reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Czesc dziewczyny, wiem już, że u nas będzie chlopiec na bank bez pomyłek i niespodzianek. Przyszly moje wyniki z Nifty. W sobotę lekarz przekazał m nowinę telefonicznie. Ujął to slowami: Ma pani zdrowego genetycznie synka.[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kolejna cudowna wiadomość ❤❤❤
 
reklama
Czesc dziewczynki.

O snach to mi nie mowcie, ciagle mam koszmary :( dzisiaj snilo mi sie, ze dzieciom serduszko przestalo bic i ze szukalismy w sklepie ladnej szkatulki aby je tam wlozyc. Koszmar!

A moj niemaz zrobil mi prezent i kupil detektor. Jutro ma byc paczka. Powiedzial, ze jak raz na jakis czas go uzyje i sie uspokoje to moze nie bede juz tak schizowac. Zobaczymy jak przyjdzie, najwyzej dostane ataku paniki jak nie znaje tetna i bedzie musial mi spod ziemi wygrzebac USG. Sam sobie bedzie winny [emoji12]

Gratuluje udanych wizyt :)

@Chrzaszczyk ja jeszcze czekam na wyniki cffDNA ale smutno mi troche, ze nie poznam plci tak na bank. Poki co posilkowalam sie roznymi zdjeciami USG lekarki na instagramie i patrzac na jej diagnozy plci to wychodzi mi dziewczynka [emoji16] ciekawe czy sie potwierdzi [emoji16]


A tutaj mam super filmik z USG z profilu tej lekarki. Jeszcze sie nie urodzil a juz typowy facet [emoji23]
Link do: Instagram post by Dra.Carolina Ruiz Chopite • Aug 3, 2017 at 6:29pm UTC


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć Kochane...

Wróciłam z nad morza- wypoczęta i szczęśliwa...nie dam rady Was nadrobić, a na wyjeździe nie czytałam (chyba tylko raz jak po piwie pisałam)- relaksowalam się po całości [emoji6]

Jutro mam prenatalne i niestety będę tylko z dziewczynkami, R nie będzie chyba mógł [emoji17]

Witam nowe Brzuchatki

Miłego dnia [emoji182]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
@Chrząszczyk @coldold dziewczyny gratuluję, świetne wiadomości! :)
cicho na forum, bo weekend był, my też leniuchowaliśmy poza domem prawie całe dwa dni i nie chciało mi się żadnych elektronicznych sprzętów odpalać, wystarczająco w ciągu tygodnia się napatrzę w pracy w monitor ;)
@Dotkass dobrze pamiętam, że ty w Kątach Rybackich byłaś? Masz jakieś fajne namiary? Szukam czegoś w tej okolicy na koniec sierpnia, byliśmy w Kątach kiedyś i bardzo nam się podobało, tylko byliśmy w hotelu a teraz wybieramy się większą grupą i hotel odpada, wolałabym jakiś domek
 
@Chrząszczyk @coldold dziewczyny gratuluję, świetne wiadomości! :)
cicho na forum, bo weekend był, my też leniuchowaliśmy poza domem prawie całe dwa dni i nie chciało mi się żadnych elektronicznych sprzętów odpalać, wystarczająco w ciągu tygodnia się napatrzę w pracy w monitor ;)
@Dotkass dobrze pamiętam, że ty w Kątach Rybackich byłaś? Masz jakieś fajne namiary? Szukam czegoś w tej okolicy na koniec sierpnia, byliśmy w Kątach kiedyś i bardzo nam się podobało, tylko byliśmy w hotelu a teraz wybieramy się większą grupą i hotel odpada, wolałabym jakiś domek

Możecie mieć problem z miejscem...z tego co się orientowałam to wszystko do połowy września zajęte...tam gdzie my byliśmy to miejsc niestety nie ma- sami chcieliśmy zostać dłużej, ale mnie dało rady...poszukaj na olx tam się ogłaszają, może coś wolnego jeszcze będzie


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Możecie mieć problem z miejscem...z tego co się orientowałam to wszystko do połowy września zajęte...tam gdzie my byliśmy to miejsc niestety nie ma- sami chcieliśmy zostać dłużej, ale mnie dało rady...poszukaj na olx tam się ogłaszają, może coś wolnego jeszcze będzie


16ud3e3kpztre1wh.png
:( dzięki za info , last minute nad Bałtykiem to chyba nie najlepszy był pomysł... :)
 
Gratuluje udanych wizyt :).
Widze ze wkoncu forum wraca do zywych.
U mnie dzis chyba gorszy dzien glowa mnie boli jak nie wiem co istna masakra.
 
reklama
Czesc dziewczyny, wiem już, że u nas będzie chlopiec na bank bez pomyłek i niespodzianek. Przyszly moje wyniki z Nifty. W sobotę lekarz przekazał m nowinę telefonicznie. Ujął to slowami: Ma pani zdrowego genetycznie synka.[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo, a jak czułaś? Że synek?
 
Do góry