reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dzięki dziewczyny :)
A od mamy się dowiedziałam, że to ja jestem wszystkiemu winna bo mam trudny charakter i ciężko ze mną żyć :) grunt to mieć wsparcie w bliskich ;)

Przykro mi Słońce...kiepsko, ze nie masz wsparcia w osobie, która powinna być najbliższa- relacja najmocniejsza- matka- dziecko
Ale wierze, ze dasz radę...to Twoje życie, a teraz myśl również o dziecku, by po przyjściu na swiat widziało szczęśliwa mamę [emoji182]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja za wami już nie nadążam ;) jak tak czytam Dotkass o tym Twoim planie dnia to zazdroszczę. Czy ktoś tu jeszcze pracuje, czy wszyscy
mają taki chillout? ;) Ja jeszcze 2 tyg i urlop!! Już wszystko zarezerwowane, wydaje mi się że wyjątkowo fajne miejsce znaleźliśmy, muszę chyba wypocząć na najbliższe 2lata [emoji12] . Idealnie wszystko się układa, już się nie martwię nawet że coś może być nie tak :D mam tez wyniki pappa!. Ryzyko z wieku to coś ok 1:500 a skorygowane to 1:6225, czyli super ekstra nie ma się do czego przyczepić.

U mnie nagle pojawił się brzuszek, dosłownie z dnia na dzień. Maleńki, ale już rano nie mam całkiem płaskiego brzucha. Siły mi jeszcze nie wróciły, ale nie tracę nadziei... no i czekam na ruchy, mam bardzo mało tkanki tłuszczowej (na razie, haha) i liczę na to że niedługo poczuję coś czego będę pewna [emoji5]

A po za tym bardzo dużo tu ostatnio optymistycznych wiadomości, wszystkie dzieciaczki zdrowo rosną więc czego więcej chcieć, cieszę się z wami dziewczyny [emoji173]

@Sylwiia, nie wiem dosłownie co ci powiedzieć... Przykro mi że trafiłaś na takiego faceta. Przepraszam, ale dlaczego uznałaś że to dobry materiał na ojca twojego dziecka? Ja zawsze jestem za tym, żeby zawalczyć o związek jeśli jest o co, ale to ty najlepiej wiesz jak jest. Oboje jesteście dorośli, życzę siły w podjęciu właściwych decyzji. Wierzę, że świadomość że będziesz mamą doda ci tej siły.
 
@mavika super, gratulacje [emoji16]

@Shemshi wyniki rewelacja- gratuluje...ja na swoje jeszcze muszę poczekać, staram się nie dopuszczać myśli, ze będzie coś nie tak...co do moich dni...powiem Ci, ze ciężko mi, dziś ukrop lał się z nieba, który w mieście nie do wytrzymania...już chce wracać do swojego domku na wsi, przy lesie, gdzie siedzenie to przyjemność. Fajnie, ze udało Wam się coś zarezerwować, wypoczywaj Kobietko [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja za wami już nie nadążam ;) jak tak czytam Dotkass o tym Twoim planie dnia to zazdroszczę. Czy ktoś tu jeszcze pracuje, czy wszyscy
mają taki chillout? ;) Ja jeszcze 2 tyg i urlop!! Już wszystko zarezerwowane, wydaje mi się że wyjątkowo fajne miejsce znaleźliśmy, muszę chyba wypocząć na najbliższe 2lata [emoji12] . Idealnie wszystko się układa, już się nie martwię nawet że coś może być nie tak :D mam tez wyniki pappa!. Ryzyko z wieku to coś ok 1:500 a skorygowane to 1:6225, czyli super ekstra nie ma się do czego przyczepić.

U mnie nagle pojawił się brzuszek, dosłownie z dnia na dzień. Maleńki, ale już rano nie mam całkiem płaskiego brzucha. Siły mi jeszcze nie wróciły, ale nie tracę nadziei... no i czekam na ruchy, mam bardzo mało tkanki tłuszczowej (na razie, haha) i liczę na to że niedługo poczuję coś czego będę pewna [emoji5]

A po za tym bardzo dużo tu ostatnio optymistycznych wiadomości, wszystkie dzieciaczki zdrowo rosną więc czego więcej chcieć, cieszę się z wami dziewczyny [emoji173]

@Sylwiia, nie wiem dosłownie co ci powiedzieć... Przykro mi że trafiłaś na takiego faceta. Przepraszam, ale dlaczego uznałaś że to dobry materiał na ojca twojego dziecka? Ja zawsze jestem za tym, żeby zawalczyć o związek jeśli jest o co, ale to ty najlepiej wiesz jak jest. Oboje jesteście dorośli, życzę siły w podjęciu właściwych decyzji. Wierzę, że świadomość że będziesz mamą doda ci tej siły.
Jestem po operacji (krwawienie wewnętrzne) peknietego torbiela na jajniku... Usunęli mi lewy jajnik i lekarz powiedział że mam tylko 5 % szans na to że uda mi się zajść w ciążę, bo dochodziły do tego problemy z hormonami i endometrium i dlatego tak bardzo chciałam zajść w ciążę... Żeby mieć swoje dziecko... No i się udało, nie myślałam o tym ze mąż znów zacznie mnie okłamywac...
 
@Sylviia tak jak dziewczyny pisały. Teraz musisz myśleć o sobie i dzieciątku. Wiadomo że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ale ja bym z mężem porozmawiała. I na pewno pojechałabym do mamy. Choćby dla tego żeby odpocząć i nabrać dystansu. Postaw mocne warunki. I pokaż że możesz sobie dać radę bez niego. Jeśli mogę zapytać to ile jesteście małżeństwem?
 
@Sylviia tak jak dziewczyny pisały. Teraz musisz myśleć o sobie i dzieciątku. Wiadomo że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ale ja bym z mężem porozmawiała. I na pewno pojechałabym do mamy. Choćby dla tego żeby odpocząć i nabrać dystansu. Postaw mocne warunki. I pokaż że możesz sobie dać radę bez niego. Jeśli mogę zapytać to ile jesteście małżeństwem?
Półtora roku. Już się z mamą umówiłam, w sobotę do niej jadę :) tam mam koleżanki, bratowe, będzie z kim porozmawiać i się poradzić :) i zobaczę jak mąż będzie się zachowywał... Czy bedzie mu na rękę ze wyjade czy będzie chciał żebym wróciła...
 
reklama
@Dotkass lato w wielkim mieście to mordęga. Ja tam uwielbiam upały, ale na dwór wychodzę teraz dopiero ok 17, wcześniej doceniam klimatyzację, która w tym roku założyliśmy, tym bardziej że w pracy na razie nie mam i jest często ok. 30 stopni. Wpadam do domu prawie ugotowana i się schladzam :D

Co do wyników to świetnie, że nie martwisz się na zapas, bo dobrze przeciez wiesz że będzie dobrze ;) zresztą teraz już nie mamy na nic dużego wpływu ;)

a teraz właśnie wybrałam się na przejażdżkę rowerową po okolicznych wioseczkach [emoji173] krótki postój i jadę dalej. Jest cudnie, wietrzyk wieje, lato pachnie wspaniale [emoji111]
 
Do góry