reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja będę mieć wizytę w czwartek, będzie to 15 tygodni skończone, będzie mi też robił usg. Myślicie że poda mi już płeć? I na tym etapie już będzie przez brzuch usg?
Różnie jest, u mnie w 14 tc nie było jeszcze tak dobrze widać przez brzuch, ale to raczej przez mój tłuszczyk na brzuchu. Niektóre dziewczyny już nawet wcześniej miały usg przez brzuch. Tak więc zależy jaki masz brzuszek ;) a od czego jeszcze to nie wiem;)
 
reklama
I po USG, będzie chłopak ;D

Super, gratuluje [emoji16]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Różnie jest, u mnie w 14 tc nie było jeszcze tak dobrze widać przez brzuch, ale to raczej przez mój tłuszczyk na brzuchu. Niektóre dziewczyny już nawet wcześniej miały usg przez brzuch. Tak więc zależy jaki masz brzuszek ;) a od czego jeszcze to nie wiem;)

Nie tyle tłuszczyk, co gramatura tego tłuszczyku [emoji12] często u szczupłych dziewczyn nie widać ze względu na tkankę tłuszczowa (jej gęstość, nie ilość ), ilość wody w organizmie także wpływa na odczyt, już kiedyś pisałam o tym, wiele czynników ma Wplyw [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, ja w 11 tygodniu miałam jeszcze od środka. U syna płeć rozpoznal 16,5 tygodnia ale wcześniej miałam usg w 11,5 tygodniu więc tak myślę że może już będzie widać jak skończone 15 tygodni
 
Nie tyle tłuszczyk, co gramatura tego tłuszczyku [emoji12] często u szczupłych dziewczyn nie widać ze względu na tkankę tłuszczowa (jej gęstość, nie ilość ), ilość wody w organizmie także wpływa na odczyt, już kiedyś pisałam o tym, wiele czynników ma Wplyw [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
O widzisz, przyznam, że nie miałam o tym pojęcia, wiedziałam, że wiele czynników ma na to wpływ, ale dokładnie to ni du du:biggrin2: u mnie w 14 tc nie było dobrze widać właśnie przez brzuch, a i fakt, że jestem nie tyle gruba co solidnie ubita :p
 
Ginekolodzy zdecydowanie wola robić usg przez powłoki brzuszne, maja więcej możliwości podejrzenia Maluszka, niż przez tv, gdzie mogą tylko góra-dół, lewo-prawo a kąt taki nijaki [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ginekolodzy zdecydowanie wola robić usg przez powłoki brzuszne, maja więcej możliwości podejrzenia Maluszka, niż przez tv, gdzie mogą tylko góra-dół, lewo-prawo a kąt taki nijaki [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hehe myślę, że pacjentki również zdecydowanie wolą usg przez powłoki brzuszne niż transwaginalne :D
 
Do góry