reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@NianiaOgg ja również wahać się nie będę...trójeczka w zupełności nam wystarczy...Tymbardziej, ze mam już swoje lata, choć mimo wszystko się na nie nie czuje [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jestes juz nie wiem. Zglupieje na stare lata chyba. Powiedzcie mi bo to moja puerwsza ciaza jak sie czuje malucha? Bo mnie sie wydaje ale czy to aby na pewno? A po drugie ciagnie mnie jajnik nie wiem czemu.

To może więzadło, nie jajnik [emoji6] a na ruchy w pierwszej ciąży raczej za wczesnie, choć może...napewno będziesz wiedziała, ze to to [emoji16]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Ostatnia edycja:
Pojechaliśmy dziś na zakupy, bo w lodowce za wiele nie było...i co? Chodziła za mną chodziła, od ostatniego pobytu w szpitalu, czyli ze dwa tygodnie- kaszanka chodziła...i kupiłam i zjadłam z cebulka...miami [emoji12] a później najadłam się śliwek i tak szybko do kibla leciałam jak nigdy [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pojechaliśmy dziś na zakupy, bo w lodowce za wiele nie było...i co? Chodziła za mną chodziła, od ostatniego pobytu w szpitalu, czyli ze dwa tygodnie- kaszanka chodziła...i kupiłam i zjadłam z cebulka...miami [emoji12] a później najadłam się śliwek i tak szybko do kibla leciałam jak nigdy [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie od wczoraj cierpienie po kluskach z kapustą, a dzisiaj na dokładkę ogórkowa....
Takie dziwne mam uczucie, że sama nie wiem co to, wzdęcia czy inne dziwactwa...
 
Cześć dziewczyny wracam na forum z tym że na kwietniówki :) Udało się i tym razem bez spiny i sprawdzania wcześniej. Miałam dużo pracy i okres mi się spóźnił tydzień zrobiłam test i jest dwie grube kreski a nie tak jak poprzednio leciutkie. Czuje się inaczej niż poprzednio i wierzę że będzie dobrze. W sumie mieliśmy dać sobie spokój ze staraniami, planujemy ślub i mamy sale i wszytko poumawiane na 07.18 i teraz się martwie jak będzie impreza wyglądać z 2 miesiecznym dzieciątkiem :/
 
My wróciliśmy do domu. Śmiałam się do męża że za rok już nie będziemy mieć takiego spokoju. Normalnie nie mieliśmy dzieci bo chodziły już własnymi ścieżkami. Nawet udało mi się książkę przeczytać. A wczoraj czułam pierwszy raz dzidziusia.
 
reklama
Witajcie.
U mnie bezsenna noc. Całą noc się kręcę na łóżku i spać nie idzie :(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez się dziś obudziłam koło 2:00 i się wierciłam, w końcu usnęłam ale nie wiem jak

My wróciliśmy do domu. Śmiałam się do męża że za rok już nie będziemy mieć takiego spokoju. Normalnie nie mieliśmy dzieci bo chodziły już własnymi ścieżkami. Nawet udało mi się książkę przeczytać. A wczoraj czułam pierwszy raz dzidziusia.
Oj znam to...leżaczek, książka [emoji12]




16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry