit ale moze to rzeczywiście dzidzia...:)
W tym tygodniu musze pakowac nasze rzeczy..nienawidze przeprowadzek ale mam nadzieje ze bedzie dobrze...sama nie wiem skad tyle rzeczy sie uzbieralo w domu:) hihi

Milej niedzieli kochane!!!!!

uwo9s65gu1738u3h.png

A długo mieszkałas w tym miejscu? :) ja dwa lata i 30 sierpnia tez sie przeprowadzam. To bedzie 6 raz w ciagu 6 lat.. :/ zmieniałam miejsce jak zmieniałam prace albo jak firma zmieniła siedzibę. Ale teraz pierwszy raz z dzieckiem w brzuchu i juz z narzeczonym. Co prawda nie na swoje jeszcze, ale przynajmniej razem :)
I za każdym razem sobie mowię ze pozbędę sie połowy rzeczy (zwłaszcza ubrań) bo tyle przenoszenia jest ze ja nie moge :p

Babo, a o czym my tu piszemy? Czasami o tym co zjadłyśmy bo nie umiałyśmy się powstrzymać, tak zagłuszamy wyrzuty sumienia. Czasami o tym co nas boli, albo czy nas mdli, a czasami zdradza się jakiś konkretny temat. Po to jesteśmy, żeby pisać i o pierdołach dnia codziennego i o ważnych dla nas sprawach :) trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy, (bo śmierdzi) :D :D

Jasne ze tak! Razem jest o wiele raźniej. Mi na przykład bardzo pomaga takie miejsce bo mam świadomość ze kilkanaście fajnych babek jest na takim samym etapie ciazy jak ja i jak sie dzielimy swoimi dolegliwościami to jakos to uspokaja ze nie tylko ja tak mam i łatwiej przetrwać. Naprawdę super miejsce :)
A piszemy naprawdę o głupotach. Najbardziej ja, np jak cieżko mi było wejść na 4 piętro :D
Ale i sa ważne i poważne tematy, które nas wszystkie poruszają i łączymy sie.
@AlexF pisz, potrzebujemy Cie :)
 
Hej dziewczynki.

Ktoras mieszka w niemczech?
Zaczynam rozwazac porod w Niemczech bo Holandia jest popie*dolona na punkcie naturalnego porodu i srednio ufam holenderskim lekarzom pod tym wzgledem :/



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny.

Jak Wam zazdroszczę tych dalszych tygodni ciazy. Ja dziś kończę 13 t. dopiero. Jutro 13+1 i pierwsze prenatalne. Najbardziej chciałabym żeby już był luty :).

Skończyły mi się tabletki, do tej pory brałam Folik Mama 1. Dziś kupiłam w aptece nowe juz na drugi trymestr, ale że nie było Folik Mama 2/3 to wzięłam Ladee Vit i ok pół godziny po polknieciu tak mi się niedobrze zrobiło, że ledwo powstrzymał się od zwymiotowania. Nie wiem czy te tabletki nie dla mnie, czy akurat wzięłam juz 3h po ostatnim posiłku i pusty żołądek tak zareagował... masakra, jak jutro to się powtórzy to będę mustała je zamienić na inne :(. A Wy jakie bierzecie?
 
Mój gin nie zaleca nic dopóki wyniki są dobre, oczywiście oprócz folika w pierwszym trymestrze I cały czas magnez z wit B6
 
Hej dzień dobry :)
O to widzę, że sporo nas się przeprowadza do końca miesiąca :) ja już spakowałam 5 dużych kartonów, a wpadła teściowa i pyta, kiedy zacznę się pakować :O no ręce opadają ;) no ale fakt, że ja pakuję, pakuję a efekty ledwo widać... ;)
 
Mój gin nie zaleca nic dopóki wyniki są dobre, oczywiście oprócz folika w pierwszym trymestrze I cały czas magnez z wit B6
Mój też nie zalecał mi nic narazie. Mówił, że później trzeba będzie przyjmować jod:) ale jeszcze nie dopytywałam, będę u niego w 19tc to może wtedy coś dostanę ;)
 
reklama
Dorcia ja jestem w szpitalu kochana od srodu wyskoczylo mi cisnienie i plamilam maluchy rosna jak na drozdzach zobaczymy czy jutro mnie wypuszcza czy nie.
Pisalam do Ciebie na priv jakis czas temu nie odpisalas niestety.
A pozatym oddzywalabys sie czesciej!!
Pyzunia86 pisałaś, że przepadły Ci prenatalne, a w szpitalu Ci nie zrobią? Ja leżałam w szpitalu w pierwszej ciąży w 20/21 tc i połówkowe robili mi właśnie w szpitalu bo tak wypadło...
 
Do góry