reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam się z rana. Ja juz po weselu. Wczoraj cały dzień leniuchowalismy. Od piątku mam w domu detektor tętna i faktycznie uspokaja. Co dzień sprawdzę i się uspokajam.
Za oknem deszcz i w końcu jesf czym oddychać. Ale w czwartek jedziemy do Zakopanego i pogoda ma być kiepska. Cóż założymy płaszcze i drogę.
Nie zaglądałem na forum chyba że 2 dni a tu tak cicho. Ale ostatnio mój narzeczony jest w domku 2 tyg i jakoś brak czasu.

f2w3skjol4llo8s8.png
Gdzie kupiłaś detektor? Też bym bardzo chciała mieć go w domku :)
 
reklama
Czesc dziewczyny, wiem już, że u nas będzie chlopiec na bank bez pomyłek i niespodzianek. Przyszly moje wyniki z Nifty. W sobotę lekarz przekazał m nowinę telefonicznie. Ujął to slowami: Ma pani zdrowego genetycznie synka.[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Super [emoji16] gratuluje


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dziękuje bardzo...troszkę jestem zawiedziona, bo po cichu liczyłam na malutka coreczke[emoji12]ale najważniejsze, że jest zdrowe. Chłopaki te są fajni jak się ich mądrze wychowuje[emoji13]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przesunął się termin porodu na 15 lutego. Dziewczyna mi rośnie jak szalona.
Samopoczucie już się polepsza, siły mi wracają, odstawiłam Dupka, mam nadzieję, że ruszy mi perystaltyka, bo ciężko...
 
reklama
Nie miałam przeczuc, jednego dnia mowilam, ze dziewucha drugiego, ze chlopak. Wszystkie durne zabobony wskazywały dziewczynke.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A kalendarz chiński? Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale u nich każdy miesiąc ma 28 dni i według tego oznacza się wiek matki. Ja np. mam 29 lat, a w chińskim 31. U mnie dziewczyna wychodzi.
 
Do góry