reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kochana oby wszystko było dobrze, żebyś mogła choć cześć dnia się poruszać...tak lezec to tragedia, jak leżałam ostatnio przez to twardnienie brzucha myślałam, ze poslady przez okno wyrzucę z niewygody a z nudów bym tylko spała


16ud3e3kpztre1wh.png
Jakoś daję radę, wstaje tylko do wc, prysznic i do stołu ale też nie zawsze, czasem jem w łóżku.. jest ciężko ale trzeba
 
reklama
Dzień dobry,
Dziewczyny dziękuję za wsparcie. Sytuacja tragiczna, trzeba ją jakoś przetrwać

Witam Was,

Głowa mi dziś pęka :/ ledwo na oczy patrzę więc tylko się witam i znikam.

Przyjemnej niedzieli i forumowych pogaduch.
Ojjjj mnie glowa pekala przez dwa ostatnie dni. Nie bolalo tylko kiedy spalaam. Ale dzis juz dobrze choc wczoraj skonczylo sie appapem bo juz nie do wutrzymania bylo. A my mamy 17 tydzien i data porodu na 4 lutego. Co wizyta to wczesniej jak tak dalej pojdzie to urodze w grudniu haha. Aaaa i gadalam z lek prowadzacym i powiedzial ze moje oczy to nie wskazanie do cc wiec cieszymy sie bardzo bo dal nam wybor jak chcemy rodzic ale oczywiscie u nas sn.
Dziewczyny u mnie wczoraj z głową było kiepsko, bolała jak cholera. Nawet nic nie zrobiłam bo nie byłam w stanie :(
Hej Dorcia. U mnie w miarę, spędzam w pozycji leżącej 23 godziny na dobę, często łapie doła, ale mąż się mną opiekuje i mnie wspiera, muszę dać radę. W czwartek wizyta, mam nadzieję że szyjka już się nie skraca. U mnie 16t, dziś mi brzuch wyskoczył do przodu
emoji16.png
Współczuję Ci tego leżenia, ja w ciąży z synkiem miałam całą gamę dolegliwości, z maluchem było ok, ale ja zdychałam. Były dni, że chciałam umrzeć i psychicznie było bardzo ciężko. Wiem, że to inna sytuacja, ale wierz mi, że ciąża to poprostu pewien etap i jak zobaczysz maluchy zapomnisz o tym co przeszłaś. Mnie te słowa bardzo irytowały, ale to prawda!:) pisz do nas jak najwięcej!

Dziewczyny dziś w nocy męczył mnie okropny ból pleców, nie mogłam znaleźć pozycji bez bólu, trudno było mi oddychać, około 2 ból pozostał na górnej części pleców i mogłam trochę odetchnąć, teraz boli w okolicy lewej łopatki. Bałam się w nocy, że to kolka nerkowa, a teraz to sama nie wiem co to :(

Miłej niedzieli!
 
@AlexF myśle, ze to ze stresu...kochana trzymaj się dzielnie, takie przezycia niestety noe pomagają, wiem, ze ciężko wtedy się uspokoić...jeśli coś Cię niepokoi jedz sprawdź...całuje mocne [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja czasem nie pisze bo po prostu nie mam o czym... nie chce przynudzać, a do pocieszania i dawania rad też niezbyt się nadaje [emoji21]

Ale pisz i o pierdołach...jak się nie odzywacie to od razu zaczynam się zastanawiać, czy aby wszystko w porządku...myśle, ze wszystkie się martwimy jak u ktorejs z nas jest dłuższa cisza....

Ostatnio zastanawiałam się, bo @Chrząszczyk nie daje znaku życia, martwi mnie to bardzo, tymbardziej, ze pisałam do Niej na prv i tez cisza...nie wiem może gdzieś wyjechała (?)


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Hej dziewczyny. U nas dzis deszczowo...co do imion to dla dziewczynki Nela a dla chlopca to metlik..Szymon lub Tymek mi sie podoba...ale w sumie dla chlopca nie mam pewnego typu:)

juz cos wyczuwam po lewej stronie podbrzusza takie jakby rozciaganie z bulgotkami...moze to tylko ruchy jelit ale moze to rzeczywiście dzidzia...:)
W tym tygodniu musze pakowac nasze rzeczy..nienawidze przeprowadzek ale mam nadzieje ze bedzie dobrze...sama nie wiem skad tyle rzeczy sie uzbieralo w domu:) hihi

Milej niedzieli kochane!!!!!

uwo9s65gu1738u3h.png
 
@AlexF myśle, ze to ze stresu...kochana trzymaj się dzielnie, takie przezycia niestety noe pomagają, wiem, ze ciężko wtedy się uspokoić...jeśli coś Cię niepokoi jedz sprawdź...całuje mocne [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Stres jest bardzo prawdopodobną przyczyną tych bóli... Jest lepiej, moje chłopaki dbają o mnie:) może poprostu przewiało mnie gdzieś... Zobaczymy, jak będzie utrzymywać się ten ból to pojadę do lekarza tak dla pewności :) dzięki :*
 
Ja czasem nie pisze bo po prostu nie mam o czym... nie chce przynudzać, a do pocieszania i dawania rad też niezbyt się nadaje [emoji21]
Babo, a o czym my tu piszemy? Czasami o tym co zjadłyśmy bo nie umiałyśmy się powstrzymać, tak zagłuszamy wyrzuty sumienia. Czasami o tym co nas boli, albo czy nas mdli, a czasami zdradza się jakiś konkretny temat. Po to jesteśmy, żeby pisać i o pierdołach dnia codziennego i o ważnych dla nas sprawach :) trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy, (bo śmierdzi) :D :D
 
reklama
Witam się niedzielne. Najadłam się arbuza i teraz chyba zamieszkam w WC normalnie ciągle Sikam. Wczoraj jakoś się chyba za dużo najadłam, bo dziś od rana brzuch duży i się nie schował. Dziś 14 tydz 6 dz. Jutro zaczynam 16 tc. Od dwóch dni czuje chyba lekkie ruchy malucha. Najlepiej to sprawdzi po słodkim. Wystarczy coś zjeść i się położyć i zaczyna się ruch.

Martula pisz cokolwiek jak masz dola tym bardziej. Tu zawsze ktoś Cię pocieszy. Poradzi.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Do góry