reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A w ktorym tyg najwcześniej dowiem sie o plci? Termin mam na 9luty.. Mam mnostwo pytan,to moje pierwsze dziecko..dlugo wyczekiwane. Boje sie ze nie sprostam, ze nie bede wiedziala co robic i jak... ehh panika mi sie wlaczyla :-)

Ja mam tydzień później a płeć poznałam już w tamtym tygodniu :) to zależy od sprzętu, lekarza i widoczności. Wydaje mi się że chłopców chyba wcześniej widzą ;) nic się nie przejmuj, dużo nas tu debiutuje w tej roli :) damy radę! Ja np. Boje się, że nie wiem ile takie dziecko ma jeść i skąd będę wiedziała czy nie za mało :D
 
reklama
Sloneczko,,ja też bałam się że dziecko się nie najada z piersi i odciągałam mleko i dawałam z butelki, wtedy widziałam ile zjadło i teraz też tak będę robiła.Poza tym,tak mi było wygodniej,szybciej.
 
Witajcie Dziewczyny.
Jutro wielki dzień, 7 urodziny mojej Zuzanki a do tego badania prenatalne :) Muszę przyznać że już mam stresa i nie wiem jak wytrzymam do jutrzejszego ranka.
Co do płci też miałam sen, doktor powiedział że będzie dziewczynka ;)
Pozdrawiam Was gorąco :-) :)
 
Dzień dobry :-) :)
Faktycznie pusto strasznie u nas ostatnio, przyjdą chłody, skończą się wakacje i nadrobimy ;)

Coldold kciuki zaciśnięte, daj koniecznie znać po wizycie

Słoneczko ja poznałam płeć dopiero w 32tyg ale tym razem liczę na bardziej współpracujące dziecko ;)

mama_zuzanki najlepsze życzenia dla córeczki :biggrin2: widzę że mamy dzieciaki z jednego roku, tylko mój z maja :)

Ja od dziś mam urlop :biggrin2: temperatura w końcu spadła, póki co nawet jest pochmurno i pada ale wcale mnie to nie martwi po tylu dniach upału, w końcu jest czym oddychać :) Zaraz biorę się za prasowanie bo spora sterta mi się uzbierala o_O

Miłego dnia :biggrin2:
 
Hej dziewczyny:) trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu:)

U nas dalej remont wymienilismy okna teraz wylewki i tak mam nadzieje ze do konca miesiaca bedzie mozna sie wprowadzic :) milego dnia!!!!:)

uwo9s65gu1738u3h.png
 
Już po. Wszystko cudownie. 63 mm, 157 RR, przezierność 0.13, pęcherzyk moczowy wypełniony, pępowina bez przepukliny, kość nosowa w porządku. Zdjęcia wrzucę potem, no i na 99% dziewczyna [emoji1]
W życiu nie miałam lepszego poniedziałku.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się z rana. Ja juz po weselu. Wczoraj cały dzień leniuchowalismy. Od piątku mam w domu detektor tętna i faktycznie uspokaja. Co dzień sprawdzę i się uspokajam.
Za oknem deszcz i w końcu jesf czym oddychać. Ale w czwartek jedziemy do Zakopanego i pogoda ma być kiepska. Cóż założymy płaszcze i drogę.
Nie zaglądałem na forum chyba że 2 dni a tu tak cicho. Ale ostatnio mój narzeczony jest w domku 2 tyg i jakoś brak czasu.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Już po. Wszystko cudownie. 63 mm, 157 RR, przezierność 0.13, pęcherzyk moczowy wypełniony, pępowina bez przepukliny, kość nosowa w porządku. Zdjęcia wrzucę potem, no i na 99% dziewczyna [emoji1]
W życiu nie miałam lepszego poniedziałku.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cudowna wiadomość :-) :):biggrin2::-) :)
To chyba jedna z nielicznych dziewczynek na grupie ;) Do tej pory miałam wrażenie że będą same chłopaki ;):p:D
 
Cudowna wiadomość :-) :):biggrin2::-) :)
To chyba jedna z nielicznych dziewczynek na grupie ;) Do tej pory miałam wrażenie że będą same chłopaki ;):p:D

U mnie do dziś też miał być chłopak. Choć lekarz i tak powiedział, że 100% nie daje.
Ale to jest cudowne uczucie, jak lekarz sprawdza kolejne parametry i mówi, że jest w normie. Czekam teraz na PAPPA.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny, wiem już, że u nas będzie chlopiec na bank bez pomyłek i niespodzianek. Przyszly moje wyniki z Nifty. W sobotę lekarz przekazał m nowinę telefonicznie. Ujął to slowami: Ma pani zdrowego genetycznie synka.[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry