reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Polecicie mi cos na zapalenie pecherza? Fiola dostanechyba. Czwarty dzien sie mecze. Biore femisept uro i niby w ciagu dnia jest lepiej ale rabo az placze przy sikaniu. Sorki za takie uzewnatrznianie sie ale juz nie wiem co wymyslic. Nie chceantybiotyku a z drugiej strony jak nie przejdzie to bede musiala isc do lekarza. Jak do tej pory zauwazylam ze najbardziej to pomaga mi woda z cytryna. Ale moze poradzicie cos jeszcze?
Spróbuj żurawinę suszona, mi kiedyś faktycznie pomogła ;)

Jakiś tak się od razu dni słabo czuje :( Najchętniej bym leżała, nie mam siły wstać i chodzić :( A jesteśmy z mężem w Zakopcu i siedzimy w chałupie od wczoraj :(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie będzie niecałe 4 lata w lutym, dokładnie 3 lata i 8 miesięcy od drugiej cesarki.

Ja między pierwsza i druga miałam identyczny odstęp :).
Teraz będzie 2,5 roku dokladnie.
Na początku, zwłaszcza po pierwszym porodzie bardzo zalowałam, że nie urodziłam naturalnie. Dużo się przez to naplakalam :). Przy drugiej ciąży bardzo chciałam spróbować SN, ale już wiedziałam że może się skończyć CC, wiec przyjęłam to spokojnie. Najgorsze ze obydwa maluchy zaklinowaly się przy pełnym rozwarciu i w sumie namęczylam się na darmo, bo niby rozwiernie najgorsze :).
Ale po cesarkach czułam się rewelacyjnie, szybko doszłam do siebie.
Wbrew powszechnym opiniom moje dzieci też dobrze zniosły taki sposób przyjścia na swiat :), nie chorują, od początku ładnie ssaly, nie zauważyłam tez zadnego szoku wynikającego z nagłego wyciągnięcia z brzucha ;).

A Wy Mamy po 3 cesarkach (wkrotce) jak planujecie się zabezpieczać antykoncepcyjnie w przyszlosci? My juz raczej skończymy na 3 dzieci, nie chciałabym ryzykować 4 cesarki bo mam też straszne żylaki na macicy :(. W czasach porodow naszych mam pczęsto po 3 CC podwiazywali jajowody... rozwazalyscie w ogóle taka możliwość?
 
Musze pogadać ze swoją gin o tym co ona proponuje na skuteczną antykoncepcję. Ale jeśli okazałoby się ze w moim przypadku sa wskazania medyczne do podcięcia jajowodow, że kolejne ciąże byłyby niewskazane to bym się nie wahała :).

@NianiaOgg zbadaj sobie poziom Wit d3 ;)

Dzięki :) przy kolejnych badaniach przed wizytą (krew/mocz) zrobię i D3.
 
reklama
Jestes juz nie wiem. Zglupieje na stare lata chyba. Powiedzcie mi bo to moja puerwsza ciaza jak sie czuje malucha? Bo mnie sie wydaje ale czy to aby na pewno? A po drugie ciagnie mnie jajnik nie wiem czemu.
 
Do góry