reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja tez bardzo się cieszę, że mogę jeździć na rowerze, ale ja nie mam żadnych plamien, szyjka długa. Brzuch co prawda pobolewa nadal, ale widzę że u mnie to chyba norma więc tym się nie przejmuję. Wysiłek fizyczny jest wskazany, ale to trzeba dostosować do swojego stanu i kierować się rozsądkiem. Ostatnio pojechałam w inną trasę, były troche strome podjazdy i po drugim stwierdziłam, że wracam, bo to jednak zbyt duży wysiłek, brzuch mnie zaczął lekko kłuć. Wróciłam więc do całkiem płaskich tras :) nie wiem co to będzie jesienią, jak z roweru zasiądę. Co tu robić, żeby się nie zastać. U mnie nie ma żadnych zajęć dla kobiet w ciąży... Niestety. A samej w domu ciężko mi się zmotywować do ćwiczeń :(

@Sylviia rozumiem, instynkt macierzyński potrafi być bardzo silny. Ja nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mnie tak traktował, walcz o siebie. Dobrze, że wyjeżdżasz, nabierzesz dystansu, może on też.
 
@mavika mi osobiście to imię się nie podoba, swojego drugiego nie używam, chyba ze w dokumentach, moje dziewczyny maja po jednym imieniu- maja podwójne nazwisko...jeśli chodzi o żarty z imienia- dzieci są okrutne, nawet z pospolitego imienia potrafią się śmiać. Wydaje mi się, ze jeśli chcesz nadać to imię to śmiało powinnaś to zrobić


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a skoro tak o imionach, które imię jest ładniejsze Wojtus czy Antos? Może macie jakieś propozycje imion dla chłopca?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a skoro tak o imionach, które imię jest ładniejsze Wojtus czy Antos? Może macie jakieś propozycje imion dla chłopca?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mi bardzo podoba się Antoś, Wojtek niekoniecznie...podoba mi się jeszcze Ignas


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Sylviia, dziwne że lekarz Ci powiedział że po usunięciu jajnika masz tylko 5% szans na zajście w ciążę ,przecież raz pracuje lewy jajnik,raz prawy czyli w praktyce co drugi miesiąc masz szanse na ciążę z jednego jajnika .Moja mama miała usunięty jajnik bo pierwszą miała ciążę pozamacicznai później bez problemu zaszła w ciążę.
 
Sylviia, dziwne że lekarz Ci powiedział że po usunięciu jajnika masz tylko 5% szans na zajście w ciążę ,przecież raz pracuje lewy jajnik,raz prawy czyli w praktyce co drugi miesiąc masz szanse na ciążę z jednego jajnika .Moja mama miała usunięty jajnik bo pierwszą miała ciążę pozamacicznai później bez problemu zaszła w ciążę.
Mnie pracuje tylko lewy i to co miesiąc :)
 
reklama
Sylviia, dziwne że lekarz Ci powiedział że po usunięciu jajnika masz tylko 5% szans na zajście w ciążę ,przecież raz pracuje lewy jajnik,raz prawy czyli w praktyce co drugi miesiąc masz szanse na ciążę z jednego jajnika .Moja mama miała usunięty jajnik bo pierwszą miała ciążę pozamacicznai później bez problemu zaszła w ciążę.

A Sylwia nie pisała ze miała jeszcze PCOS? Wtedy Jej szanse na poczęcie jeszcze się zmniejszają


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry