reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny ja w 7 tygodniu też miałam przez brzuch i było wszystko super widać więc może to kwestia sprzętu?
Wow Wy już 15 tydzień itd to też Wam wychodzi termin luty? Czuję się opóźniona strasznie jak czytam forum :zawstydzona/y:
Mamazbb ja też ma różne tego typu bóle, Dotkass ma rację na pewno rosnąca macica itd uciskają na nerwy - najgorsze, że to nawet nie półmetek ...Co będzie później?Czasem nogi tak bolą, że nie mogę wytrzymać...
Dziewczyny, kiedy najlepiej powtórzyć TSH? Wyszło mi za niskie dwa tygodnie temu, przed ciążą miałam wahania - za niskie/w normie/za niskie ale nikt nic z tym nie robił, kazał obserwować.Czy teraz jest dobra pora na powtórkę badania, czy poczekać jeszcze tydzień lub dwa?
Miłego weekendu wszystkim:biggrin2:
 
reklama
@marudka to nie kwestia sprzętu...pisałam o tym wcześniej [emoji6]...co do badania i powtórzenia go wydaje mi się, ze dwa tyg to takie minimum, ale szczerze w tej kwestii najlepiej podpytać się lekarza


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja w 7 tygodniu też miałam przez brzuch i było wszystko super widać więc może to kwestia sprzętu?
Wow Wy już 15 tydzień itd to też Wam wychodzi termin luty? Czuję się opóźniona strasznie jak czytam forum :zawstydzona/y:
Mamazbb ja też ma różne tego typu bóle, Dotkass ma rację na pewno rosnąca macica itd uciskają na nerwy - najgorsze, że to nawet nie półmetek ...Co będzie później?Czasem nogi tak bolą, że nie mogę wytrzymać...
Dziewczyny, kiedy najlepiej powtórzyć TSH? Wyszło mi za niskie dwa tygodnie temu, przed ciążą miałam wahania - za niskie/w normie/za niskie ale nikt nic z tym nie robił, kazał obserwować.Czy teraz jest dobra pora na powtórkę badania, czy poczekać jeszcze tydzień lub dwa?
Miłego weekendu wszystkim:biggrin2:
Wychodzi, termin 5 luty ;) a od poniedziałku zaczynam już 16 tydzień ;) o kurczę to chyba na następnej wizycie polowkowe???
 
Sylviia co do rozmowy z mężem to myślę, że co się odwlecze to nie uciecze! A co do ciuszków to jeśli tylko okaże się, że jednak noszę dziewczynkę jak podpowiada mi intuicja to chętnie wymienię ubranka po synku na ubranka księżniczkowe ;)
 
Sylviia co do rozmowy z mężem to myślę, że co się odwlecze to nie uciecze! A co do ciuszków to jeśli tylko okaże się, że jednak noszę dziewczynkę jak podpowiada mi intuicja to chętnie wymienię ubranka po synku na ubranka księżniczkowe ;)
O super :) to dasz znać ;)
Ja czułam, że będzie chłopak chociaż bardziej wszystko wskazywało na to że to dziewczynka, bo wysoki przyrost bety, dzidzia mniejsza niż wychodziło z terminu om, mdłości straszne, mega ochota na słodycze, kalendarz chiński xD a tu lekarz wczoraj mówi że coś tam jest między nogami i obstawia, że to chłopczyk :)
 
Dziewczyny ja w 7 tygodniu też miałam przez brzuch i było wszystko super widać więc może to kwestia sprzętu?
Wow Wy już 15 tydzień itd to też Wam wychodzi termin luty? Czuję się opóźniona strasznie jak czytam forum :zawstydzona/y:
Mamazbb ja też ma różne tego typu bóle, Dotkass ma rację na pewno rosnąca macica itd uciskają na nerwy - najgorsze, że to nawet nie półmetek ...Co będzie później?Czasem nogi tak bolą, że nie mogę wytrzymać...
Dziewczyny, kiedy najlepiej powtórzyć TSH? Wyszło mi za niskie dwa tygodnie temu, przed ciążą miałam wahania - za niskie/w normie/za niskie ale nikt nic z tym nie robił, kazał obserwować.Czy teraz jest dobra pora na powtórkę badania, czy poczekać jeszcze tydzień lub dwa?
Miłego weekendu wszystkim:biggrin2:
Mój termin z 1.02 przeskoczył na koniec stycznia, stąd te rozbieżności, bo jednak miesiąc to szmata czasu ;)
 
O super :) to dasz znać ;)
Ja czułam, że będzie chłopak chociaż bardziej wszystko wskazywało na to że to dziewczynka, bo wysoki przyrost bety, dzidzia mniejsza niż wychodziło z terminu om, mdłości straszne, mega ochota na słodycze, kalendarz chiński xD a tu lekarz wczoraj mówi że coś tam jest między nogami i obstawia, że to chłopczyk :)
Ha ha moja droga moje wszystkie objawy, wygląd według ludowych wierzeń o zabobonów wskazują na dziewczynkę! M.in mega ochota na słodkie, skóra w fatalnym stanie, zmniejszenie intensywności owłosienia, od tygodnia brzuch wysoki i płaski, ogólne rozleźnięcie, że ja już nie wspomnę o V na lewym oku i kalendarzu chińskim no i mojej intuicji, że to dziewczynka... A lekarz śmieje się, że chłopiec, ale spoko czekam do usg 3d i wtedy będę miała pewność o ile bąbelek ładnie zaprezentuje się :) także wiesz.... Jeśli będzie chłopak to łamię wszystkie zasady określania płci :D
 
Witajcie Kochane:)
Haha, ja cały czas czułam że będzie dziewczynka i nawet przyśniło mi się że lekarz powiedział że urodzę drugą córeczkę.
Jednak wszyscy wkoło myśleli że będzie synuś bo podobno wyglądam rewelacyjnie, cera Super, samopoczucie również dobre, zero zachcianek słodkich no i żadnych mdłości i wymiotów. Ale coś mi się tak przypomina że z Zuzanka też czułam się dobrze. Zobaczmy czy płeć potwierdzi się za miesiąc. Narazie nie robię żadnych zakupów ciuszkowych chociaż sklepy kuszą że hej.
Lecę dokończyć pakowanie i o 12 wyruszamy nad morze :laugh2: Pogoda jednak nie zachęca bo jest szaro buro i może z 18stopni. Ech, ale podobno ma się poprawić :-) :)
 
Marudka,ja też jestem do tyłu bo u mnie dopiero w poniedziałek zacznie się 12 tydzień. Termin mam na 26 luty ale będę miała planowane CC więc wcześniej urodzę.
 
reklama
@mama_zuzanki u mnie piękna pogoda, aż za gorąco, obyście wypoczęli i skorzystali ze słoneczka nad morzem

Ja z dziewczynkami wyglądałam dobrze, nie miałam żadnych mdłości, cudownie czułam się w dwóch pierwszych ciążach, a ta...zupełnie inna...wyglądam dobrze, mnie przytyłam (z dziewczynkami od razu kilka kg do przodu byłam), ale teraz nie mam sił, mdłości i ogólnie samopoczucie kiepskie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry