reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Nooo! :) ale ważne żeby było zdrowe :)
W ciazy z Ignasiem chciałam dziewczynę. Na USG polowkowym na wieść, że to chłopiec musiałam miec niezla minę, bo aż lekarz zauważył i skomentował. Dziś nie zamieniła bym go nawet na state dziewczynek i przyznam się, że jest moim pupilkiem[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To jeśli chodzi o ten wyrostek to wygląda mi na dziewczynę bo równoległy jest. Naczynek w oczach mam od groma ale taki który przypomina leżące V w lewym.
Może to co nazywam wyrostkiem to noga...można się po moim oku tego spodziewac[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ciazy z Ignasiem chciałam dziewczynę. Na USG polowkowym na wieść, że to chłopiec musiałam miec niezla minę, bo aż lekarz zauważył i skomentował. Dziś nie zamieniła bym go nawet na state dziewczynek i przyznam się, że jest moim pupilkiem[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie state tylko stado...wina slownika

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu a z reszty zdjęć też nic? Na fotkowym wątku wrzuciłam wszystkie

Aaa to nie widzialam [emoji85][emoji33] juz lece zerknac!

Aktualizacja:
Inne zdjecia tez jak dla mnie za kiepskie, kompletnie nie widze wyrostka tak by moc cos o nim powiedziec.

<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Ostatnia edycja:
tajniki-pracy-ginekologa.jpg
 

Załączniki

  • tajniki-pracy-ginekologa.jpg
    tajniki-pracy-ginekologa.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 337
reklama
Wow, może z mojego zdjęcia też mi coś wywróżycie? ;)
Dziewczyny, czy Wy też macie dzisiaj taki ciężki dzień? Brzuch mnie trochę boli, nie mam weny na nic i najchętniej zostałabym w łóżku cały dzień...Zobacz media 718534
 
Do góry