reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@serena22 @Monisiek88 zapomniałam dodać, ze to bedzie moja impreza urodzinowa i zaproszeni goście wiedzą o ciąży :). Ale powiem Wam, że mam jakis problem z tym brzuchem, mogłabym go pięknie wyeksponować, bo już jest co, zawsze o nim marzyłam i z zazdrością zerkałam na brzuchy innych kobiet w ciąży, a teraz ukrywam. Mąż sie na mnie złości, bo chciałby zebym podkreślała. To chyba przez te 3 poronienia... :( Jestem ostrożniejsza. Na razie wszystko idzie super i wierzę, że tym razem się uda, ale coś mnie blokuje.
 
reklama
Pokażcie swoje kiecki z mohito :). Uwielbiam ten sklep, a dawno mnie w nim nie było, warto sie przejść? W sobotę mam 30stkę, bedzie spora imprezka, niektórzy zobaczą mnie pierwszy raz w ciąży i mam dylemat - maskować brzuch czy podkreślić? :)

Później wrzucę jak już wrócimy do domu, teraz spakowała już sukienkę...a iść do Mohito zawsze warto, ja tam zawsze coś znajdę i to w dobrej cenie...kocham ten sklep ze względu na super materiały, modele i żywe kolory...a brzuch oczywiscie pokazać [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
@serena22 @Monisiek88 zapomniałam dodać, ze to bedzie moja impreza urodzinowa i zaproszeni goście wiedzą o ciąży :). Ale powiem Wam, że mam jakis problem z tym brzuchem, mogłabym go pięknie wyeksponować, bo już jest co, zawsze o nim marzyłam i z zazdrością zerkałam na brzuchy innych kobiet w ciąży, a teraz ukrywam. Mąż sie na mnie złości, bo chciałby zebym podkreślała. To chyba przez te 3 poronienia... :( Jestem ostrożniejsza. Na razie wszystko idzie super i wierzę, że tym razem się uda, ale coś mnie blokuje.

Olga pokazuj, jasne ze pokazuj i to z dumą :) Tym bardziej ze wszyscy wiedza :)
 
Co do zakupów dla dzidzi, ja jeszcze nic nie kupiłam...nie wiem co dostanę od siostry ciotecznej, koleżanek z ciuszków dlatego z tym czekam...na pierwszy rzut będzie wózek, łóżeczko i fotelik, poduszka do karmienia, pieluchy tetrowe i flanelowe i tyle... z reszta jeszcze czekam [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ojjjj mnie glowa pekala przez dwa ostatnie dni. Nie bolalo tylko kiedy spalaam. Ale dzis juz dobrze choc wczoraj skonczylo sie appapem bo juz nie do wutrzymania bylo. A my mamy 17 tydzien i data porodu na 4 lutego. Co wizyta to wczesniej jak tak dalej pojdzie to urodze w grudniu haha. Aaaa i gadalam z lek prowadzacym i powiedzial ze moje oczy to nie wskazanie do cc wiec cieszymy sie bardzo bo dal nam wybor jak chcemy rodzic ale oczywiscie u nas sn.
 
Cześć dziewczyny. Mało się odzywam, ale czytam regularnie. Brak mi po prostu czasu :)

Świetne imiona wybieracie. Ja jeszcze nie wiem, bo dla chłopca nic nie moge wymyślić. Na pewno nie chce żadnego z 10 najpopularniejszych ostatnio imion...

Mnie samopoczucie poprawiło się w ciągu kilku dni o 100% żadnych mdlosci, energii dużo, znowu mogę używać najcięższych przerzutek w rowerze :D narzekam tylko na bóle głowy, ale to przez opuchnięcie i wysuszenie śluzówek w nosie. Tak już chyba będzie do końca.

Co do podkreślania brzucha to u mnie nie ma jeszcze czego podkreślać. Wieczorem już widać, ale cały dzień jest po prostu leciutko wystający jakbym miała wzdęcie. Zakładam więc t-shirty i nic nie widać. Brzuch będę podkreślać jak już będzie typowo ciążowy a nie wzdeciowy :D u mnie od początku ciąży kilogram na plusie. Ale to chyba wszystko w cycki poszło ;) apetyt mam już w miarę normalny.

A i przez to, że czuje się tak dobrze, to już w ogóle nie wierzę że jestem w ciąży. Teraz właśnie przydaje mi się detektor, bo ostatnio już go nawet nie używałam, ale przedwczoraj musiałam sprawdzić czy na pewno mam swojego lokatora :D

Co do wózka to ja na początek kupię 3w 1 bo w zimie nie będziemy nigdzie jeździć, a potem już na spokojnie fotelik z atestem, bo w lecie będziemy jeździć dużo.

Jutro mam wizytę u lekarza, a w czwartek jedziemy na urlop, nareszcie :D
 
Paraplu,Pyzunia i Marta co u Was? Jak wasze bąbelki? Jestem mega w tyle z postami :) dziś zaczynamy 14tc więc drugi trymestr WITAJ :) Nie mogę w to uwierzyć [emoji14] wizyta dopiero 7.09 więc umrę do tego czasu..
.
Hej Dorcia. U mnie w miarę, spędzam w pozycji leżącej 23 godziny na dobę, często łapie doła, ale mąż się mną opiekuje i mnie wspiera, muszę dać radę. W czwartek wizyta, mam nadzieję że szyjka już się nie skraca. U mnie 16t, dziś mi brzuch wyskoczył do przodu [emoji16]
 
reklama
Hej Dorcia. U mnie w miarę, spędzam w pozycji leżącej 23 godziny na dobę, często łapie doła, ale mąż się mną opiekuje i mnie wspiera, muszę dać radę. W czwartek wizyta, mam nadzieję że szyjka już się nie skraca. U mnie 16t, dziś mi brzuch wyskoczył do przodu [emoji16]

Kochana oby wszystko było dobrze, żebyś mogła choć cześć dnia się poruszać...tak lezec to tragedia, jak leżałam ostatnio przez to twardnienie brzucha myślałam, ze poslady przez okno wyrzucę z niewygody a z nudów bym tylko spała


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry