reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A czy na zdjęciu nie został uchwycony odstajacy wyrostek płciowy? Tak mi się rzuciło w oczy ale nie koniecznie to musi byc to o czym mówię[emoji4]Śliczny maluszek o kształtne główce i ważne, że zdrowy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem, nie znam się na tym :) a na co Ci to wygląda?
 
reklama
Nie wiem, nie znam się na tym :) a na co Ci to wygląda?
Ja tez się nie znam.[emoji14] Tak mi się skojarzyło jak tylko zerknelam. Naczytalam się za dużo o tych nubach i może przez to. Pierwsze jak spojrzalam to pomyślałam, że to chłopczyk. Jeśli będzie podobny do brata to zapewne też i śliczny.[emoji7]Czytałam na forum, że u kobiety w ciąży tworzy się na na bialku z naczynek krwionosnych w oku prawym lub lewym coś na wzór litery V. Trzeba odciągnąć dolna powiekę i zerknąć na dol białkowki. Niby to zanika po ciąży. W zależności, w ktorym oku się pojawia to taka plec. Ale coś w to nie wierzę choć faktycznie mam V w lewym oku. Nie wiem tylko czy nie miałam tego wcześniej. Sprawdź u siebie.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jeśli chodzi o ten wyrostek to wygląda mi na dziewczynę bo równoległy jest. Naczynek w oczach mam od groma ale taki który przypomina leżące V w lewym.
 
To jeśli chodzi o ten wyrostek to wygląda mi na dziewczynę bo równoległy jest. Naczynek w oczach mam od groma ale taki który przypomina leżące V w lewym.
W lewym to tak jak u mnie. To niby na dziewczynke. Zobaczymy czy sie nam sprawdzi. Ja bardzo bym się z tego faktu cieszyła, a mąż to oszalały z radości i osiwial przy okazji doszczetnie[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za slabe zdjecie jak dla mnie aby cokolwiek powiedziec o wyrostku. Zdjecie musi byc wyrazne i idelnie w polowie ciala zrobiony przekroj.

Ehhh a mi znow glowa spokoju nie daje :( wizyta za 2 tygodnie [emoji31]
@AlexF nie wiem jak Ty ale zauwazylam u siebie, ze jakos tak mnie sie usmiecham i nie mam takiej normalnej radosci w sobie, jestem zgryzliwa, nerwowa i szybciej wybucham, nie mam ochoty nawet spotkac sie ze znajomymi. Wszystko przez stres i lek :( niech juz bedzie luty :( Ty tez taka zestresowana?
USG daje mi ukojenie na gora dzien.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W lewym to tak jak u mnie. To niby na dziewczynke. Zobaczymy czy sie nam sprawdzi. Ja bardzo bym się z tego faktu cieszyła, a mąż to oszalały z radości i osiwial przy okazji doszczetnie[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze to u mnie NIC nie wskazuje na chłopaka [emoji24]
 
reklama
Do góry