reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny :) dostałam od mamy pieniążki i chce je przeznaczyć na fotelik 0-13 póki ich jeszcze nie Wydałam na głupoty :p
Jaki polecacie? Zastanawiałam się nad cybex ale teraz znalazłam w fajnej cenie chicco z bazą i nie mam pojęcia który wybrać :p

Ja jestem wierna od lat Maxi Cosi Cabrio fix jeśli chodzi o foteliki 0-13 kg...nie ma problemu z adapterami, maja wszystkie testy i sprawdzony przeze mnie już dwukrotnie. Ja osobiście Chicco nawet bym nie rozważała


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Weselnie ach. Dobrej zabawy. Ja byłam tydzień temu na weselu. W dwa dni napuchłam 2kg choć wcale dużo nie jadłam.

Teraz wróciłam w miarę do normy.

Ja bym tak chciała maks 8kg :( i tak do szczupłych nie należę. Dziś waga pokazała 1,8 na plus. Ale dwa tyg poza weselem nigdzie nie wychodziłam z racji choroby/poza lekarzem. Długo trzymałam raptem pół kilo na plus.

Co do rozpędu z chrzciny itp. To tak... Nie ja :p on tak. Hah. O chrzcinach mówił już nim po testach do lekarza doszłam. Za to imię? Czarna pustke ma. Sam 1 dziewczynce zaproponował. Reszta na zasadzie...ja mówię imię, a on nie. To na pewno nie.

Co do fotelika oglądałam już pi razy oko tak dla orientacji co jak i ile. Cybex i Maksi Cosi. Chyba jedyne z pomyślnymi crash testami.

Wózek zaś 2w1. Raczej Anex.

Poza tym... edytuj i...

Dzień dobry. Nie wychowana jestem.
 
Dzień dobry :)
Ja nie mam wagi w domu :D na ostatniej wizycie miałam 2 kg na minusie, ważyłam 52. Kolejną wizytę mam 28.08 więc wtedy się dowiem :)
Co do wesel to wybrałabym się z chęcią na jakieś, ale niestety nie zapowiada się u mnie w rodzinie na razie. W każdym razie udanej zabawy życzę!
Co do fotelików to raczej też maxi cosi u nas, dla starszego mamy i jest ok. Ale nie orientowałam się jeszcze w nowościach :)
Ok, wracam do pakowania wszystkiego... :/ tylko jak tu się pakować jak mój synek z kartonów robi sobie domki :D
 
My jako drugi fotelik mamy Recaro Young Sport i dla jednej i dla drugiej, na pierwszy fotelik jednak jak dla mnie bezkonkurencyjny Maxi Cosi Cabrio Fix


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej!
Co do imion to my mamy juz Danusie i Czesia i w tym stylu będzie i teraz. Lubię stare imiona z pokolenia naszych rodziców i dziadków . Nie zwracam uwagi na opis imienia. Dla dziewczynki juz przy drugiej ciąży miało być Wanda, ale teraz starsza córka wymyslila Walentyna i chyba to drugie by zostało. Jednak gin obstawia chlopaka, czyli Waldek lub Witek od Witold i chociaż ja wolałabym Waldek to jestem przegłosowane bo maż i córka są za Witkiem :).

Moja waga jeszcze stoi w miejscu. W pierwszej ciazy przytyłam 17kg, w drugiej 13. Teraz chciałabym max 10, bo przez ostatnie pół roku jak odstawiłam syna od piersi to trochę sobie pofolgowalam i na skraju nadwagi jestem...

Miłego weekendu wszystkim Wam życzę! :)
 
Do góry