reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mavika, ja bym powiedziała że u Ciebie na 100% to wygląda na chłopca, ponieważ wyrostek płciowy odstaje do góry tak jak wysłałam wcześniej na zdjęciach.
 
reklama
Haha a ja bylam wczoraj na spotkaniu rodzinnym ktore z reszta trwalo od piatku i wiecie...ciocia mi powiedziala ze jak ja chce chlopaka to ona wie ze chlopak bedzie i koniec hahaha. Bo ma sie co sie chce haha
 
Jedyne moje zdjecie na ktorym troszke widac to to nizej. No ale tez nie widac wyrostka, takze na dwoje babka wrozyla. Chociaz na upartego to ja tam widze dziewczynke [emoji23]
1501586681-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Haha, tak piszecie że też sobie zaczęłam zaglądać w gałki ale nic tam nie widzę :-D Jeżeli chodzi o pepowine to wcześniej lekarz mówił że jest po lewej stronie, co to znaczy nie wiem. Większość rodziny obstawia chłopczyka tylko ja mówię że raczej będzie Zosia:-) :) Ale ręki za ma przeczucia obciąć bym sobie nie dała bo jak byłam w ciąży z Zuzanka byłam pewna ze urodze syna :rofl: Na naszym forum to chyba do tej pory żadna nie usłyszała że będzie dziewczynka ;)
Ale może się mylę :p
 
Haha, tak piszecie że też sobie zaczęłam zaglądać w gałki ale nic tam nie widzę :-D Jeżeli chodzi o pepowine to wcześniej lekarz mówił że jest po lewej stronie, co to znaczy nie wiem. Większość rodziny obstawia chłopczyka tylko ja mówię że raczej będzie Zosia:-) :) Ale ręki za me przeczucia obciąć bym sobie nie dała bo jak byłam w ciąży z Zuzanka byłam pewna ze urodze syna :rofl: Na naszym forum to chyba do tej pory żadna nie usłyszała że będzie dziewczynka ;)
Ale może się mylę :p
 
Niby jakaś nowa teoria głosi, że kosmowka dziecka płci męskiej tworzy się po prawej stronie pęcherza plodowego, a u dziewczynek po lewej stronie. Podpatruje sie to do chyba 9 czy 10tc. Ale nie wiem jak to z tymi stronami na USG dopochwowym. Czy moja prawa strona jak patrze na ekran to w rzeczywistości lewa strona macicy, nie wiem. Nigdy o to nie pytalam lekarza. Mój lekarz twierdzi, że jak włącza fora ciazowe to ma z nich niezły ubaw. [emoji4]
U mnie lozysko będzie się tworzyło po mojej prawej stronie tak jak patrze ale to było USG dopochwowe. Wiec nie wiem jak tam z tymi stronami. Pytasz, bo to też odnośnie plci

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry