reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej dziewczynki.

Ktoras mieszka w niemczech?
Zaczynam rozwazac porod w Niemczech bo Holandia jest popie*dolona na punkcie naturalnego porodu i srednio ufam holenderskim lekarzom pod tym wzgledem :/



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Co znaczy, że są popier....? Nie chcą robić cc i za wszelką cenę chcą, żeby rodzić SN? Czy jak?
 
Później wrzucę jak już wrócimy do domu, teraz spakowała już sukienkę...a iść do Mohito zawsze warto, ja tam zawsze coś znajdę i to w dobrej cenie...kocham ten sklep ze względu na super materiały, modele i żywe kolory...a brzuch oczywiscie pokazać [emoji6]

16ud3e3kpztre1wh.png

A na moje wielkie dupsko tam nie ma ciuchów :p
 
Dorcia ja jestem w szpitalu kochana od srodu wyskoczylo mi cisnienie i plamilam maluchy rosna jak na drozdzach zobaczymy czy jutro mnie wypuszcza czy nie.
Pisalam do Ciebie na priv jakis czas temu nie odpisalas niestety.
A pozatym oddzywalabys sie czesciej!!
Ja pitole dopiero zobaczyłam wiadomość :) kurde [emoji14] obiecuję poprawę :) liczę na to,że jutro będziesz w domu :)
 
reklama
O matko, przeżywasz 4 z przodu, ja półtora roku temu miałam 5 z przodu, to jest wielki rozmiar. Zeszłam do 44 ale teraz przez to leżenie to czuję że zbliżę się do tej znienawidzonej 50 [emoji22]

Ja nie przeżywam, nie jestem z tych lasek, które będąc szczupłymi, gdy przytyją 2 kg lamentują...ja tylko napisałam, ze z tych "większych" rozmiarów tez można coś w mohito znaleźć. W dupie mam to jaki nosze rozmiar i ile wazę, lubię siebie i uważam, ze nie należy się "zapuścić" ale tez płacz przy dodatkowych 2 kg nie ma sensu...wazę w tej chwili powyżej 80 kg przy wzroście 160 kg) może po mnie nie widać, bo mam sporo masy mięśniowej i cycki tez robią swoje), ale wazę i nie zamierzam robić na sile tak, by wrócić do wagi nastolatki 47 kg bo jest to niemożliwe. Metabolizm z wiekiem się zmienia...wygląd i budowa także...najważniejsze to kochać siebie i mieć poczucie, ze jest się pięknym nawet z dodatkowymi kg [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry