reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jesli chodzi o imiona to bardzo podobalo nam sie Mia. Ale znaczenie kiepskie wiec odpadlo. Zastanawiamy sie nad Łucją, Polą, Hanką. Starsza corka to Nina.

A co do wagi to u mnie plus 3kg.
W ciazy z Nina przytylam 33kg i bylam wielorybem. Ale lezalam od poczatku do konca to tez dlatego. Tym razem sie nie dam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
My już w Warszawie...zaraz lecę do fryzjera, a na 16:00 ślub i wesele
emoji16.png
mam nadzieje, ze moj brzuch nie sprawi mi zawodu i będę mogła cieszyć się z udanej zabawy i pyszności z weselnego stołu

Baw sie dobrze! I nie opij sie za bardzo! :D
 
Baw sie dobrze! I nie opij sie za bardzo! :D

Hahaha...obiecuje [emoji12] co do ciąży ja z każda z dziewczynek przytyłam 30 kg- masakra...Mia tez rozważałam to imię przy Emmie- śliczne jest...

My dziś po rozmowie mamy w razie, gdyby to była dziewczynka imię- jedno co do którego nie mamy wątpliwości i jesteśmy pewni na 100%- będzie Izabela [emoji6], dla chłopaka nadal nie mamy zgodności [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
My jeszcze z imieniem czekamy. Jak poznamy płeć to wtedy zaczniemy myślec.
Co do kilogramów to moja waga stoi w miejscu. Mam 173 cm a przed ciaza ważyłam 57 i w 6 tygodniu sie zwazylam pierwszy razy i było 59, potem przez chwile 60 a teraz cały czas jest 59 ale powoli odzyskuje apetyt. Chciałabym tak do 70 przytyć maksymalnie.
Moja jedna siostra cioteczna przytyła kiedys w ciazy 38 kg to jej prawie nie poznałam a po urodzeniu wyglądała jakby dalej była w ciazy :( w drugiej sie juz pilnowała i przytyła kilkanaście. A teraz kilka lat po juz wyglada super, wróciła do swojej wagi.
Dziewczyny a mam takie pytanie czy Wy juz powiedzialyscie wszystkim ze jestescie w ciazy? Czy jeszcze czekacie?
Ja jeszcze w pracy nie powiedziałam. Mam tam fajne koleżanki ale najpierw chce powiedzieć szefowi zeby nie doszły go słuchy tylko zeby tego ode mnie bezpośrednio sie dowiedział.
Właściwie wie tylko rodzina i część znajomych od strony narzeczonego.
W następnym tygodniu planuje powiedzieć ale nie wiem czy bedzie w firmie żebyśmy pogadali.
 
Fajnie że możecie z mężami ustalać imiona mój mąż nawet nie chce jeszcze na ten temat rozmawiać, bo chciałam porozmawiać również o chrzestnych to powiedział "co Ty dzielisz skórę na niedźwiedziu jak jeszcze dziecka nie ma" zrobiło mi się wtedy smutno.
 
Fajnie że możecie z mężami ustalać imiona mój mąż nawet nie chce jeszcze na ten temat rozmawiać, bo chciałam porozmawiać również o chrzestnych to powiedział "co Ty dzielisz skórę na niedźwiedziu jak jeszcze dziecka nie ma" zrobiło mi się wtedy smutno.
Serena22, Kochana, tak to juz jest ze faceci nie sa az tacy zapobiegawczy, wrażliwi jak my. My juz bysmy chciały wszystko planować, rozmawiać, omawiać, marzyć wspólnie, a faceci myślą faktami, sa bardziej konkretni i nie maja az takiej potrzeby rozdrabniania sie.
Każdy cieszy sie na swoj sposób i on tez na pewno sie cieszy ale inaczej to okazuje ;)
A Ty pogadaj tu z nami o wszystkim, z przyjaciółka jesli masz itd. ;)

P.S. zrobiło Ci sie przykro bo oczekiwałas ze bedzie myślał tak samo jak Ty :)
 
Haha no to widze ze u nas na forum dzis weselny weekend sie szykuje. Zycze udanej zabawy:-) :) a co do wagi to ja nie wymiotowalam nir pilnowalam doe tez jalos super i w pierwszym trymestrze bylo 40 dag na plus a teraz jest 1.7kg jestem zalamana i czuje sie jak wielkryb. Plakac mi sir chce. Mialam spora nadwage duzo mnie kosztowalo zrzucenie 10kg i kiedy wreszcie sie udalo troche schudnac a w planach.mialam dalej bo drugie 10 mi zostalo to tu zonk. Zaczynamy tycie. Ajjj szkoda gadac. Ogolnie to orzez hormony tak wczesniej przytylam ale tez ptzez to ze pozwalalam soboe na wsztko kiedy chcicalam bo wmawialam soboe ze jak biore hormony to i tak przytuje. No nic. Nie bede zameczac moja historia. M
 
reklama
Cześć dziewczyny :) dostałam od mamy pieniążki i chce je przeznaczyć na fotelik 0-13 póki ich jeszcze nie Wydałam na głupoty :p
Jaki polecacie? Zastanawiałam się nad cybex ale teraz znalazłam w fajnej cenie chicco z bazą i nie mam pojęcia który wybrać :p
 
Do góry