reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jak dla mnie Antoś. Ja na razie mówię na swoje Bożydar. Ale w poprzednich ciążach jak się mnie pytali jak będzie miało na dzieciątko na imię to mówiłam Bożydar albo Bożysława. Mam już córki Oliwka i Iga. O Oliwce marzyłam od dziecka więc nie było problemu. Drugiej się zastanawiałam i jak się urodziła i oznajmiliśmy że będzie Iga to wiele osób kręciło głową. U nas na wsi takiego nie było. A teraz wszyscy mówią że nie wyobrażają sobie innego imienia dla niej. Teraz Oliwka chodzi i wymyśla. Mąż chce dać imię po sobie - Jan ale ja jak mantrę powtarzam że imię daje matka a nazwisko ojciec. Wysłuchuję propozycji ale w tyle głowy mam imię Roch. Które z racji świetego patrona nawet moja mama nie krytykuje. Ale jak już pisałam na razie w domu i w pracy mówią na dzieciątko Bożydar. Co do drugiego to moje mają po babciach. Stanisława i Władysława. Drugiego raczej nikt nie zna.
 
reklama
Kochane leżę już w swoim łóżku...obok maz, młodsza córa już śpi, starsza zasypia...a ja marze o spokojnym śnie bez zgagi [emoji849][emoji19]

Życzę Wam moje drogie spokojnej nocy, a tym które mogą stosunkowo udanej [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mi bardzo podoba się Antoś, Wojtek niekoniecznie...podoba mi się jeszcze Ignas


16ud3e3kpztre1wh.png
Ignasia mam już w domu[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chciałam dać dziewczynce na drugie imię Bolesława po mojej ukochanej babci myślicie że będą się z niej śmiać?
Ja mam na drugie imię to z tych imion starych, śmiesznych w dzisiejszych czasach, ale drugiego imienia używam tylko w sprawach urzędowych. Znają je tylko bliscy w sumie. Jeśli jest to dla Ciebie ważne to ja bym dala to imię córce, tym bardziej że na drugie, symboliczne :)
 
Dziewczyny, a skoro tak o imionach, które imię jest ładniejsze Wojtus czy Antos? Może macie jakieś propozycje imion dla chłopca?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie zdecydowanie Wojtuś! Chyba za dużo Antkow wokół mnie... Nawet chciałam mieć Wojtusia, ale mąż ma małego kuzyna o tym imieniu i nie chciał powtarzać :)
 
@mavika u mnie jesli beda dziewczynki to jedna na drugie dostanie Teresa po mamie mojego niemeza a druga Maria albo Marianna po moim tacie (Marian).

@Chrzaszczyk oba mi sie podobaja, a Antosiow juz jest taaaaka chmara, ze wolalabym Wojtka :)

@gosiunia:) moj na dzieci mowi Lech i Jaroslaw [emoji85][emoji23]
Moja mamcia jest Wladyslawa :)

@AlexF no pochawal sie jak masz na drugie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam na drugie imię to z tych imion starych, śmiesznych w dzisiejszych czasach, ale drugiego imienia używam tylko w sprawach urzędowych. Znają je tylko bliscy w sumie. Jeśli jest to dla Ciebie ważne to ja bym dala to imię córce, tym bardziej że na drugie, symboliczne :)
No wlasnie tak myślę że w szkole raczej nikt nie wie jak się ma na drugie. A Babcia była dla mnie bardzo ważna, chciałabym zachować jej cząstkę choć w drugim imieniu córki.

@Paraplu Teresa i Maria nie są takie dziwne jak Bolesława :) Myślę jeszcze nad Bożeną bo tak do Babci mówili.
 
Do góry