reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja po wizycie prenatalnych ale jednak przed hi hi nie uwierzycie ale maluchom braklo 2 milimetrow zeby badanie bylo wykonane. Poogladal maluchy serca bija sa strasznie ruchliwe. Reszta z prenatalnych za tydzien.
Dokladnie mialy 42mm a wymog do prenatalnych to 44mm

Tak zgadza się nawet koło 50mm [emoji6] jak ruchliwe to dobrze, gorzej na badaniu, bo ciężko będzie złapać...moj Bąbel się tak wiercił, ze w ciągu dnia kilka podejść robiliśmy [emoji6] a uspokoił się dopiero jak usłyszał, ze koniec badania, bo wszystko mamy...i po wszystkim raz jeszcze zrobiliśmy usg- patrzymy a Bąbel śpi [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Witajcie Kochane :)
My cały dzień szykujemy się do wyjazdu bo od jutra odpoczywamy nad morzem :tak:Cieszę się ogromnie :D Moja Zuzanka odkąd usłyszała że ma mieć siostrę codzienne przeżywa żeby tej naszej Zosi nic już czasami nie wyrosło bo ona tak bardzo chce żeby to była dziewczynka :p Haha aż się sama zaczęłam zastanawiać że lekarze już w 12 tyg są pewni płci :-) :)
 
A ja właśnie wstawiłam schabik to piekarnika- zrobię w sosie, ogóreczki kiszone z cebulka jako surówkę, aż mi ślinka cieknie

U mnie w mieszkaniu jest tak gorąco że chyba bym się roztopila włączając jeszcze piekarnik,ale zazdroszczę obiadu ja nic nie robiłam przez te upaly .U nas nt wynosiło 2.2 crl 81


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Jeśli chodzi o zap pecherza to jestem niestety na biezaco. Koniecznie zrob bad ogolbe moczu i posiew i do lekarza. Mi wyszly tydz temu E.Coli w moczu i musialam przyjac antybiotyk bo to bardzo niebezpieczne. Dzis jest juz troche lepiej ale nadal boli
 
Witajcie Kochane :)
My cały dzień szykujemy się do wyjazdu bo od jutra odpoczywamy nad morzem :tak:Cieszę się ogromnie :D Moja Zuzanka odkąd usłyszała że ma mieć siostrę codzienne przeżywa żeby tej naszej Zosi nic już czasami nie wyrosło bo ona tak bardzo chce żeby to była dziewczynka :p Haha aż się sama zaczęłam zastanawiać że lekarze już w 12 tyg są pewni płci :-) :)
Też nad tym zastanawiałam się i dotarłam do różnych artykułów i zdjęć na ten temat i powiem Ci szczerze, że na tym etapie narządy płciowe u chłopców i dziewczynek wyglądają praktycznie tak samo. A fora internetowe pełne są historii jak to z chłopca zrobiła się dziewczynka, a z dziewczynki chłopiec... Ale fakt czasami lekarzom uda się dobrze obstawiać :) ja czekam na usg 3d na przełomie sierpnia i września mam i jak zobaczę na własne oczy to dopiero uwierzę :p
 
@Kasada84 ja mieszkam w domu...na szczęście dobrze zaizolowanych...w lato jest chłodno, w zimę ciepło, piekarnika nie odczuwam, ale w mieszkaniu u mojej Mamy, żeby ugotować cokolwiek w taki upał to jak czyhanie na własne życie- tak wiec rozumiem [emoji12]

@AlexF dokładnie, u obu moich Gwiazd dokladnie widziałam co między nogami maja [emoji6]

@mama_zuzanki zazdroszczę, w takie upały nadal bym chętnie nad morzem siedziała...Odpoczywajcie [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry