reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Olaf jest pieknie.
A co do zakupow to ja juz sie nauczylam ze spozywcze robie raz w tygodniu i jade aitrm i zawsze z mezem wiec mam zawsze w miare ograniczone co bedzie na oboady bo poza chlebem niczego nie dokupujemy. ;)
Ale wiecie chyba sie dzis przejade do jakiejs galerii i kupie w koncu cos dla Ignasia skoro juz wiemy bo nie moge juz wytrzymac. Wy w ciaz cos pokazujecie a ja nie mam nic:biggrin2:
 
reklama
AlexF ogromnie współczuję :( :(

Monisiek ja mam raptem pluszowego królika. Jakoś wstrzymuje się. Tak mi dziwnie na dziale dziecięcym. Teraz. Gdy po tylu latach się doczekałam.
 
AlexF nawet nie mowie ze soboe wyobrazam bo soboe nie wyobrazam co przezylas. Trzymaj sie cieplo
Monisiek ja mam raptem pluszowego królika. Jakoś wstrzymuje się. Tak mi dziwnie na dziale dziecięcym.
No wlasnie z tego samego powodu i ja sie wstrzymywalam. Niby tu sie czlowiek cieszy ze jest w ciazy ale jakby nie o mnie to mowili
 
Monisiek dokładnie tak. Ja ale jakby nie ja. Niby widzisz na usg, przegladasz imiona, oglądasz wózki ale... może później się osmiele.
 
My wciąż czekamy. Czułam na chłopca, a teraz to już sama nie wiem. Nieważne. Niech zdrowe będzie. Niech bezpiecznie do końca siedzi i bezpieczne na świat przyjdzie.
 
Właśnie zrobiłam sobie listę imion dla dzieci (brak zajęcia) i dla dziewczynek podoba mi się więcej, wybrałam 7 ale potem jak spojrzałam to imię Hana (znaczy szczęście, radość) urzekło moje serce. Dla chłopaka nic mi się nie podoba. Może Leo najbardziej, ale nie jestem przekonana.
 
reklama
Tez lubię starsze imiona :) tylko niektóre mi sie np dziwnie kojarzą to je odrzucam.

ALe jestem mądra :/ wróciłam juz z zakupów spożywczych ale tyle nabrałam rzeczy ze musiałam dźwigać od autobusu i jeszcze z przesiadka i potem na 4 piętro bez windy, porażka, ale to juz któryś raz mi sie zdarza. Wydaje sie ze bedzie lekko a potem sie mecze...
Tez tak zawsze mam :D Ide po 3 rzeczy a wracam z 3 reklamowkami :D

Oj zjadlabym taki obiadek. Ostatnio najchętniej jadlabym tylko tortille i kebaby :).
U nas maz wymyślił dziś schab w sosie kurkowym. Bardzo polecam wszystkim blog kulinarny Kwestia Smaku. Od dłuższego czasu gotujemy tylko przepisy stamtąd i zawsze wychodzi pysznie. A wcześniej to wydawało nam się ze ciagle jemy to samo.

Mnie od wczoraj coś głowa pobolewa, jakby od żołądka, bo przy galkach ocznych...
Tez mam dzis sos kurkowy i schab :)

Olaf - Kraina Lodu :)

Fajne imię.

Moj syn chce zeby jego brat nazywal sie Batman a siostra Wonderwoman.
 
Do góry